مطالب جالب سایت نیوزز - NEWSS

مطالب آموزنده

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
Affiliates

المواضيع الأخيرة
» سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران
من طرف behnaz 13.05.16 8:01

» تعبیر خواب آنلاین شما در سایت نیوزز NEWSS
من طرف ایمان صفدری 30.04.16 21:37

» «بزن باران» عنوان آلبوم سعید بهرامی
من طرف دلارام 26.04.16 4:06

» فواید اصلی پیاده روی
من طرف دلارام 26.04.16 3:55

» تعبیر خواب دندان
من طرف ایمان صفدری 23.02.16 0:26

» تعبیر خواب دیدن مرغ
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:10

» تعبیر خواب ازدواج - تاهل
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:01

» تعبیر خواب دیدن : اسب
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 12:56

» حرف م - تعبیر خواب مواردی که با حرف م آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 31.01.16 3:54

» صاحب فرزند نامشروع شدن
من طرف ایمان صفدری 25.01.16 18:39

» حرف ا - تعبیر خواب مواردی که با حرف ا آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 23.01.16 4:46

» تعبیر خواب دیدن مریضی و بیماری
من طرف ایمان صفدری 18.01.16 15:31

» خواننده مورد علاقه ام
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:07

» معشوقه کره ای من فارسی حرف میزند
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:06

» حرف ض - تعبیر خواب مواردی که با حرف ض آغاز می شوند
من طرف ritina 14.01.16 9:25

» ضیاع(زمین و آب و درخت)
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:13

» تعبیر خواب ضیافت
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:12

» تعبیر خواب ضعف
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:08

» تعبیر خواب ضیاع
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:06

» تعبیر خواب ضربان قلب
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:04

» تعبیر خواب ضعیف شدن
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:02

» تعبیر خواب ضرابی
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 8:59

» تعبیر خواب دیدن مدفوع
من طرف ایمان صفدری 10.01.16 15:47

» تعبیر خواب اشک
من طرف ایمان صفدری 09.01.16 5:21

» تعبير خواب پلنگ
من طرف ایمان صفدری 06.01.16 6:55

» حرف پ - تعبیر خواب مواردی که با حرف پ آغاز می شوند
من طرف ritina 28.12.15 7:37

» تعبیر خواب دیدن پشم
من طرف ritina 28.12.15 7:35

» تعبير خواب پيه خوردن
من طرف ritina 28.12.15 7:02

» تعبير خواب پيلور
من طرف ritina 28.12.15 6:58

» تعبير خواب پيک نيک
من طرف ritina 28.12.15 6:57

» تعبير خواب پيشي گرفتن
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيش بند
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيراهن
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير دیدن خواب پيت
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير خواب پياله
من طرف ritina 28.12.15 6:54

» تعبير دیدن خواب پينه دوز
من طرف ritina 28.12.15 6:53

» تعبير خواب پوستين
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پهلو
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پند دادن
من طرف ritina 28.12.15 6:50

» تعبير خواب پليته
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبير خواب پل
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبیر دیدن خواب تعبير پشتي
من طرف ritina 28.12.15 6:48

» تعبیر دیدن خواب پسته
من طرف ritina 28.12.15 6:46

» تعبیر دیدن خواب پست و پاکت
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب دیدن پروانه
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب پرستو
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبیر دیدن خواب پرتقال
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبير خواب پتک
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاي انسان
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاشنه
من طرف ritina 28.12.15 6:42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 40 و در تاريخ 16.05.16 5:40 بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شاطر | 

لپ تاپ بخریم یا دسکتاپ؟

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
ritina

تعداد پستها : 1250

پستعنوان: لپ تاپ بخریم یا دسکتاپ؟   25.11.15 1:16

news list تلاش مایکروسافت برای ترغیب اندرویدی ها به ویندوزفون سافت گذر |۲ روز قبل
news list آموزش: چگونه نام و پسورد شبکه وای فای خود را تغییر دهیم؟ سافت گذر |۲ روز قبل
news list ۵ اشتباه رایج در بازاریابی با اینستاگرام isf |۲ روز قبل
news list افزایش دو برابری کانال های ارتباطی با عراق در آستانه اربعین سافت گذر |۲ روز قبل
news list احتمال انتشار رام ویندوز ۱۰ موبایل برای شیائومی 4 MI هفته آینده سافت گذر |۲ روز قبل
news list با تلفن VIBE P1 لنوو آشنا شوید سافت گذر |۲ روز قبل
news list بررسی حافظه SSD اکسترنال APS-XS01 پایونیر سافت گذر |۲ روز قبل
news list جبرا سبک ترین هدست بلوتوث دنیا را وارد بازار ایران کرد سافت گذر |۲ روز قبل
news list دست بردن اپل در لیست برترین اپلیکیشن های اپ استور سافت گذر |۲ روز قبل
news list تصاویر مربوط به اپلیکیشن پشتیبانی اپل فاش شد سافت گذر |۲ روز قبل
news list گلکسی ای 9 با پردازنده Snapdragon 620 رویت شد سافت گذر |۲ روز قبل
news list یوبی سافت در حال بررسی مشکلات SLI عنوان Assassin’s Creed: Syndicate است گیمفا |۲ روز قبل
news list اطلاعات هیجان انگیزی از عنوان Mass Effect: Andromeda منتشر شد گیمفا |۲ روز قبل
news list معاون وزیر ارتباطات دلیل کندی اینترنت را اعلام کرد سافت گذر |۲ روز قبل
news list آمارها از عدم احساس نیاز کاربران به آیپد پرو می گویند سافت گذر |۲ روز قبل
news list سامسونگ S-RAM با تکنولوژی ۱۰ نانومتری تولید کرد سافت گذر |۲ روز قبل
news list آشنایی با مدیران هندی دنیای فناوری و دلایل موفقیت آن ها سافت گذر |۲ روز قبل
news list آیا اپل در ترتیب قرار گیری نرم افزار هایش در اپ استور دست می برد؟ ترنجی |۲ روز قبل
news list زوم اپ: تغییر صدا در اپلیکیشن جذاب Voice changer with effects زومیت |۲ روز قبل
news list بررسی دیجیاتو: HTC One A9؛ بحران هویت [به همراه بررسی ویدیویی] دیجیاتو |۲ روز قبل
news list موجودات عجیب: نوعی عروس دریایی که همچون یک تور ماهی گیری عمل می کند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list چگونه اکانت تلگرام خود را حدف کنیم؟ زوم تک |۲ روز قبل
news list عنوان Bombshell تا ماه ژانویه ۲۰۱۶ تاخیر خورد گیمفا |۲ روز قبل
news list مزدا نسل جدید پرفروش ترین خودروی شاسی بلند خود را معرفی کرد زومیت |۲ روز قبل
news list کدام مدل از اسمارت فون های نکسوس 5X مشکل صفحه نمایش هنگام شارژ را دارند؟ آی تی رسان |۲ روز قبل
news list فناوری ارتقا کیفیت سامسونگ چگونه خوراک مورد نیاز تلویزیون UHD شما را فراهم می کند؟ فارنت |۲ روز قبل
news list بازهم مشکل در نکسوس 6 پی؛ اینبار نوبت به میکروفون ها رسیده است ترنجی |۲ روز قبل
news list اطلاعات توپ فضایی روس ها پس از ۴۰ سال فاش شد زومیت |۲ روز قبل
news list درمان بی خوابی با این لامپ هوشمند صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list تماشاخانه: واکنش بزرگسالان به The Evil Within، لحظات خنده دار و باگ های Halo 5! گیمفا |۲ روز قبل
news list از وینفـون بپرسید: بخش سوم وینفون |۲ روز قبل
news list اپلیکیشنی که به بزرگ ترین ماشین تبلیغاتی داعش بدل شد؛ نگاهی به تلگرام و امکانات آن برای تروریست ها دیجیاتو |۲ روز قبل
news list آخرین پروژه دارپا: ایمپلنت مغزی برای بازگرداندن خاطرات از دست رفته زومیت |۲ روز قبل
news list چگونه نام و پسورد شبکه وای فای خود را تغییر دهیم؟ +آموزش تصویری صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list فلش بک: نیم نگاهی به بازی Call of Duty: World at War دیجیاتو |۲ روز قبل
news list کجارو: ۱۶ غذا و خوراکی ترکیه که حتما باید بچشید زومیت |۲ روز قبل
news list نقد و بررسی سامسونگ گیر اس 2 (Gear S2) ؛ ساعت هوشمند با طعم بی نظیر تایزن ترنجی |۲ روز قبل
news list با تلفن VIBE P1 لنوو آشنا شوید صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list کشور چین سریع ترین ابر کامپیوتر جهان را در اختیار دارد دیجیاتو |۲ روز قبل
news list گیر وی آر سامسونگ از امروز در ایالات متحده در دسترس عموم قرار گرفت ترنجی |۲ روز قبل
news list یک برنامه هوش مصنوعی در ژاپن توانست در کنکور دانشگاه قبول شود دیجیاتو |۲ روز قبل
news list افرادی که شماره تلفن خود را توئیت کرده بودند مورد حمله اسپم «حقایقی در مورد گربه ها» قرار گرفتند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list اولین جت خصوصی فراصوت در سال ۲۰۲۳ به پرواز درمی آید زومیت |۲ روز قبل
news list جنون سرعت؛ معرفی بازی ایرانی “تیکاف 3” دیجیاتو |۲ روز قبل
news list با اصلی ترین ویژگی های آیفون ۷ آشنا شوید زوم تک |۲ روز قبل
news list سیستم مورد نیاز جهت اجرای Dragon Quest Heroes منتشر شد گیمفا |۲ روز قبل
news list جیلی GC9 بهترین خودروی ۲۰۱۶ چین شد! آی تی رسان |۲ روز قبل
news list مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی اِی ۹ فاش شد زوم تک |۲ روز قبل
news list زوم اپ: فرمول ها و حقه های ریاضی در Math Tricks زومیت |۲ روز قبل
news list هدبندی که می تواند موانع را شناسایی و افراد نابینا را با بازخوردهای لرزشی هدایت کند isf |۲ روز قبل
news list چالش ۱۰۰% شما را فرا می خواند! | نگاهی بر بازی ایرانی ۱۰۰% گیمفا |۲ روز قبل
news list با تلفن VIBE P1 لنوو آشنا شوید زومیت |۲ روز قبل
news list پیامک کسر از حساب مشتریان بانک ها سیبنا |۲ روز قبل
news list در 6 آذرماه (بلک فرایدی) همزمان با سراسر دنیا، محصولات سونی را با پایین ترین قیمت تهیه کنید ترنجی |۲ روز قبل
news list هدبندی که می تواند موانع را شناسایی و افراد نابینا را با بازخوردهای لرزشی هدایت کند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list مرسدس بنز SL 2017 معرفی شد زومیت |۲ روز قبل
news list از اردوهای مختلط تا موسیقی های خشن در دانشگاه امیرکبیر کوگانا |۲ روز قبل
news list توضیحات بعیدی نژاد درباره سند بازطراحی راکتور اراک کوگانا |۲ روز قبل
news list ماده کشنده ای که جانشین جوش شیرین در نان شد کوگانا |۲ روز قبل
news list شرایط هاشمی دراوین خوب نیست؛ چون در کنار زندانیان عادی است کوگانا |۲ روز قبل
news list سرلشکر جعفری: تلاش داعش برای ایجاد ناامنی در ایران خنثی شده است کوگانا |۲ روز قبل
news list توضیح نظام وظیفه در مورد علت طولانی شدن دوره انتظار اعزام به خدمت کوگانا |۲ روز قبل
news list راهپیمایان اربعین حسینی کجا اینترنت رایگان بگیرند؟ کوگانا |۲ روز قبل
news list مقایسه گزارش ترافیکی گوگل و نقشه شهرداری تهران +عکس کوگانا |۲ روز قبل
news list پذیرفته شدگان آزمون آموزش و پرورش چه زمانی برای گزینش فراخوان می شوند؟ کوگانا |۲ روز قبل
news list لپ تاپ جدید HP رقیب سرفیس پرو 4 +تصاویر صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list تصمیم جدید وزارت صنعت در رابطه با موبایل سیبنا |۲ روز قبل
news list برای رسیدن به آینده روشن چاره ای جز گام نهادن قوی در عرصه علم و دانش نداریم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list مایکروسافت اسم Extras + Info را به Advanced Info تغییر داد ترنجی |۲ روز قبل
news list تماشا کنید: راه رفتن سگ دوپای ۱۴ روزه به لطف فناوری چاپ سه بعدی زومیت |۲ روز قبل
news list توصیه های ارتباطی به زائران اربعین فاوانیوز |۲ روز قبل
news list کودو سونودا از تیم اکس باکس جدا شد دیجیاتو |۲ روز قبل
news list چه مقدار کاغذ می تواند جلوی شلیک یک گلوله را بگیرد؟ آی تی رسان |۲ روز قبل
news list ضوابط سقف حق بیمه شخص ثالث تعیین شد کوگانا |۲ روز قبل
news list آموزش: چگونه نام و پسورد شبکه وای فای خود را تغییر دهیم؟ فارنت |۲ روز قبل
news list سامسونگ از گلکسی ارزان قیمتش رونمایی کرد+عکس کوگانا |۲ روز قبل
news list فراهم سازی وای فای رایگان برای زائران اربعین / مکالمه زائران چگونه خواهد بود؟ زوم تک |۲ روز قبل
news list هم اکنون 100 میلیون آی فون در ایالات متحده فعال است! خوارزمی |۲ روز قبل
news list یک طرح، یک نگاه: My Paint Saint، یک قلم موی متفاوت زومیت |۲ روز قبل
news list پژوهشگران برای نخستین بار، آب را با استفاده از لیزر خنک کردند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list انتخاب ایرانسل بعنوان شرکتر برتر از سوی کمیته ارزیابی دهمین همایش ملی کیفیت و بهره وری ایستنا |۲ روز قبل
news list ال جی تصمیم دارد کارخانه تازه ای را برای تولید نمایشگرهای OLED احداث کند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list برنامه های تقلبی ویندوزفون از اطلاعات کاربران سوء استفاده می کنند! ترنجی |۲ روز قبل
news list افزایش دو برابری کانال های ارتباطی گذرگاه های مرزی با عراق در آستانه اربعین خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list ایجاد خط اعتباری به همراه تخفیف در تجهیز آزمایشگاه های افغانستان از پیشرفت فناوری ایران فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list مدیر عامل اینتل: پردازنده های «اسکای لیک» قاتل تبلت ها خواهند بود دیجیاتو |۲ روز قبل
news list افزایش دو برابری کانال های ارتباطی با عراق در آستانه اربعین زومیت |۲ روز قبل
news list شماره سوم مجله «بازینامه» منتشر شد زومیت |۲ روز قبل
news list مقایسه ویندوز ۱۰ مایکروسافت و ال کاپیتان اپل. (بخش اول: طراحی) وینفون |۲ روز قبل
news list مایک ایبرا: قابلیت استریم کردن بازی های اکس باکس وان برروی ویندوز ۱۰ بسیار محبوب است گیمفا |۲ روز قبل
news list هشدار / اطلاعات نیم میلیون کاربر اینستاگرام به سرقت رفته است زوم تک |۲ روز قبل
news list دانشگاه شهید بهشتی هم وارد حوزه محتوای باند پهن شد آی تی رسان |۲ روز قبل
news list اپلیکیشن اندرویدی مایکروسافت برای ترغیب کاربران به استفاده از ویندوزفون آی تی رسان |۲ روز قبل
news list تماشا کنید: این انیمیشن درک شما را از زمان تغییر خواهد داد زومیت |۲ روز قبل
news list با حضور رییس جمهور به امضا رسید: تفاهم نامه همکاری در زمینه پست بین ایران و ترکمنستان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل
news list نکاتی از کارآفرینان موفق جهان تکنولوژی isf |۲ روز قبل
news list ردیابی و کنترل مصرف اینترنت در آیفون و آیپد با اپلیکیشن DataCare دیجیاتو |۲ روز قبل
news list فراخوان تسلا برای ۹۰ هزار خودروی Model S به علت نقص در سیستم کمربند ایمنی دیجیاتو |۲ روز قبل
news list لامبورگینی اوراکان LP580-2؛ سبک تر و ارزان تر از برادر AWD خود زومیت |۲ روز قبل
news list نوموفوبیا، وقتی بدون گوشی موبایلتان نمی توانید زندگی کنید! شهر سخت افزار |۲ روز قبل
news list با سه لپ تاپ شکیل و کارآمد X455 ،X556 و X756 ایسوس آشنا شوید شهر سخت افزار |۲ روز قبل
news list ایجاد خط اعتباری به همراه تخفیف در تجهیز آزمایشگاههای افغانستان از پیشرفت فناوری ایران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list جایزه علمی و فناوری مصطفی(ص) تاکنون میزبان بیش از 25 کشور است معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list عدم نیاز کاربران به آیپد پرو صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list درز مشخصات فنی دو مدل Vivo X6 Plus با دریافت تائیدیه استاندارد TEENA فارنت |۲ روز قبل
news list GOLDEN NEWS / خبرهای طلایی یکشنبه 1 آذر آی سی تی پرس |۲ روز قبل
news list کسپرسکی، پیام رسان ها را از لحاظ امنیتی ارزیابی کرد؛ با امن ترین آنها آشنا شوید isf |۲ روز قبل
news list توصیه های ارتباطی شرکت ارتباطات زیرساخت به زائران اربعین حسینی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل
news list جبرا سبک ترین هدست بلوتوث دنیا را وارد بازار ایران کرد صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list نرم افزار AppComparison مایکروسافت نمونه های مشابه برنامه های اندرویدی شما در ویندوزفون را معرفی می کند ترنجی |۲ روز قبل
news list صفحه نمایش سونی اکسپریا زد 5 پریمیوم زیر میکروسکوپ ؛ مقایسه با الجی جی 4 و ایسوس زن فون 2 ترنجی |۲ روز قبل
news list 7 واقعیت که باید در شروع یک استارتاپ بدانید فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list سهم یک درصدی ایران از بازار فناوری اطلاعات دنیا خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list راه اندازی شبکه وای فای رایگان در کربلا و نجف خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list چهار نکته ای که درباره «رمزگذاری» باید بدانید عصر ایران |۲ روز قبل
news list لپ تاپ بخریم یا دسکتاپ؟ عصر ایران |۲ روز قبل
news list مایکروسافت با AppComparison وجود اپلیکیشن های اندرویدی را در ویندوزاستور اطلاع می دهد دیجیاتو |۲ روز قبل
news list ۱۰ توصیه ساده برای استفاده مؤثر از دست ها هنگام سخنرانی دیجیاتو |۲ روز قبل
news list تماشا کنید: نگاهی نزدیک به قابلیت کانتینیوم در لومیا ۹۵۰ وینفون |۲ روز قبل
news list کسپرسکی، پیام رسان ها را از لحاظ امنیتی ارزیابی کرد؛ با امن ترین آنها آشنا شوید دیجیاتو |۲ روز قبل
news list اینتل یکی از نیروهای برجسته کوالکام را به استخدام خود درآورد دیجیاتو |۲ روز قبل
news list مایکروسافت ROM ویندوز 10 موبایل را برای اسمارت فون Mi 4 شیائومی عرضه خواهد کرد [شایعه] دیجیاتو |۲ روز قبل
news list روش رفتار با آدمهایی که همفکر ما نیستند فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list برگزاری 13 اردوی کارآفرینی همزمان در کشور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list تصاویر مربوط به اپلیکیشن پشتیبانی اپل فاش شد زومیت |۲ روز قبل
news list لنوو VIBE P1 ترکیب فوق العاده از قدرت و سرعت! آی تی رسان |۲ روز قبل
news list راهی برای مادر شدن زنان نجات یافته از سرطان وجود دارد؟ فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list رویایی که در حال ختم شدن به سرانجامی تلخ است؛ کمپانی «یولا» توسعه دهنده Sailfish نیمی از نیروی کارش را اخراج می کند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list 21 حقیقت از زندگی ثروتمندترین زن کارآفرین آمریکا، الیزابت هولمز دیجیاتو |۲ روز قبل
news list آیا Resident Evil 6 برای پلی استیشن 4 و اکس باکس وان عرضه خواهد شد؟ دیجیاتو |۲ روز قبل
news list عبور خودرو 2300 کیلوگرمی از روی پل کاغذی فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list شکل گیری اجتماعات علمی راهکار توسعه علمی کشور است معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |۲ روز قبل
news list کجارو: آیا داعش، تهدیدی برای فروپاشی ویزای شینگن مخصوصا برای خاورمیانه خواهد شد؟ زومیت |۲ روز قبل
news list تکنیک اپتوژنتیک در کشور بومی سازی شد فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list تأثیر مصرف منظم گردو بر سلامت قلب فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list هواوی میت ۸ ، امتیاز ۷۹۱۳۱ را در بنچمارک انتوتو به دست آورد گجت نیوز |۲ روز قبل
news list ۴.۷ اینچ ، محبوب ترین سایز صفحه نمایش در گوشی های هوشمند گجت نیوز |۲ روز قبل
news list عکس های لورفته از اپلیکیشن جدید اپل برای تعمیر آیفون و آی پد با شیوه نوین خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list رجیستر گوشی های موبایل وعده یا طرح اجرایی؟ ایتنا |۲ روز قبل
news list مایکروسافت مجموعه داستان علمی تخیلی منتشر کرد ایتنا |۲ روز قبل
news list تخفیف های شگفت انگیز بازی های اکس باکس وان برای جمعه ی سیاه مشخص شدند. وینفون |۲ روز قبل
news list داعش آماده جنگ سایبری باشد ایستنا |۲ روز قبل
news list کارت اعتباری خود را چک امنیتی کنید: چون 54 هتل استاروود به بدافزار آلوده شدند خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list دست بردن اپل در لیست برترین اپلیکیشن های اپ استور زومیت |۲ روز قبل
news list چگونه صفحه های وب را روی آیفون و اندروید ذخیره کنیم؟ ایتنا |۲ روز قبل
news list راه اندازی شبکه وای فای رایگان در کربلا و نجف صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list برنامه اندرویدی مایکروسافت برای گسترش ویندوز فون! صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list با VIBE P1 لنوو بیشتر آشنا شوید؛ ترکیب فوق العاده قدرت و سرعت! فارنت |۲ روز قبل
news list راهکار گوگل پلی برای رهایی کاربران از تبلیغات ایستنا |۲ روز قبل
news list به کارگیری تکنولوژی شارژ سریع انحصاری Vivo بر روی X6 گویا آی تی |۲ روز قبل

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
ritina

تعداد پستها : 1250

پستعنوان: رد: لپ تاپ بخریم یا دسکتاپ؟   25.11.15 1:18

news list آزمایش سگ روباتیکی گوگل در شرایط شبیه سازی شده جنگی خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list شایعات تازه در مورد نسل دوم ساعت هوشمند اپل ایتنا |۲ روز قبل
news list تلاش خانواده ارتباطات برای روزهای پرازدحام اربعین خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list خدمات غیرحضوری تلفن ثابت کدامند؟ ایستنا |۲ روز قبل
news list خرید خودرو لذت بخش می شود، همکاری ولوو با مایکروسافت هولولنز برای تجربه خرید مجازی+ویدیو شهر سخت افزار |۲ روز قبل
news list دلیل کندی اینترنت از زبان معاون وزیر ارتباطات/ شتاب اتصال کاربران فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list حیرت دانشمندان از چشمان سرامیکی نوعی حلزون دریایی فناوری و نوآوری |۲ روز قبل
news list ال جی از اسمارت فون میان رده Ray در روسیه رونمایی کرد دیجیاتو |۲ روز قبل
news list هدست واقعیت مجازی سامسونگ با قیمت 99 دلار حالا در دسترس است دیجیاتو |۲ روز قبل
news list موتورولا و لنوو برخی از تکنولوژی های در دست توسعه خود را به نمایش کشیدند دیجیاتو |۲ روز قبل
news list سونی برنامه این شرکت برای ساخت پردازنده گوشی های هوشمند خود را تکذیب کرد ایتنا |۲ روز قبل
news list مایکروسافت بخش Extras + Info را با Advanced Info در ویندوز ۱۰ موبایل جایگزین کرد. وینفون |۲ روز قبل
news list شایعات تازه در مورد نسل دوم ساعت اپل صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list همکاری ولوو و مایکروسافت برای ساخت خودروی خودران ایستنا |۲ روز قبل
news list مشکل عجیب برخی کاربران نکسوس 5X؛ از کار افتادن تاچ در هنگام شارژ شدن گوشی ایتنا |۲ روز قبل
news list اینترنت در بحران ایتنا |۲ روز قبل
news list معرفی تبلت جدید «اچ پی» ایتنا |۲ روز قبل
news list برنامه اندرویدی مایکروسافت برای ترغیب کاربران به مهاجرت به ویندوزفون ایتنا |۲ روز قبل
news list جبرا سبک ترین هدست بلوتوث دنیا را وارد بازار ایران کرد زومیت |۲ روز قبل
news list پشتیبانی اکس باکس وان از عناوین اکس باکس اصلی چالش برانگیز خواهد بود گیمفا |۲ روز قبل
news list لپ تاپ گیمینگ قدرتمند Origin EON17-SLX معرفی شد : حضور سخت افزار دسکتاپ در لپ تاپ ها گجت نیوز |۲ روز قبل
news list گوشی هوشمند Discovery S2 با صفحه نمایش ۳ بعدی در راه است گجت نیوز |۲ روز قبل
news list اجرای بازی های پلی استیشن ۲ بر روی پلی استیشن ۴ گجت نیوز |۲ روز قبل
news list توسط وزارت ارتباطات و براساس نظرسنجی از کاربران: بهترین شرکت های ADSL معرفی شدند ترنجی |۲ روز قبل
news list عضو هیات عامل سازمان تاکید کرد:بهره گیری از توان و ظرفیت نرم افزاری کشور وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل
news list اوراکل دوباره شکایت از گوگل را مطرح کرد ایستنا |۲ روز قبل
news list سامسونگ گلکسی A9 با اسنپدراگون 620 عرضه می شود آی تی رسان |۲ روز قبل
news list مشخصات کامل پپسی فون منتشر شد آی تی رسان |۲ روز قبل
news list بررسی حافظه SSD اکسترنال APS-XS01 پایونیر زومیت |۲ روز قبل
news list مدیر فیس بوک برای خودش 2 ماه مرخصی نوشت خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list 5 نمونه از کسانی که برای موفقیت در مسیر کارآفرینی باید در کنار خود داشته باشید دیجیاتو |۲ روز قبل
news list باتری های سالید استیت گام بزرگ بعدی در دنیای اینترنت اشیاء خواهند بود دیجیاتو |۲ روز قبل
news list گیمفا شما را دعوت به همکاری می کند | فراخوان عضویت در تیم خبرنگاری گیمفا |۲ روز قبل
news list معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت های پست بانک ایران در سراسر کشور وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |۲ روز قبل
news list ۱۰ نکته برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین ایتنا |۲ روز قبل
news list چگونگی استفاده از کلید Caps Lock در آیفون یا آیپد +آموزش تصویری صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list آشنایی با مدیران هندی دنیای فناوری و دلایل موفقیت آن ها isf |۲ روز قبل
news list اولین تصاویر گرفته شده با گوشی لومیا 950 مایکروسافت خبر آنلاین |۲ روز قبل
news list مایکروسافت به کمک Volvo خودروی بدون سرنشین می سازد ایتنا |۲ روز قبل
news list طراحان سابق اپل: اصول طراحی خوب در این شرکت فراموش شده ایتنا |۲ روز قبل
news list تصاویر جدیدی که توسط لومیا ۹۵۰ ثبت شده اند را تماشا کنید. وینفون |۲ روز قبل
news list سامسونگ گلکسی اِی9 (Galaxy A9) در امتیازات Geekbench نمایان شد ترنجی |۲ روز قبل
news list سیسکو شرکت نرم افزاری ۷۰۰ میلیون دلاری خرید ایتنا |۲ روز قبل
news list سرعت اینترنت به یک پتابیت در ثانیه رسید ایتنا |۲ روز قبل
news list آیفون گارانتی دار در بازار نداریم؟ صبحانه آنلاین |۲ روز قبل
news list مدیر اپل دیدگاه دولت آمریکا درباره رمزگذاری داده ها را به چالش کشید ایتنا |۲ روز قبل
news list اکس باکس وان دو ساله شد گیمفا |۲ روز قبل
news list امکان جستجوی اپ های مشابه اندروید در ویندوز فون با نصب اپلیکیشن App Comparison زومیت |۲ روز قبل
news list همکاری گسترده هکرها با سرویس اطلاعاتی انگلیس برای نفوذ به داعش ایتنا |۲ روز قبل
news list ال جی بزرگترین نمایشگر OLED جهان را به نمایش گذاشت فارنت |۲ روز قبل

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

لپ تاپ بخریم یا دسکتاپ؟
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1