مطالب جالب سایت نیوزز - NEWSS

مطالب آموزنده

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
Affiliates

المواضيع الأخيرة
» سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران
من طرف behnaz 13.05.16 8:01

» تعبیر خواب آنلاین شما در سایت نیوزز NEWSS
من طرف ایمان صفدری 30.04.16 21:37

» «بزن باران» عنوان آلبوم سعید بهرامی
من طرف دلارام 26.04.16 4:06

» فواید اصلی پیاده روی
من طرف دلارام 26.04.16 3:55

» تعبیر خواب دندان
من طرف ایمان صفدری 23.02.16 0:26

» تعبیر خواب دیدن مرغ
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:10

» تعبیر خواب ازدواج - تاهل
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:01

» تعبیر خواب دیدن : اسب
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 12:56

» حرف م - تعبیر خواب مواردی که با حرف م آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 31.01.16 3:54

» صاحب فرزند نامشروع شدن
من طرف ایمان صفدری 25.01.16 18:39

» حرف ا - تعبیر خواب مواردی که با حرف ا آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 23.01.16 4:46

» تعبیر خواب دیدن مریضی و بیماری
من طرف ایمان صفدری 18.01.16 15:31

» خواننده مورد علاقه ام
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:07

» معشوقه کره ای من فارسی حرف میزند
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:06

» حرف ض - تعبیر خواب مواردی که با حرف ض آغاز می شوند
من طرف ritina 14.01.16 9:25

» ضیاع(زمین و آب و درخت)
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:13

» تعبیر خواب ضیافت
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:12

» تعبیر خواب ضعف
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:08

» تعبیر خواب ضیاع
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:06

» تعبیر خواب ضربان قلب
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:04

» تعبیر خواب ضعیف شدن
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:02

» تعبیر خواب ضرابی
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 8:59

» تعبیر خواب دیدن مدفوع
من طرف ایمان صفدری 10.01.16 15:47

» تعبیر خواب اشک
من طرف ایمان صفدری 09.01.16 5:21

» تعبير خواب پلنگ
من طرف ایمان صفدری 06.01.16 6:55

» حرف پ - تعبیر خواب مواردی که با حرف پ آغاز می شوند
من طرف ritina 28.12.15 7:37

» تعبیر خواب دیدن پشم
من طرف ritina 28.12.15 7:35

» تعبير خواب پيه خوردن
من طرف ritina 28.12.15 7:02

» تعبير خواب پيلور
من طرف ritina 28.12.15 6:58

» تعبير خواب پيک نيک
من طرف ritina 28.12.15 6:57

» تعبير خواب پيشي گرفتن
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيش بند
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيراهن
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير دیدن خواب پيت
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير خواب پياله
من طرف ritina 28.12.15 6:54

» تعبير دیدن خواب پينه دوز
من طرف ritina 28.12.15 6:53

» تعبير خواب پوستين
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پهلو
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پند دادن
من طرف ritina 28.12.15 6:50

» تعبير خواب پليته
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبير خواب پل
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبیر دیدن خواب تعبير پشتي
من طرف ritina 28.12.15 6:48

» تعبیر دیدن خواب پسته
من طرف ritina 28.12.15 6:46

» تعبیر دیدن خواب پست و پاکت
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب دیدن پروانه
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب پرستو
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبیر دیدن خواب پرتقال
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبير خواب پتک
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاي انسان
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاشنه
من طرف ritina 28.12.15 6:42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 40 و در تاريخ 16.05.16 5:40 بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شاطر | 

همکاری نیسان، سونی و کونامی برای تبدیل نیسان قشقایی به کنترلر بازی فوتبال

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
ritina

تعداد پستها : 1250

پستعنوان: همکاری نیسان، سونی و کونامی برای تبدیل نیسان قشقایی به کنترلر بازی فوتبال   25.11.15 1:20

news list گوشی میان رده Oppo A33 معرفی شد : نمایشگر ۵ اینچی، پردازنده اسنپدراگون ۴۱۰ و ۲ گیگابایت رم گجت نیوز |۲ روز قبل
news list تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل! isf |۲ روز قبل
news list معاون وزیر ارتباطات دلیل کندی اینترنت را اعلام کرد isf |۲ روز قبل
news list برزیل دهمین قدرت ابررایانه ای جهان شد ایتنا |۲ روز قبل
news list طراحان سابق اپل: اصول طراحی خوب در این شرکت فراموش شده صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list هزاران فیلم و بازی ویندوز استور به مدت ده روز با قیمت 10 سنت ارائه می شوند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list خبر خوب برای دوستداران کنسول سونی: بازی های PS2 روی PS4 اجرا می شوند ایتنا |۲ روز قبل
news list چرا مردم از شبکه های اجتماعی داخلی استفاده نمی کنند؟ صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list تصاویری از مقایسه تنظیمات گرافیکی لو و اولترا در عنوان Assassin’s Creed: Syndicate منتشر شد گیمفا |۲ روز قبل
news list اینترنت در بحران خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list داعش از کدام نرم افزارها و خدمات آنلاین استفاده می کند؟ ایتنا |۲ روز قبل
news list مقایسه گزارش ترافیکی گوگل و شهرداری از خیابان های تهران: کدامیک دقیق تر است؟ ایتنا |۲ روز قبل
news list تقدیر از ایرانسل در دهمین همایش ملی کیفیت و بهره وری فارنت |۲ روز قبل
news list اچ پی و رونمایی از لپ تاپ هیبریدی Elite x2 برای رقابت با سرفیس پرو ۴ گجت نیوز |۲ روز قبل
news list آغاز به کار سرویس چت کاری فیس بوک از ابتدای سال آینده آی تی رسان |۲ روز قبل
news list فراخوان جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی اعلام می شود معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list بهترین گوشی های بازار بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان آی تی رسان |۲ روز قبل
news list اوپو A33 معرفی شد +عکس صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list فروشگاه آنلاین بست نیک، خرید آگاهانه و هیجان انگیز زومیت |۲ روز قبل
news list اپراتورهای برتر ارائه دهنده ADSL در تابستان ۹۴ معرفی شدند آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list امن ترین پیام رسان های موبایل کدامند؟ ایتنا |۲ روز قبل
news list بنچمارک جدید Galaxy A9 در GeekBench قرار گرفت، با پردازنده Snapdragon 620 شهر سخت افزار |۲ روز قبل
news list معرفی دو لپ تاپ قدرتمند و با شکوه N552 و N752 ایسوس شهر سخت افزار |۲ روز قبل
news list تحقیقات آفکام نشان می دهد: کودکان تفاوت تبلیغات گوگل و نتایج جستجو را نمی دانند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list مخابرات خصوصی به اندازه زمان دولتی بزرگ است ایتنا |۲ روز قبل
news list گیگابایت کارت گرافیک R9 380X را با خنک کننده WINDFORCE 2X به میدان نبرد می فرستد شهر سخت افزار |۲ روز قبل
news list تماشا کنید: نمونه عکس های گرفته شده با دوربین لومیا 950 زومیت |۲ روز قبل
news list پاویون ایران در نمایشگاه MEDICA 2015 برگزار شد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list سخنگوی مخابرات از احتمال بروز مشکل در ارتباطات زائران اربعین خبر داد ایستنا |۲ روز قبل
news list آیفون گارانتی دار در بازار نداریم؟ ایستنا |۲ روز قبل
news list معاون وزیر ارتباطات دلیل کندی اینترنت را اعلام کرد صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list نسخه محدود بازی Life is Strange برای رایانه های شخصی عرضه خواهد شد گیمفا |۲ روز قبل
news list احتمال انتشار رام ویندوز ۱۰ موبایل برای شیائومی 4 MI هفته آینده زومیت |۲ روز قبل
news list نرم افزار اربعین را بشناسید+ لینک دانلود شفاف |۲ روز قبل
news list برگزاری نمایشگاه خودرو بدون حضور خودرو آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list برپایی سمپوزیوم "از جوتو تا روزتا" توسط سازمان فضایی اروپا آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت های فعال در حوزه بازی های رایانه ای آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list افزایش دو برابری کانال های ارتباطی گذرگاه های مرزی با عراق در اربعین خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list ببینید: اینها اولین و آخرین عکس هایی هستند که انسان ها بر روی کره ماه گرفته اند فارنت |۲ روز قبل
news list گلکسی ای 9 با پردازنده Snapdragon 620 رویت شد صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list سامسونگ مموری رم با تکنولوژی ۱۰ نانومتری تولید کرد صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list دلایل وبگردی جوانان صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list شرکت ایرانسل در دهمین همایش ملی کیفیت و بهره وری مورد تقدیر قرار گرفت زوم تک |۲ روز قبل
news list حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت های فعال در حوزه بازی های رایانه ای خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list اپراتورهای برتر اینترنت مشخص شدند ایتنا |۲ روز قبل
news list اطلاعات نیم میلیون کاربر اینستاگرام به سرقت رفت ایتنا |۲ روز قبل
news list تولید نسل جدید کفش ورزشی با فناوری چاپ ۳ بعدی آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list راهکارهای پاندا سکیوریتی برای مقابله با حملات Zero Day آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list گزارش برخی کاربران نکسوس 6P از مشکل کیفیت صدای میکروفون فارنت |۲ روز قبل
news list وال استریت ژورنال: دولت چین با همکاری ZTE در پی ساخت موبایل های ایمن است دیجیاتو |۲ روز قبل
news list بعضی از دستگاه های گوگل نکسوس 5 ایکس در زمان شارژ شدن، مشکل لمس صفحه نمایش پیدا می کنند ترنجی |۲ روز قبل
news list پرسش و پاسخ سونی اکسپریا زد 5 پریمیوم (Xperia Z5 Premium) ترنجی |۲ روز قبل
news list فروش ویژه پاوربانک در جشنواره پاییزی محصولات پایونیر بردپرداز در دیجی کالا با تخفیفات شگفت انگیز و جوایز ارزشمند زومیت |۲ روز قبل
news list دلنشین شد سخنم تا تو قبولش کردی ... معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list مدیر عامل سونی : نه تجارت موبایل را تعطیل می کنیم و نه چیپست می سازیم گجت نیوز |۲ روز قبل
news list حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکت های فعال در حوزه بازی های رایانه ای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل
news list سه عرصه ورود جوانان به اقتصاد مقاومتی فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list ربات، جانشین نقش انسان در اجتماع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list عبور خودرو 2300 کیلوگرمی از روی پل کاغذی آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list ۴ درس انگیزه دهنده که می توانیم از کودکان بیاموزیم خوارزمی |۲ روز قبل
news list آمار جهانی جدید / محبوب ترین سایز صفحه نمایش در تلفن های همراه زوم تک |۲ روز قبل
news list معاون وزیر ارتباطات دلیل کندی اینترنت را اعلام کرد زومیت |۲ روز قبل
news list دلیل کندی اینترنت از زبان معاون وزیر ارتباطات ایتنا |۲ روز قبل
news list سگ رباتیک گوگل یک هفته برای آموزش در اختیار نیروهای نظامی بوده است دیجیاتو |۲ روز قبل
news list آیفون گارانتی دار در بازار نداریم ایتنا |۲ روز قبل
news list احتمال بروز مشکل در ارتباطات زائران اربعین صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list دلیل جدید کندی اینترنت از زبان معاون وزیر ارتباطات تابناک |۲ روز قبل
news list مطالعه بر روی مواد تاریک با استفاده از نانوذرات و آنزیم ها معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list هواخوری سگ ربات ۷۲ کیلویی گوگل در خیابانهای شهر آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list هواخوری سگ ربات ۷۲ کیلویی گوگل در خیابانهای شهر آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list تقدیر از ایرانسل در دهمین همایش ملی کیفیت و بهره وری آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list تمدید مهلت شرکت در المپیاد تکنسین های ایران آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list عرضه سبک ترین هدست بلوتوث جبرا با طراحی خارق العاده در ایران آی تی رسان |۲ روز قبل
news list تکنیک اپتوژنتیک در کشور بومی سازی شد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list ZTE و رونمایی از ۳ گوشی X5 ،X3 و X9 از خانواده Blade گجت نیوز |۲ روز قبل
news list افزایش کانال های ارتباطی برای ارتقای کیفیت ارتباطات زائران اربعین آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list گلکسی ای 9 با پردازنده Snapdragon 620 رویت شد زومیت |۲ روز قبل
news list پلیس ضدتروریسم لندن 3 مظنون را دستگیر کرد کوگانا |۲ روز قبل
news list دلیل جدید کندی اینترنت از زبان معاون وزیر ارتباطات خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list تلفن های هوشمند مبتنی بر «اندروید وان» در حال دریافت مارشملو ۶.۰.۱ هستند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list امنیت را برای موبایلتان افزایش دهید+ لینک دانلود شفاف |۲ روز قبل
news list آموزش: با فعال کردن این گزینه در تنظیمات ویندوز 10 شما سریعتر بوت خواهد شد فارنت |۲ روز قبل
news list اپ رسان: با هدفون، از موسیقی ایرانی لذت ببرید! آی تی رسان |۲ روز قبل
news list وقایع پاریس سرمایه گذاری درفضای سایبری را رونق می بخشد خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list اصلا آیفون گارانتی دار در بازار نداریم خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list اپراتورهای برتر اینترنت کشور با رأی مردمی مشخص شدند شهر سخت افزار |۲ روز قبل
news list گوشی Meizu m1 با بدنه فلزی و قیمت 220 دلار عرضه شد تراشه |۲ روز قبل
news list مدیر بازاریابی هدست Vive از اچ تی سی رفت تا به استارتاپ Magic Leap بپیوندد دیجیاتو |۲ روز قبل
news list لیست تخفیفات جمعه سیاه مایکروسافت برای موبایل منتشر شد گیمفا |۲ روز قبل
news list مایکروسافت ویندوز، سی ساله شد؛ تاریخچه تصویری از ویندوز 1.0 تا ویندوز 10 ترنجی |۳ روز قبل
news list نمونه بیشتری از عکس های گرفته شده Lumia 950 : کیفیت مسحور کننده ترنجی |۳ روز قبل
news list تاییدیه FCC برای نسل دوم گلکسی A3 و گلکسی A5 سامسونگ دریافت شد ترنجی |۳ روز قبل
news list تاریخ انتشار نسخه Early Access بازی Squad مشخص شد گیمفا |۳ روز قبل
news list سامسونگ مموری رم با تکنولوژی ۱۰ نانومتری تولید کرد زومیت |۳ روز قبل
news list مروری بر 10 اختراع کمتر شناخته شده توماس ادیسون دیجیاتو |۳ روز قبل
news list تماشا کنید: نوجوانی با ویدیوی تشریح نظریه نسبیت انیشتین برنده ی جایزه ی ۴۰۰٫۰۰۰ دلاری شد زومیت |۳ روز قبل
news list آشنایی با مدیران هندی دنیای فناوری و دلایل موفقیت آن ها زومیت |۳ روز قبل
news list با اضافه شدن پنج زبان جدید؛ گوگل حالا دستخط شما به زبان فارسی را نیز می شناسد فارنت |۳ روز قبل
news list OPPO اسمارت فون میان رده خود را با نام A33 معرفی کرد آی تی رسان |۳ روز قبل
news list نگاهی بر 10 نسخه از ویندوز که به دست فراموشی سپرده شده اند دیجیاتو |۳ روز قبل
news list معتبر هستید ؟ یک راه خوب برای اثبات آن زومیت |۳ روز قبل
news list تحلیل ترنجی : محبوب شدن تلفن های 4.7 اینچی در اکثر نقاط جهان ترنجی |۳ روز قبل
news list کنسول پلی استیشن۴ میزبان بازی بازان بیشتری در بازی Star Wars Battlefront بوده است گیمفا |۳ روز قبل
news list ویژگیهایی که به آپدیت کلش آف کلنز اضافه می شود صبحانه آنلاین |۳ روز قبل
news list اپراتورهای برتر ارائه دهنده ADSL در تابستان ۹۴ معرفی شدند فاوانیوز |۳ روز قبل
news list ۹ اشتباه دردسر ساز در شبکه های اجتماعی isf |۳ روز قبل
news list مروری بر دنیای بازی های ویدیویی در هفته ای که گذشت [24 الی 30 آبان] دیجیاتو |۳ روز قبل
news list کجارو: بازدید از لوکیشن های فیلم ۳۰۰ میلیون دلاری Spectre و همسفر شدن با مأمور 007 زومیت |۳ روز قبل
news list نقد و بررسی اکسپریا زد 5 پریمیوم (Xperia Z5 Premium): اعلا ترنجی |۳ روز قبل
news list با جدید ترین به روز رسانی اسکایپ بر روی پلتفرم اندروید، اکنون می توانید پیام های ویدئویی خود را ذخیره کنید. ترنجی |۳ روز قبل
news list اسکرین شات های فاش شده از عرضه یک اپلیکیشن پشتیبان iOS توسط اپل خبر می دهند دیجیاتو |۳ روز قبل
news list ارسال اطلاعات از سوی اپلیکیشن ها برای توسعه دهنده و کاهش عمر باتری موبایل های اندرویدی دیجیاتو |۳ روز قبل
news list یاهو امکان دسترسی به ایمیل کاربرانی که افزونه AdBlocker دارند را محدود می کند دیجیاتو |۳ روز قبل
news list معرفی Squid؛ ابزاری برای یادداشت برداری با دست خط طبیعی دیجیاتو |۳ روز قبل
news list تلفن هوشمند Oppo A33 معرفی شد دیجیاتو |۳ روز قبل
news list توسط مجوز ناسا، SpaceX اکنون قادر به ارسال فضانورد به ایستگاه بین المللی فضایی است دیجیاتو |۳ روز قبل
news list سدان جدید بی ام دبلیو وارد چین میشود زوم تک |۳ روز قبل
news list تصاویر جدیدی از One Piece: Burning Blood منتشر شد گیمفا |۳ روز قبل
news list همکاری ولوو و مایکروسافت برای ساخت خودروی خودران فاوانیوز |۳ روز قبل
news list جزئیات و تفاوت های الکامپ ۲۱ با سال های گذشته فاوانیوز |۳ روز قبل
news list انتشار تصاویر جدید از یک روز کامل در پلوتو زومیت |۳ روز قبل
news list همکاری نیسان، سونی و کونامی برای تبدیل نیسان قشقایی به کنترلر بازی فوتبال Pro Evolution Soccer 2016 فارنت |۳ روز قبل
news list پنج اپلیکیشن مفید و سرگرم کننده برای آیفون (به همراه لینک دانلود) آی تی رسان |۳ روز قبل
news list هد بندی که با آشکارسازی موانع، نابینایان را به صورت لمسی راهنمایی می کند آی تی رسان |۳ روز قبل
news list سرعت دانلود در ایران در رتبه ۲۹ جهان؛ البته از آخر isf |۳ روز قبل
news list زومجی: ۵ بازی که می توانید جایگزین Clash of Clans کنید زومیت |۳ روز قبل
news list زوم اپ: مترجم شناور در تمام بخش های گوشی با OnScreen Translate - اماده زومیت |۳ روز قبل
news list متن سند رسمی بازطراحی راکتور اراک کوگانا |۳ روز قبل
news list اخاذی چهار میلیونی در شبکه تلگرام کوگانا |۳ روز قبل
news list تیراندازی در مراسم تشییع جنازه در ایذه کوگانا |۳ روز قبل
news list اولین لپ تاپ دنیا + عکس کوگانا |۳ روز قبل
news list مردم کدام شبکه اجتماعی را می پسندند؟ کوگانا |۳ روز قبل
news list جزئیات برگزاری راهپیمایی اربعین حسینی در تهران کوگانا |۳ روز قبل
news list مانور مدل های اینستاگرام در خیابان های تهران+تصاویر کوگانا |۳ روز قبل
news list مقایسه لومیا ۷۳۵ و لومیا ۵۵۰، دو گوشی ۴.۷ اینچی مایکروسافت. وینفون |۳ روز قبل
news list جدیدترین رده بندی اپراتورهای اینترنت پرسرعت کشور اعلام شد isf |۳ روز قبل
news list شهادت یک جوان شیعه سوری در دمشق + عکس کوگانا |۳ روز قبل
news list وجود ۲۷ شعبه بانکی برای هر ۱۰۰ هزار نفر در کشور کوگانا |۳ روز قبل
news list سردار نقدی: وابسته به بودجه دولتی نیستیم کوگانا |۳ روز قبل
news list آیت الله کرمانی: دشمن برای انتخابات پیش رو برنامه دارد کوگانا |۳ روز قبل
news list تصادف پراید با تراکتور در ایلام کوگانا |۳ روز قبل
news list لغو اعزام کاروان دانشجویی به عتبات در اربعین کوگانا |۳ روز قبل
news list کسری بودجه انگلیس رکورد زد کوگانا |۳ روز قبل
news list توقف فروش ساعت 2 Urbane ال جی! صبحانه آنلاین |۳ روز قبل
news list فرمانده انتظامی ایلام: اجازه خروج بدون گذرنامه و ویزا از مرز مهران نمی دهیم کوگانا |۳ روز قبل
news list نقد و بررسی PES 2016 ؛ هر سال بهتر از پارسال زوم تک |۳ روز قبل
news list ۴ماموریت بازداشت شدگان رسانه ای کوگانا |۳ روز قبل
news list واردات لاستیک با 4 شرط مجاز شد+سند کوگانا |۳ روز قبل
news list ذکری برای پیشگیری از کج روی و گمراهی کوگانا |۳ روز قبل
news list رگبار باران، رعد و برق و وزش باد در برخی مناطق کشور کوگانا |۳ روز قبل

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
ritina

تعداد پستها : 1250

پستعنوان: رد: همکاری نیسان، سونی و کونامی برای تبدیل نیسان قشقایی به کنترلر بازی فوتبال   25.11.15 1:20

news list تولید 13 خودرو متوقف شد کوگانا |۳ روز قبل
news list فراخوان جشنواره خاطره نویسی از پیاده روی اربعین ۱۳۹۴ کوگانا |۳ روز قبل
news list واردات خودرو 2016 به 2400 دستگاه رسید کوگانا |۳ روز قبل
news list تریلر بازی گوسفند دیوانه منتشر شد گیمفا |۳ روز قبل
news list آمارها از عدم احساس نیاز کاربران به آیپد پرو می گویند زومیت |۳ روز قبل
news list ساخت دستگاه «انتحاری یاب» توسط روسیه تابناک |۳ روز قبل
news list ساخت دستگاه «انتحاری یاب» توسط روسیه تابناک |۳ روز قبل
news list اطلاعات نیم میلیون کاربر اینستاگرام به سرقت رفت صبحانه آنلاین |۳ روز قبل
news list فصل دوم از بازی Game of Thrones نیز به تایید رسید دیجیاتو |۳ روز قبل
news list اوپو A33 معرفی شد: پردازنده اسنپدراگون ۴۱۰ و صفحه نمایش ۵ اینچی زومیت |۳ روز قبل
news list ناسا از پوشش فلزی جدید فضاپیمای اوریون پرده برداشت دیجیاتو |۳ روز قبل
news list بررسی دفتر کار همراه؛ سرویسی که شما را از داشتن دفتر کار فیزیکی بی نیاز می کند دیجیاتو |۳ روز قبل
news list ایجاد بستر تبادل اطلاعات اقتصادی و مالی در فرآیند اجرای دولت الکترونیک الزامی است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۳ روز قبل
news list اپراتورهای برتر ارائه دهنده ADSL در تابستان ۹۴ معرفی شدند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۳ روز قبل
news list خبر خوب برای دوستداران کنسول سونی: بازی های PS2 روی PS4 اجرا می شوند خبر آنلاین |۳ روز قبل
news list عنوان Gravity Rush Remastered یک هفته زودتر عرضه می شود گیمفا |۳ روز قبل
news list گوشی ارزان قیمت اوپو A33 با نمایشگر 5 اینچی و تراشه اسنپدراگون 410 رسماً معرفی شد ترنجی |۳ روز قبل
news list تماس رایگان تلفنی از داخل جی میل ممکن شد صبحانه آنلاین |۳ روز قبل
news list تیزر جدید از Vivo X6 منتشر شد که سیستم شارژ سریع آن را تشریح می کند تراشه |۳ روز قبل
news list تماشا کنید: ناسا برای اولین بار اقدام به کاشت گل در ایستگاه بین المللی فضایی می کند زومیت |۳ روز قبل
news list “Road Rush Racer” یک ماشین بازی جذاب و متفاوت وینفون |۳ روز قبل
news list تماشا کنید: مارک همیل افسانه ای درباره حضورش در Star Citizen می گوید گیمفا |۳ روز قبل
news list سامسونگ در حال کار بر روی سنسورهای جدید دوربین با نام BRITECELL تراشه |۳ روز قبل
news list برترین شرکت های اینترنتی تابستان 94 معرفی شدند صبحانه آنلاین |۳ روز قبل
news list گوشی ارزان قیمت OPPO A33 معرفی شد؛ اسنپ دراگون 410، صفحه نمایش 5 اینچی و رم 2 گیگابایتی فارنت |۳ روز قبل
news list ۶۰۰ میلیون نفر از ۱۷۰ کشور دنیا ال کلاسیکو را تماشا می کنند زومیت |۳ روز قبل
news list وب سایت iFixit تعمیر قلم اپل را بسیار دشوار می داند دیجیاتو |۳ روز قبل
news list ۱۸۰۰ کانال به شبکه ارتباطی ایران و عراق اضافه می شود خبر آنلاین |۳ روز قبل
news list جدیدترین رده بندی برترین اپراتورهای اینترنتی کشور اعلام شد فارنت |۳ روز قبل
news list ۱۱ ماشینی که در سال 2016 با آنها خداحافظی می کنیم + عکس آی سی تی پرس |۳ روز قبل
news list مروری بر تاریخچه موتورولا؛ اولین شرکت تولید کننده ی گوشی های موبایل زومیت |۳ روز قبل
news list به زودی بیلد های پیش نمایش به روز رسانی Redstone برای اینسایدر ها منتشر می شوند. وینفون |۳ روز قبل
news list امکان ساخت پلاک اختصاصی برای مبتلایان به پای پرانتزی با دستاورد محققان کشور فناوری و نوآوری |۳ روز قبل
news list نقش مدیریت دانش در نوآوری فناوری و نوآوری |۳ روز قبل
news list 7 اشتباه رایج در ارائه ایده فناوری و نوآوری |۳ روز قبل
news list اطلاعات نیم میلیون کاربر اینستاگرام به سرقت رفت فناوری و نوآوری |۳ روز قبل
news list نسخه سرامیکی وان پلاس X در راه است! آی تی رسان |۳ روز قبل
news list گوشی پایین رده سامسونگ گلکسی J3 معرفی شد گجت نیوز |۳ روز قبل
news list اندازه 4.7 اینچ به همان دلیلی که می دانید همچنان محبوبترین اندازه در بازار تلفن همراه است فارنت |۳ روز قبل
news list پیش به سوی افق؛ معرفی بازی Horizon Chase دیجیاتو |۳ روز قبل
news list ۸ عبارتی که افراد باهوش از به کار بردن آنها در مکالمات خود اجتناب می کنند دیجیاتو |۳ روز قبل
news list دستگاه fNIRS ساخته شد فناوری و نوآوری |۳ روز قبل
news list تولید سوخت های زیستی مهم ترین اولویت تولیدی حوزه صنعت تخمیری است فناوری و نوآوری |۳ روز قبل
news list بررسی درخواست متقاضیان تجدیدنظر در خصوص اعطای جایزه های تحصیلی سال تحصیلی 95-1394 فناوری و نوآوری |۳ روز قبل
news list ام آی تیِ ایران در مسیر سیلیکون ولی! فناوری و نوآوری |۳ روز قبل
news list افزایش کانال های ارتباطی جهت ارتقای کیفیت ارتباطات زائران اربعین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۳ روز قبل
news list GOLDEN NEWS / خبرهای طلایی شنبه 30 آبان آی سی تی پرس |۳ روز قبل
news list تماشا کنید: آزمایش دینامیک سیالات فقط با یک لیوان آب ترنجی |۳ روز قبل
news list آی فون 7 با 3 گیگابایت رم و بدنه ضدآب معرفی خواهد شد ترنجی |۳ روز قبل
news list معرفی نرم افزارهای یونیورسالی که ارزش استفاده در ویندوز 10 را دارند زومیت |۳ روز قبل

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

همکاری نیسان، سونی و کونامی برای تبدیل نیسان قشقایی به کنترلر بازی فوتبال
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1