مطالب جالب سایت نیوزز - NEWSS

مطالب آموزنده

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
Affiliates

المواضيع الأخيرة
» سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران
من طرف behnaz 13.05.16 8:01

» تعبیر خواب آنلاین شما در سایت نیوزز NEWSS
من طرف ایمان صفدری 30.04.16 21:37

» «بزن باران» عنوان آلبوم سعید بهرامی
من طرف دلارام 26.04.16 4:06

» فواید اصلی پیاده روی
من طرف دلارام 26.04.16 3:55

» تعبیر خواب دندان
من طرف ایمان صفدری 23.02.16 0:26

» تعبیر خواب دیدن مرغ
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:10

» تعبیر خواب ازدواج - تاهل
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:01

» تعبیر خواب دیدن : اسب
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 12:56

» حرف م - تعبیر خواب مواردی که با حرف م آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 31.01.16 3:54

» صاحب فرزند نامشروع شدن
من طرف ایمان صفدری 25.01.16 18:39

» حرف ا - تعبیر خواب مواردی که با حرف ا آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 23.01.16 4:46

» تعبیر خواب دیدن مریضی و بیماری
من طرف ایمان صفدری 18.01.16 15:31

» خواننده مورد علاقه ام
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:07

» معشوقه کره ای من فارسی حرف میزند
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:06

» حرف ض - تعبیر خواب مواردی که با حرف ض آغاز می شوند
من طرف ritina 14.01.16 9:25

» ضیاع(زمین و آب و درخت)
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:13

» تعبیر خواب ضیافت
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:12

» تعبیر خواب ضعف
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:08

» تعبیر خواب ضیاع
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:06

» تعبیر خواب ضربان قلب
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:04

» تعبیر خواب ضعیف شدن
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:02

» تعبیر خواب ضرابی
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 8:59

» تعبیر خواب دیدن مدفوع
من طرف ایمان صفدری 10.01.16 15:47

» تعبیر خواب اشک
من طرف ایمان صفدری 09.01.16 5:21

» تعبير خواب پلنگ
من طرف ایمان صفدری 06.01.16 6:55

» حرف پ - تعبیر خواب مواردی که با حرف پ آغاز می شوند
من طرف ritina 28.12.15 7:37

» تعبیر خواب دیدن پشم
من طرف ritina 28.12.15 7:35

» تعبير خواب پيه خوردن
من طرف ritina 28.12.15 7:02

» تعبير خواب پيلور
من طرف ritina 28.12.15 6:58

» تعبير خواب پيک نيک
من طرف ritina 28.12.15 6:57

» تعبير خواب پيشي گرفتن
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيش بند
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيراهن
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير دیدن خواب پيت
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير خواب پياله
من طرف ritina 28.12.15 6:54

» تعبير دیدن خواب پينه دوز
من طرف ritina 28.12.15 6:53

» تعبير خواب پوستين
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پهلو
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پند دادن
من طرف ritina 28.12.15 6:50

» تعبير خواب پليته
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبير خواب پل
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبیر دیدن خواب تعبير پشتي
من طرف ritina 28.12.15 6:48

» تعبیر دیدن خواب پسته
من طرف ritina 28.12.15 6:46

» تعبیر دیدن خواب پست و پاکت
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب دیدن پروانه
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب پرستو
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبیر دیدن خواب پرتقال
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبير خواب پتک
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاي انسان
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاشنه
من طرف ritina 28.12.15 6:42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
كساني كه Online هستند
در مجموع 9 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 9 مهمان :: 2 عناكب الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 40 و در تاريخ 16.05.16 5:40 بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شاطر | 

وقفه در برگزاری مسابقات لیگ‌برتر به تیم‌ها آسیب می‌زند

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
دلارام
Admin

تعداد پستها : 24

پستعنوان: وقفه در برگزاری مسابقات لیگ‌برتر به تیم‌ها آسیب می‌زند   05.03.15 12:52

فرکی:

بانک ورزش - حسین فرکی در نشست خبری قبل از دیدار ملوان انزلی و سپاهان اصفهان با بیان اینکه هر دو تیم انگیزه‌های لازم برای پیروزی را دارند، اظهار داشت: این دیدار اهمیت و حساسین بالایی دارد.

او با تأکید بر اینکه در موقعیتی هستیم که به دنبال سه امتیاز هستیم، افزود: بازی ساده‌ای مقابل ملوان نداریم و ملوان به عنوان تیمی پرسابقه در نیم فصل دوم متحول شده است.

سرمربی سپاهان اصفهان با بیان اینکه خاطرات خوبی از انزلی دارم، گفت: از لحاظ ورزشی و اجتماعی دوستان خوبی در انزلی دارم و هر وقت برای مسابقه به انزلی آمدیم دست پر بازگشتیم.

فرکی با بیان اینکه منتظر هستیم تا ببینیم وضعیت بازیکنان مصدوممان چگونه است، تصریح کرد: در فوتبال باید همه مسائل در کمال احترام برقرار باشد و ملوان همیشه برای ما قابل احترام بوده است.

وی با تصریح بر اینکه باشگاه ملوان یک نهاد قابل احترام است، خاطرنشان کرد: عده‌ای در فضای آلوده فوتبال به دنبال منافع خود هستند ولی ما به َآنان اجازه نم‌دهیم.

سرمربی سپاهان اصفهان با بیان اینکه از تأخیرات در برگزاری هفته‌های لیگ برتر ناراضی هستیم، اظهار داشت: این وقفه‌ها، آسیب‌های زیادی به تیم ها وارد می‌کند و تأخیر در برگزاری هفته بیست و سوم کار خوبی نیست و شاهد هستیم در لیگ برتر بارها تأخیر ایجاد شده است.

فرکی با اشاره به حضور سه بازیکن سپاهان در تیم ملی امید، افزود: طرفدار کمک به تیم‌های ملی تا جایی که به ما لطمه وارد نشود هستیم، امیدواریم در آینده برنامه‌ریزی‌ها به ما کمک کند.

وی با بیان اینکه تقویم کنفدراسیون آسیا باید تغییر کند، گفت: برنامه‌ریزی در فوتبال ایران سلیقه‌ای است و باید به دنبال این باشیم که تقویم خودمان را اجرا کنیم و در برخی اوقات پیشنهادها برای تیم ملی سبب تغییر برنامه‌ها می‌شود و نباید در برنامه‌ریزی‌ها اولویت آخر باشگاه‌ها باشند.

سرمربی سپاهان اصفهان با بیان اینکه فیروز کریمی هم‌بازی و هم‌کلاسی من بوده است، تصریح کرد: تقابل و رقابت در فوتبال زیاد داشتیم ولی به دلیل دوستی‌هایمان همواره به کریمی احترام خاصی قائلم.

فرکی با بیان اینکه پیشکسوتان پاس به دنبال احیای پاس تهران هستند، گفت: تصمیم اشتباه سبب نابودی پاس شد و امیدواریم پاس به زودی در فوتبال پایتخت احیا شود.
کلید واژه‌ها: حسین فرکی, سرمربی سپاهان

---------------------------------

امیر قلعه‌نویی:
آقای فتح الله زاده، هر چیزی دوست داری بگو/ طوری مقابل کرار موضع گرفتند که انگار اولین بار است چنین حرفی می‌شنوند!

بانک ورزش - سرمربی تیم استقلال گفت:نمی دانم چرا برخی موضوع کرار را رها نمی کنند.

به گزارش بانک ورزش، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت:بابت ایام فاطمیه تسلیت می گویم و بابت تاسیس سامانه 6090تبریک می گویم.هر بازی شرایط خاص خودش را دارد.نفت مسجدسلیمان جزو تیم های خوب ماست و در دفاع و حمله با نظم بازی می کند.از این تیم ها باید ترسید. این تیم یک مربی جوان، بسار خوب و بی ادعا دارد که تیم روان بازی می کند.

وی ادامه داد: ما هم استقلال هستیم و در نیم فصل دوم شرایطمان بهتر شده است.هنوز با ایده آل هایمان فاصله داریم.آن هم طبیعی است چون دو هفته یک بار بازی می کنیم با این شرایط طبیعی است که سخت است تیم را در شرایط مسابقه نگه داریم. امیدواریم در بازی فردا با ارائه یک بازی خوب نتیجه بگیریم.از هواداران می خواهیم بیایند و تیم را حمایت کنندچون به حمایت هواداران نیاز داریم.تیم ما شرایط خوبی دارد و روح معرفتی در تیم دمیده شده است.به ویژه در نیم فصل دوم بچه ها با آرامش و معرفت کار می کنند.نشاط،بشاش بودن،صداقت در نیم فصل دوم به وجودآمده است.

سرمربی استقلال درباره احتمال تغییر در برنامه لیگ برتر خاطرنشان کرد: هر چی به صلاح فوتبال ملی است باید انجام شود.به تایلند می خواستیم برویم.از سازمان لیگ خواستیم که بازی ذوب آهن را به تعویق بیاندازند اما این کار را نکردند.اگر به صلاح فوتبال ایران است که لیگ را تعطیل کنند این کار راانجام بدهند.

وی دربره نتایج استقلال در نیم فصل دوم بیان داشت:اولش لطف و عنایت بالایی بوده است.برخی بازیکنان ما به مسائلی رسیدند.نیم فصل اول گل هایی می خوردیم که تاکتیکی نبود و فقط روی اشتباه بازیکنان بود.در نیم فصل بازیکنان بزرگی مثل عنایتی و طالب لو برگشتند و بزرگی می کنند.مثل برخی نبودند که سیاه بازی کنند و واقعا بزرگی می کنند.ما الان واقعا به یک تیم خوب تبدیل شده ایم.سوای نتیجه که دست خداست ما الان یک تیم خوب هستیم.در گذشته آقایان دنبال سیاه بازی بودندو به مردم دروغ می گفتند.هنوز با استقلال مدنظرمان فاصله داریم.امیدوارم در بازی های آینده به شرایط خوبی برسیم.

سرمربی استقلال درباره حواشی به وجود آمده درباره کرار جاسم خاطرنشان کرد: کار کرار را تایید نمی کنم اما برخی افراد موضع گیری کردند که انگار اولین بار است در فوتبال ایران چنین اتفاقاتی می افتد.نمی دانم چرا برخی این موضوع را رها نمی کنند.آقای کارشناس می آید می گوید باید فلانی را بیرون کنیم.کرار گفته است منظورم چیز دیگری بوده است.فضایی ایجاد شده که کرار می خواهد به این فضا زمان بخورد تا برگردد.کرار بنده خدا از لحاظ روحی روانی واقعا به هم ریخته است.ما الان کرار را 4 جلسه محروم داریم.او به خاطر حکمی که داشت در بازی گسترش در شرایط بازی نبود و آمادگی لازم را نداشت.پنجشنبه همان روز از ما اجازه گرفت که به مسافرت برود.من با کمالوند صحبت کردم و گفتم چرا پنجشنبه گفتند که او محروم است.ما هم در تبریز متوجه شدیم.اگر یار داشتم کرار را برای تبریز نمی بردم.آقایان جوری رفتار کردند که کرار 4 جسله محروم شود.

قلعه نویی درباره اینکه آیا حواشی روزهای اخیر در تیم استقلال تاثیر منفی نداشته است تصریح کرد: بی تاثیری که نمی تواند باشد.واقعیت این است که این مسائل برای من هم جای تعجب است.امسال یک گروه با برنامه برای ما کار کردند.وقتی تیم نتیجه می گیرد سنگ های آقایان بیشتر می شود.قضاوت با مردم است.شاید برخی از این فضا ناراحتند.الان دست آقایان رو شده است.بارها گفتم این ها در دفتر جلسه داشتند و برنامه ریزی می کردند.یکی یکی صحبت می کردند.کسی که استقلالی واقعی باشد اگر از قلعه نویی هم دلخوری داشته باشد در این زمان موضع نمی گیرد.

وی درباره اینکه فتح الله زاده گفته است به حرمت افشارزاده دیگر مصاحبه نمی کند گفت: مگر مصاحبه نکرد؟ او همه چیز را گفت. آقای فتح الله زاده هر چیزی دوست داری بگو.

قلعه نویی درباره اینکه افشارزاده گفته است بهتر بود که سرمربی استقلال به این ماجرا ورود نمی کرد بیان داشت:من از این موضوع خبر ندارم.اگر قرار باشد مبارزه کنم خودم می کنم.نه از افشارزاده توقع دارم و نه هیات مدیره.هر چیزی که صلاح بدانم را می گویم.بارها تاوانش را دادم و باز هم می دهم.دوستان مدیریت خود را می کنند و هر کاری می کنم برای استقلال است.بارها و بارها گفتیم برای استقلال کیسه ندوخته ایم.از قراردادهای آنچنانی گذشتیم.چه در دسته سه،چه در نهمی و سیزدهمی همین بوده است.دوستان من در کمپ سکوها را آماده کردند.ما این کارها را کردیم.اگر خدا قبول کرده باشد.فتح الله زاده هم برای استقلال زحمت کشیده است و از دوستان خوب ما است اما این موقع صحبت کردن برای من جای تعجب دارد.اگر یک مدیری بود که تازه به فوتبال آمده بود من حرفی نداشتم.ولی فتح اله زاده می گوید درست نیست.حتی اگر قلعه نویی اشتباه کرده باشد.
کلید واژه‌ها: امیر قلعه‌نویی, علی فتح الله زاده
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://newss.nstars.org

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1