مطالب جالب سایت نیوزز - NEWSS

مطالب آموزنده

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
Affiliates

المواضيع الأخيرة
» سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران
من طرف behnaz 13.05.16 8:01

» تعبیر خواب آنلاین شما در سایت نیوزز NEWSS
من طرف ایمان صفدری 30.04.16 21:37

» «بزن باران» عنوان آلبوم سعید بهرامی
من طرف دلارام 26.04.16 4:06

» فواید اصلی پیاده روی
من طرف دلارام 26.04.16 3:55

» تعبیر خواب دندان
من طرف ایمان صفدری 23.02.16 0:26

» تعبیر خواب دیدن مرغ
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:10

» تعبیر خواب ازدواج - تاهل
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:01

» تعبیر خواب دیدن : اسب
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 12:56

» حرف م - تعبیر خواب مواردی که با حرف م آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 31.01.16 3:54

» صاحب فرزند نامشروع شدن
من طرف ایمان صفدری 25.01.16 18:39

» حرف ا - تعبیر خواب مواردی که با حرف ا آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 23.01.16 4:46

» تعبیر خواب دیدن مریضی و بیماری
من طرف ایمان صفدری 18.01.16 15:31

» خواننده مورد علاقه ام
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:07

» معشوقه کره ای من فارسی حرف میزند
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:06

» حرف ض - تعبیر خواب مواردی که با حرف ض آغاز می شوند
من طرف ritina 14.01.16 9:25

» ضیاع(زمین و آب و درخت)
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:13

» تعبیر خواب ضیافت
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:12

» تعبیر خواب ضعف
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:08

» تعبیر خواب ضیاع
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:06

» تعبیر خواب ضربان قلب
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:04

» تعبیر خواب ضعیف شدن
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:02

» تعبیر خواب ضرابی
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 8:59

» تعبیر خواب دیدن مدفوع
من طرف ایمان صفدری 10.01.16 15:47

» تعبیر خواب اشک
من طرف ایمان صفدری 09.01.16 5:21

» تعبير خواب پلنگ
من طرف ایمان صفدری 06.01.16 6:55

» حرف پ - تعبیر خواب مواردی که با حرف پ آغاز می شوند
من طرف ritina 28.12.15 7:37

» تعبیر خواب دیدن پشم
من طرف ritina 28.12.15 7:35

» تعبير خواب پيه خوردن
من طرف ritina 28.12.15 7:02

» تعبير خواب پيلور
من طرف ritina 28.12.15 6:58

» تعبير خواب پيک نيک
من طرف ritina 28.12.15 6:57

» تعبير خواب پيشي گرفتن
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيش بند
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيراهن
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير دیدن خواب پيت
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير خواب پياله
من طرف ritina 28.12.15 6:54

» تعبير دیدن خواب پينه دوز
من طرف ritina 28.12.15 6:53

» تعبير خواب پوستين
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پهلو
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پند دادن
من طرف ritina 28.12.15 6:50

» تعبير خواب پليته
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبير خواب پل
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبیر دیدن خواب تعبير پشتي
من طرف ritina 28.12.15 6:48

» تعبیر دیدن خواب پسته
من طرف ritina 28.12.15 6:46

» تعبیر دیدن خواب پست و پاکت
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب دیدن پروانه
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب پرستو
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبیر دیدن خواب پرتقال
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبير خواب پتک
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاي انسان
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاشنه
من طرف ritina 28.12.15 6:42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
كساني كه Online هستند
در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 40 و در تاريخ 16.05.16 5:40 بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شاطر | 

سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
behnaz

تعداد پستها : 11
آدرس پستي : شیراز - بلوار چمران - خیابان شاهد

پستعنوان: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   10.01.15 9:12

حکیم ارد بزرگ سخنان بسیار زیبا و آموزنده ایی دارد خواهش می کنم در این تایپیک فقط سخنان این فیلسوف بزرگ را بگذارید .

ممنون از همکاری همه دوستان عزیزم

شنیدیم این یگانه عرصه فلسفه که به حق بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران است دچار بیماری کبد و دیابت می باشند و در بیمارستان بستری هستند، از عمق دل و جان به درگاه خداوند منان دعا می کنیم حکیم عزیزمان هر چه زودتر بهبود یابند و همچنان باعث دلگرمی اهل دانش و اندیشه باشند .

در زمانی که بسیاری از اهل اندیشه در کشورمان کتابهای دهها جلدی می نوشتند تا بگویند ما چقدر خارق العاده هستیم حکیم ارد بزرگ با جملات قصارش که روح و روان آدم را نوازش می دهد به دل جوانان نزدیک شد . امروز سخنان او همه جا دیده می شود همه جا...
از رادیو و تلویزیون تا سریالها ... البته در بیشتر مواقع اسم حکیم ارد بزرگ برده نمی شود اما می شود آنها را بسیار در برنامه های پر بیننده تلویزیون همچون مجموعه خندوانه و یا برنامه دورهمی شنید .
جملات و روزنامه ها که دیگر لبریز از سخنان حکیم بزرگ هستند .
تا قبل از حکیم بزرگ تمام کتابها و مجلات پر بود از سخنان نیچه و ناپلئون و ... اما الان همه آنها به حاشیه رفته اند .
دوست دارم این تایپیک هم بشود مجموعه کاملی از سخنان حکیم ارد بزرگ .
دوستان هر کدام توانستید به جز خود جملات حکیم به مسائل دیگری هم دقت بکنیم . اگر بشود در مورد آنها مطلب نوشت یا به فراخور تاریخ به آنها بپردازیم هم خیلی خوب است . مثلا برای روز درختکاری می شود از جملات حکیم در مورد درختکاری و محیط زیست استفاده کرد یا برای جشن نوروز هم می شود از جملات حکیم در این مورد کمک گرفت.

کارگران کوشا و دلسوز، براستی گردن فرازان یک سرزمین هستند. حکیم ارد بزرگ

بلندای پرچم یک سرزمین، در دستان کارگران و کارآفرینان کوشا و دلسوز است. حکیم ارد بزرگ

فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ

کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک سرزمین است. حکیم ارد بزرگ

کارگران و کارآفرینان، نیکبختی را به مردم سرزمین خویش هدیه می دهند. حکیم ارد بزرگ

اگر می خواهید جهان، در برابر کشورتان کرنش کند، پیوسته به کارگر و کارآفرین بپردازید دردهای آنها را کم کنید و آنچه برای گسترش کارشان می خواهند را در اختیارشان بگذارید ، چرا که آنها فر یک سرزمین هستند. حکیم ارد بزرگ

پنجاه سال است که عربستان سعودی همه توان خود را برای درگیر نمودن ایران با دیگر همسایگانش به کار گرفته، ریشه جنگ ایران و عراق، عربستان سعودی است ، عامل ایجاد طالبان، القاعده و امروز داعش عربستان سعودی است و همه اینها برای آن است که ایرانیان را برده خود بسازند. حکیم ارد بزرگ

دوستی و همزیستی ایران با همسایگانش ، کابوس هر شب عربستان سعودی است. حکیم ارد بزرگ

سایت ویکی پدیا ی فارسی و شبکه بی بی سی، دو روی یک سکه هستند، آنها از سیاستمداران و روشنفکران ضعیف و وابسته حمایت می کنند، تنور جدایی طلبان داخلی و فرقه های رنگارنگ را گرم می  کنند، اختلاف افکنی بین ایران و کشورهای اطراف آن، بویژه افغانستان را دنبال می کنند تا مام میهن، ایران را، به دریایی از خون و کشتار همچون عراق، سوریه و لیبی بدل کنند. در پشت این شعبده اهریمنی، رقص شمشیر عربستان سعودی دیدنی است. حکیم ارد بزرگ

هشدار ! شبکه بی بی سی و سایت ویکی پدیا ، بدنبال تجزیه ایران هستند. حکیم ارد بزرگ

سایت ویکی پدیا فارسی، ابزار دشمنان ایران است. حکیم ارد بزرگ

آزادی هدیه و کادو نیست، آزادی مسئولیت است و بی شک مردم تن پرور و بی مسئولیت آزادی ندارند. حکیم ارد بزرگ

تنها آدمهای خودخواه و دیرباور، تجربه تاریخی را به هیچ می گیرند و پیوسته لنگر کشتی پیشرفت را به کف دریای خودخواهی خویش می اندازند روند پویش همگانی را کُند می کنند. حکیم ارد بزرگ

آدمیان، فرزند تاریخ و زمانه خود هستند. حکیم ارد بزرگ

شادی کجاست ؟ جایی که همه ارزشمند هستند . حکیم ارد بزرگ

سوگند به مهر که هیچ اندیشه ایی بی آن توان ایستایی ندارد . حکیم ارد بزرگ

آزادیخواهان ، شایسته ترین اساطیر هر سرزمین هستند . حکيم ارد بزرگ

برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ

نزدیک شدن به آدمهای بی خرد ، تاوانی دهشتناک دارد .  حکیم ارد بزرگ

نفرین به دلی که آه ستمدیدگان را نمی شنود، و دست گیر آدمیان نمی شود.  حکیم ارد بزرگ

همواره برای پاسخگویی به یورش دشمنان سرزمین خویش ، آماده باشیم .  حکیم ارد بزرگ

هیچگاه ، از راستی و درستی خویش آزرده مباش ، چرا که در انتهای هر رویداد ، پیروزی از آن توست .  حکیم ارد بزرگ

آدمهای خودخور و ناتوان ، امید دیگران را هم می خورند. حکيم ارد بزرگ

بدترین اندیشه ها ، روان ما را به تنهایی و خلوت فرا می خوانند ، آدمیان باید درکنار هم ، شاد باشند و برای پیشرفت و امنیت سرزمین خویش ، کوشش کنند . حکیم ارد بزرگ

عشق ، همچون توفان ، سرزمین غبار گرفته وجود را پاک می کند و انگیزه رشد و باروری ، روزافزون می گردد . حکیم ارد بزرگ

تنها مردم سالاری و دموکراسی، دانش اجتماعی توده مردم را بالا خواهد برد . حکیم ارد بزرگ

گسترش آزادی های همگانی زمینه ساز رشد در پهنه فرهنگ و هنر، اقتصاد و صنعت، دانش و آموزش، مراوده ها و گردشگری و ... می گردد . حکیم ارد بزرگ

گروه هدفمند ، کمتر دچار سردرگمی ، و از هم پاشیدگی می شود . حکیم ارد بزرگ

گروههای سیاسی هوشمند و کاردان ، در پی نابودی و مرگ رقیب خویش نیستند . حکیم ارد بزرگ

مردم باید به دنبال برنامه های پیشنهادی احزاب سیاسی باشند ، نه سابقه مدیریتی ، مدرک تحصیلی و چشم و ابروی نامزد انتخابات . حکیم ارد بزرگ

مردم در پی گزارش روزانه سیاستمداران نیستند ، آنان دگرگونی و بهروزی زندگی خویش را خواستارند . حکیم ارد بزرگ

مردم هوشمند به نامزدهای مستقل انتخابات رای نمی دهند ، چون می دانند تضمینی برای انجام وعده های انتخاباتی آنها وجود ندارد . حکیم ارد بزرگ

تندرستی، پرشگاه روان بیدار است ، برای گشودن دروازه های پیروزی . حکیم ارد بزرگ

فراموش نشدنی ترین آموخته ها ، آنهایی است ، که اندوهی فراوان برای بدست آوردنشان کشیده ایم .  حکیم ارد بزرگ

عشق یگانه است، در درون آدم عاشق، رستاخیز و توفانی بزرگ برپاست. حکیم ارد بزرگ

آدم های خودخور و نالان ، دوستان خوبی برای ما نیستند .  حکیم ارد بزرگ

آدمهای بی نظم، جان خود و دیگران را به خطر می اندازند. حکیم ارد بزرگ

آدمهای کوچک ، رازهایشان هم کوچک است .  حکیم ارد بزرگ

چه بسیار آدمهای مغروری دیدم که فریاد می زدند و می گفتند ما فروتن و خاکی هستیم . حکیم ارد بزرگ

خویش را خوار نکنیم ، ارزش خود را براستی بدانیم . حکيم ارد بزرگ

بردباری در توان هر کسی نیست ، کسانی که بردبارند ، فرمانروایی می کنند .  حکیم ارد بزرگ

بهترین آموزگار استاد ، شاگرد اوست .  حکیم ارد بزرگ

بهترین آموزگار، پیوسته با تشویق، شاگردان را به آموختن دلگرم می سازد. حکیم ارد بزرگ

بیداری و خیزش مردمی ، بدون آگاهی ، شدنی نیست .  حکیم ارد بزرگ

پرسشگری ، خصلت نیک کودکی است ، که آن را باید تا پایان زندگی به همراه داشت .  حکیم ارد بزرگ

پیامد دانایی ، پذیرفتن بار ساماندهی دیگران است .  حکیم ارد بزرگ

تا اندیشه ایی پاسخگو در بین نباشد ، کجروی ادامه خواهد داشت . حکیم ارد بزرگ

تاوان بزرگی ، تنهاییست . حکيم ارد بزرگ

میهن دوستان ، آبادگرند نه کشتارگر ... حکیم ارد بزرگ

با ولخرجی تنها مال نمی رود ، زمان ارزشش فراتر است و آن هم نابود می شود .  حکیم ارد بزرگ

توانایی ، از پس آگاهی و کوشش بسیار ، بدست می آید . حکیم ارد بزرگ

توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان ، یافت نمی شود . حکيم ارد بزرگ

بزرگان ، بی باکند ، آنها خوی برتر خویش را ، به آیندگان هدیه می دهند .  حکیم ارد بزرگ

کشتارگاهی خاموش را دیده اید ؟ آری من دیده ام ، کشتارگاه خاموش درختان . حکیم ارد بزرگ

گیاهان ، بهترین و پاکترین زنجیره خوراک آدمیان هستند . حکیم ارد بزرگ

سخن بدون پشتوانه ، گزاف گویی است. حکیم ارد بزرگ

آدمهای آرمانگرا ، هنگامیکه به نادرست بودن آرزویی پی می برند ، همان دم رهایش می کنند . حکیم ارد بزرگ

هیچ اهرمی ، همچون بردباری و امید ، نمی تواند سختی ها را از پیش پایمان بردارد .  حکیم ارد بزرگ

بیش از دشمن، از سربازان ترسو و بی نظم، باید هراسید . حکیم ارد بزرگ

چه خوب و بجاست که هر خانواده ، بین دو تا سه فرزند داشته باشد. حکیم ارد بزرگ

از نامهربانان دوری کنید، تا از آتش خشم و کین آنها در امان مانید. حکیم ارد بزرگ

خوارترین کارفرما ، کسی است که با ندادن و یا کم کردن دستمزد زیر دست خویش ،ناراستی پیشه نموده و فرمانروایی می کند .  حکیم ارد بزرگ

برآیند داشتن خرد ، بینایی و پرواز بیشتر فکر و اندیشه است. حکیم ارد بزرگ

بردباری ، بهترین سپر در روزهای سخت و ناپایداریست .  حکيم ارد بزرگ

شادی را به یکدیگر هدیه دهیم، شادی، برآیند مهر و  دوستی است. حکیم ارد بزرگ

بیچاره سرزمینی که فقر و تنگدستی در آن یک ارزش پنداشته می شود ، باید به پا خواست و کار کرد و خود را از تنگدستی رهانید  .   حکیم ارد بزرگ

پس از هر درد و رنجی، در پی زندگی و شادمانی باش، نه درد و رنجی دیگر. حکیم ارد بزرگ

آدمهای فرهمند و خودباور ، بدنبال کف زدن دیگران نیستند ، آنها به شکوه و ارزش کار خود ، باور دارند .  حکیم ارد بزرگ

بیش از شش ماه ، به امید بازگشت همسر جدا شده خویش ، مباش .  حکیم ارد بزرگ

پاسداشت مهر پدر و مادر ، یکی از بزرگترین خوشبختی هاست . حکیم ارد بزرگ

کوشش کنیم نامی بر فرزند خویش بگذاریم که مردانه و زنانه بودن آن روشن باشد، کاری نکنیم که فرزندمان در آینده از گزینش امروز ما ، همه جا شرمنده باشد. حکیم ارد بزرگ

کینه را از خود دور کن، چرا که خرمن مهر و پاکی ات را به آتش می کشد. حکیم ارد بزرگ

آنکه آرمانش را ساده و باز نموده ، کمتر دچار سر در گمی می گردد. حکیم ارد بزرگ

برخی به "ارد" می گویند دارا هستیم اما باز هم از زندگی لذت نمی بریم ؟ به آنها می گویم : به دیگران مهربانی کنید و ادب را بکار گیرید تا آنها شما را سرشار از واژه های زیبا کنند . بخش بزرگی از خوشبختی ما در کام و دهان دیگران در بند است ، آنها را با خوبی و نیکی ، آزاد و رها کنیم . حکيم ارد بزرگ

بریدن پیوندی پاک ، فرو ریزی دهشتناکی است .  حکیم ارد بزرگ

بزرگترین چاله زندگی زیاده خواه ، پذیرفتن کاریست که در توانش نیست. حکیم ارد بزرگ

بزرگترین گمشده های ما در زندگی ، نزدیکترین ها به ما هستند .  حکیم ارد بزرگ

بزرگداشت ، بخشش بی ریای مهر است ، مهری که با آن می توان بوی بهار را همیشه همراه داشت .  حکیم ارد بزرگ

بزرگداشت آدمیان ، شکوفایی فرهنگ را در پی دارد .  حکیم ارد بزرگ

هم آوایی و هم آهنگی بین نام فرزندان خوب است، اما این بهانه ای برای گزینش یک نام بد، برای فرزند تازه ما نیست. حکیم ارد بزرگ

همای بخت بر شانه ات نخواهد نشست ، مگر آنکه شانه ای به گستره و پهنای کوهستان داشته باشی .  حکیم ارد بزرگ

خودخواه ترین آدمیان ، در کوهستان ، دوستی و مهر را ، با جان و دل پذیرا می شوند .  حکیم ارد بزرگ

دارایی یک کشور ، تنها در بانک ها نیست ، گونه های گیاهی و جانوری ، دارایی بسیار با ارزشتری است . حکیم ارد بزرگ

در کوهستان ، ارزش دستان مهرآمیز آدمیان را ، براستی می توان فهمید . حکیم ارد بزرگ

آدمها را آنگونه بخواهیم که هستند ، نه آنگونه که می خواهیم .  حکيم ارد بزرگ

آدمهای کوچک در کوچه و خیابان با صدایی بلند قهقه می زنند و فریاد می کشند. حکیم ارد بزرگ

آدمیان با یکدیگر یکی نیستند ، زنان و مردان ، هر یک بگونه ایی می اندیشند ، یکی دانستن آدمیان درست نیست . حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

دختر مهربان ، خوشبختی بی پایان پدر و مادر است.  حکیم ارد بزرگ

دخترها نیز می توانند خواستگاری کنند . حکیم ارد بزرگ

آدمیان ترسو و ناکارآمد ، خود را در دنیای صوفیانه ، پیروز می بینند .  حکیم ارد بزرگ

آدمیان خونریز ، از همه ترسوتر هستند . حکیم ارد بزرگ

آدمیانی که با دیگران رو راست نیستند ، با خود نیز ، بدین گونه اند . حکیم ارد بزرگ

آنانیکه تنها به خود می اندیشند ، براستی بزهکارند . حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ فیلسوفی که صدها هزار از دوستدارانش در کشورهایی همچون تاجیکستان و افغانستان و پاکستان و ترکمنستان و ازبکستان در آرزوی دیدارش هستند در شهر کرج در انزوا و بدور از جنجال های روزگار بر بستر بیماری زندگی می کند.  چند روز پیش در یکی از سایت ها مطلبی می خواندم در مورد مرگ حکیم که مدیر آن سایت به یکی از خوانندگان خود این خبر را داده بود . و اینکه روحش شاد جملات زیبایی از او بر جای مانده و...
حال آنکه حکیم بزرگ زنده است اما چه زنده بودنی ...
شاید زبانم لال پس از مرگ استاد بتوانیم از سختی هایی که او کشید در این وطن غریب ... چیزی بگوییم . silent pale
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
دلارام
Admin

تعداد پستها : 24

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   05.03.15 12:35

سخنان ارد حکیم به روحیاتم نزدیکه وقتی می خونمشون حس می کنم یه صداقت و خردمندی خاصی در اونها هست . روی کادوی تولد برای نزدیکترین دوستم نوشتم :
جام زندگي را ، تنها با مي مهر و دوستي پر کن . ارد حکيم
خواندن مشخصات فردي http://newss.nstars.org
دلارام
Admin

پستعنوان: آدم بزرگ، مهربان و با گذشت است. حکیم ارد بزرگ   02.08.15 0:49

از خودگذشتگی ، نخستین پایه مهرورزی است .

از نامهربانان دوری کنید تا از آتش خشم و کین آنها در امان مانید.

آدم بزرگ، برای شادی مردم و آبادی سرزمین خویش، از خود گذشتگی و جانفشانی می کند. حکیم ارد بزرگ

آدم بزرگ، مهربان و با گذشت است. حکیم ارد بزرگ

آدم شایسته ، بخاطر بدی هایی دیگران ، نامهربانی پیشه نمی کند. حکیم ارد بزرگ

آدم شایسته ، مهربانی دیگران را با مهربانی پاسخ می دهد. حکیم ارد بزرگ

آدم های مهربان ، هزاران کهکشان مهر در درون ما می بینند ، ستاره هایی که هیچگاه آنها را باور نداشته ایم. حکیم ارد بزرگ

آدم های مهربان ، همواره خوبی ها را می بینند ، و بدیها را چه زود می بخشند. حکیم ارد بزرگ

آدم های مهربان را ، نمی توان فراموش ساخت. حکیم ارد بزرگ

دلارام
Admin

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   02.08.15 0:51

آدمیان تنها با مهر ، به یکدیگر گره می خورند. حکیم ارد بزرگ

آنکه مهربان نیست ، بیمار است. حکیم ارد بزرگ

آنکه همراه است و یاور، هر نفسش، بهایی بی انتها دارد. حکیم ارد بزرگ

آواز مهربانی، از هر سنگ نگاره ای، ماندگار تر است. حکیم ارد بزرگ

آیا ما مهربان هستیم ؟! آنگاه که در هنگامه دیدار نزدیکان و یا رهایی از رنج و سختی ، جانداری را سر می بریم و با ریختن خونش جشن می گیریم ؟! به جای این کارها درخت بکاریم، نان و شیرینی ببخشاییم و دستگیر تنگدستان بوده و براستی مهربان باشیم. حکیم ارد بزرگ

با کسانی که دستشان به خون دیگران آغشته است ، نمی توان مهربان بود. آنها را باید به قانون سپرد، "ارد" مهربانی را ، همانند بسیاری موارد دیگر ، مطلق نمی داند. حکیم ارد بزرگ

با مهربانی، لبخند و مهر شیر درنده را هم خواهیم دید. حکیم ارد بزرگ
المرفقات
sokhan_1313_ (11).jpg
آنکه مهربان نیست ، بیمار است. حکیم ارد بزرگ
لا تتوفر على صلاحيات كافية لتحميل هذه المرفقات.
(100 Ko) عدد مرات التنزيل 0
behnaz

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   02.11.15 0:10

ممنونم از همکاریت دلارام جان

لطف کردی

آگاهی ، تنها راه رسیدن به آزادیست . حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف جهان)

به نام آزادی ، نمی توان کسی را کشت . حکيم ارد بزرگ

تنها مردم آزاده و همدل می توانند سازنده یک فرمانروایی بزرگ و نیرومند شوند . حکیم ارد بزرگ

کارآفرینان ، دستان یاری بخش آدمیان هستند .  حکیم ارد بزرگ

دوستی و مهر، امید می آفریند و امید، نیاز زندگیست. حکیم ارد بزرگ
خواندن مشخصات فردي
behnaz

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   14.11.15 0:57

از سفر کرده، ارزش سرزمین مادری را بپرس.  حکیم ارد بزرگ

افسوس که چشمان مردم میهنم، مردگان را بیش از زندگان می بینند.  حکیم ارد بزرگ

مردمداری ، بهترین خوی یک سیاستمدار است . حکیم ارد بزرگ

بزرگداشت ، در هر کجا می تواند باشد از خانه تا کارخانه ، از دبستان تا دانشگاه و از روستا تا شهر .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه نوین)

آگاه ، بر داشته های خود بیناست .  حکیم ارد بزرگ

عشق و شیفتگی ، مهر و مهربانی نهفته در درون ما را ، بیدار و جاری میسازد . حکیم ارد بزرگ 

سخن بزرگان ، اندیشه ما را ، پولادین می سازد. حکیم ارد بزرگ

سخن مهر آمیز و دلگرم کننده، می تواند از فانوس کوچک ، ستاره بسازد.  حکیم ارد بزرگ

سخن مهر آمیز و دلگرم کننده را، باید از همه سو بشنویم. حکیم ارد بزرگ

سخن خردمند، راه رسیدن به خوشبختی را کم می کند و سخن نادان تباهی را نزدیک می سازد .

سخن و مهر پاک، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ

سخنان برگزیده بزرگان ، شاه کلید درهای بسته زندگیست . حکیم ارد بزرگ 

خوی مهربان ، ریشه در سرشت پاک گیتی دارد. حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

روان پاک ، برای همگان ، آرزوی بهروزی و شادمانی می کند .  حکیم ارد بزرگ

روان مردگان و زندگان ، در یک گردونه می چرخد. حکیم ارد بزرگ

اسم پسر ایرانی . اسامی ایرانی . اسم پسر . اسم ایرانی پسر . اسامی پسر ایرانی . اسم دختر . نام پسر ایرانی . اسامی دختر . نامهای اصیل ایرانی پسر . اسم اصیل ایرانی پسر . اسامی . نام پسر . اسم ایرانی . اسم پسر اصیل ایرانی . اسم پسر فارسی . حکیم ارد کبیر کیست . اسم های دختر  . اسامی زیبای پسرانه . اسامی پسر . نامهای پسرانه ایرانی . اسم های اصیل ایرانی پسر . اسم پسرانه . اسم پسر ايراني قشنگ . اسم ایرانی دختر . اسم زیبای پسر . معنی اسم یاحا . اسم های ایرانی . اسم دختر اصیل ایرانی . نامهای ایرانی . اسم پسر ایرانی اصیل . نامهای اصیل ایرانی . اسم پسر ایرانی جدید . اسم های پسر ایرانی . اسامی پسران ایرانی . اسم قشنگ دختر . اسم دختر خاص . اسمهای زیبای ایرانی . اسم زیبای پسرانه . اسم دختر خاص و تک . اسامی دخترانه ایرانی . اسم های دختر ایرانی  . اسامی دختر ایرانی . اسم پسر زیبا . اسم پسر جدید .ارد کبیر . نام های ایرانی . ناامهای ایرانی  . اسامی زیبا . اسامي دختر ايراني iran  . اسم های خاص ایرانی . اسم ایرانی پسرانه . اسم خاص پسر . اسم های اصیل ایرانی . اسامی پسر ایرانی اصیل با معنی . اسامی زیبای دخترانه  . استاد ارد حکیم . اسم دخترانه . نامهای دخترانه . اسم دختر ایرانی . نامهای زیبای دخترانه . اسم پسرانه ایرانی
المرفقات
bozorgtarin_filsof.jpg
* اينترنت ارزش زمان را به آدميان يادآوري نمود، و بي شک جهان رو به خلاصه گرايي در متون و نوشته هاست . حکيم ارد بزرگ
لا تتوفر على صلاحيات كافية لتحميل هذه المرفقات.
(130 Ko) عدد مرات التنزيل 0
خواندن مشخصات فردي
ایمان صفدری
کارشناس بخش تعبیر خواب
کارشناس بخش تعبیر خواب

تعداد پستها : 73

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   14.11.15 13:46

در فلسفه حکیم ارد بزرگ انسانیت و آزادی جایگاهی ویژه دارد

حکیم ارد بزرگ می گوید : به یاد بیاوریم که انسانیم و انسانیت ، مهمترین چیزی است که از ما انتظار می رود.

و درباره آزادی هم می گوید : آگاهی ، تنها راه رسیدن به آزادیست .

حال چگونه می شود چنین آدمی را دوست نداشت ؟؟؟

خواندن مشخصات فردي
Anahita
مدیر بخش
مدیر بخش

تعداد پستها : 13

پستعنوان: چه قشنگ گفتی و نوشتی دلارام جون   26.11.15 21:58

دلارام نوشته است:
سخنان ارد حکیم به روحیاتم نزدیکه وقتی می خونمشون حس می کنم یه صداقت و خردمندی خاصی در اونها هست . روی کادوی تولد برای نزدیکترین دوستم نوشتم :
جام زندگي را ، تنها با مي مهر و دوستي پر کن . ارد حکيم

دلارام جون منم دقیقا همین احساس رو دارم برای همین به حکیم ارد بزرگ میگن بزرگترین متفکر جهان . چون سخنانش بسیار خردمندانه و زیبا است :

سامانه گیتی ، با آنکه یکنواخت پنداشته می شود ، ولی رو به پویش و پیشرفت است . گردش آرام هستی ، نباید ما را فریب دهد ، ما بخشی از یک دگرگونی بزرگ ، در گیتی هستیم. حکیم ارد بزرگ

سخت ترین پرسش ها ، هم اساسی ساده دارند. حکیم ارد بزرگ

شورشهای آدمیان ، با بسامدهای پر توان گیتی ، خیلی زود به سامانه درست خویش باز می گردد. حکیم ارد بزرگ

کسانی را که نابود کننده داشته های دیگران هستند را باید به کارهای بدنی واداشت ، تا کمکی به خویش و دیگران باشند. حکیم ارد بزرگ

مهمترین قانون و هنجار گیتی ، مهربانیست. حکیم ارد بزرگ

نگاهداری ساختار بیمار از نادانی است ، باید راهکاری درست ، برای درمان آن یافت . حکیم ارد بزرگ

نیرومندترین ساختارها ، نرم ترین آنهاست ، ساختارهای خشک و سخت ، خیلی زود ، نابود می گردند . حکیم ارد بزرگ

تیتر برخی عنوانهای خبری
-----------------------
عنوان برخی از رویدادهای روز نگاهی به عملکرد شبیه ساز بازی های پلی استیشن 2 روی پلی استیشن 4 دیجیاتو |۰:۲۱ عنوان برخی از رویدادهای روز مشخصات فنی گوشی ایکس 6 پلاس ویوو فاش شد زومیت |۰:۰۷ عنوان برخی از رویدادهای روز Katana 01 با ویندوز ۱۰ آماده ی فروش می شود مجله موبایل و تکنولوژی |۰:۰۰ عنوان برخی از رویدادهای روز رئیس سابق شعبه بریتانیای پلی استیشن، سونی را به قصد آمازون ترک کرد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آهنگساز بازی Witcher 3، آقای میکولای استرویسکی، به تیم Sniper Ghost Warrior 3 پیوست گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اطلاعات جدید از اسمارت فون Samsung Galaxy A5 با صفحه نمایش ۷۲۰p مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ولوو کانسپت ۲۶، ایده ی ولوو برای کابین خودروهای هوشمند زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مرسدس AMG A 45 Petronas برای جشن قهرمانی در فرمول وان معرفی شد زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آخرین آمارها از میزان محبوبیت گوشی های ویندوز ۱۰ مایکروسافت زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کمپانی ژاپنی Yamada Denki گوشی ویندوزی خود را ۲۹ نوامبر عرضه خواهد کرد. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چرا خرید تلویزیون های 4K دیگر کار احمقانه ای نیست زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز باید به فرزندان مان آموزش دهیم که می توانند کارآفرین باشند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی ساده نوکیا 230 با بدنه آلومینیومی رسما معرفی شد آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ذره وین: امکان تهیه ی نسخه ی پشتیبان و آنلاک کردن بوت لودر در ویندوز 10 موبایل میسر شد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رونمایی از ربات آموزشی توسط شرکت نوآوران تحقیق در نمایشگاه PetroICT برای نخستین بار آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جزئیات جدیدترین به روزرسان عنوان PES 2016 مشخص شد: ورزشگاه ماراکانا، کیت های بین المللی و… گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز افزایش سهم ویندوز 10 موبایل به هفت درصد گوشی های ویندوزفون جهان فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اولین تست ها بر روی فناوری اتصال 5G، دست یابی به سرعت انتقال اطلاعات 2 گیگابیت بر ثانیه شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تاریخ انتشار نسخه بتا Black Desert به همراه تصاویر زیبایی از شخصیت هایش، منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بتای عمومی عنوان Rainbow Six: Siege آغاز شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بررسی دسکتاپ گیمینگ Asus ROG G20CB؛ یاقوت سرخ دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چهارمین کنفرانس و نمایشگاه PetroICT : حضور شرکت فانا با جدیدترین سیستمهای سوئیچ بومی آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چگونه گوگل درصدد گسترش استفاده از سیستم هوش مصنوعی خود همچون اندروید است؟ زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جدیدترین نسل کامپیوترهای Raspberry Pi تنها 5 دلار قیمت دارد! فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هر آنچه در مورد بزرگترین خودروسازان می دانید.[قسمت چهارم: آئودی] ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مروری بر زندگی شگفت انگیز یان کوم توسعه دهنده اپلیکیشن واتس اپ دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصاویری از میت 8؛ تبلت سنگین وزن هوآوی به قیمت 500 دلار خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جزئیات دیتاپک ۲ بازی PES 2016 منتشر شد دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انقلابی جدید در شارژ باتری ها: تراشه ای که می تواند یک گوشی را در 10 دقیقه شارژ کند! شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز 4 اشتباه بزرگ و رایج به هنگام ارسال ایمیل و نحوه ی رفع این اشتباه ها زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز قدرتمندترین گوشی هواوی رونمایی شد زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه به روزرسانی برنامه WhatsApp برای سیستم عامل اندروید صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدیر فروش شرکت آلیاسیس در کنفرانس PetroICT : پیشرو بودن حوزه نفت و گاز در استفاده از ICT / افزایش سهم زیرساخت نرم افزاری آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت از احتمال اجرای بازی های اکس باکس اصلی، روی اکس باکس وان می گوید دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اولین نگاه به FarCry : Primal | به ماموت ها سلام کنید! گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نفس گیرترین نظرسنجی ها و جدال ها – مروری بر تمامی نتایج 76 نظرسنجی یک سال گذشته ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Mate 8 هواوی در برابر Mate 7؛ چه چیزهایی تغییر کرده است؟ فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۷ ترفند واقعی برای افزایش سرعت گوشی و تبلت زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز یک گیگ اینترنت در عراق 80 هزار تومان / عدم آنتن دهی همراه اول و ایرانسل در عراق خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز وان پلاس رسماً تایید کرد که کابل USB-C و آداپتور این شرکت برای محصولات دیگر، مشکل ایجاد می کند ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوگل و حذف نیم میلیون لینک از نتایج جستجو به درخواست کاربران ساکن اروپا دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نگاهی نزدیگ به گوشی هواوی میت ۸ ( گالری عکس ) گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید: مقایسه گرافیکی Beyond Two Souls بر روی پلی استیشن۳ و پلی استیشن۴ گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت: بازی برای اکس باکس وان اولویت اصلی مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ خواهد بود گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نقاط فضایی ایران درخطر است خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ظاهرا نوکیا قصد معرفی گوشی ویندوزی با نام سی 1 دارد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مقایسه ابعاد میت 8 هواوی با آیفون 6 اس، گلکسی نوت 5 و سایر پرچمداران موجود در بازار زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ایرباس ایده عجیب کابین قابل جدا شدن مسافران برای کاهش زمان سفر را در سر دارد فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز قیمت و زمان عرضه گوشی قدرتمند هواوی میت ۸ گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اطلاعات گوشی گلکسی A9 از طریق وب سایت سامسونگ ایران فاش شد ! عنوان برخی از رویدادهای روز اطلاعات جدیدی از عنوان Quantum Break منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تغییرات و حجم به روزرسان روز اول عنوان Just Cause 3 مشخص شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رشد 10 درصدی خدمات تجارت الکترونیک در کشور خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جمعه سیاه کسپرسکی: پنجاه درصد تخفیف ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز یک توسعه دهنده استرالیایی سرویس گوگل پلی موزیک را در قالب یک نرم افزار برای ویندوز ارائه کرد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شرکت Vector Watch و جذب سرمایه ۵ میلیون دلاری برای توسعه محصولات جدید دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مقایسه لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۳۰؛ پرچمداران جدید و قدیم. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز برگزاری نشست تخصصی «قانون شفافیت دولت باز» با حضور مشاور رئیس جمهور در امور فرهنگی آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مارپیچ بی انتها؛ معرفی بازی Twist دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آیا این گوشی هوشمند همان Nokia C1 اولین گوشی هوشمند نوکیا در بازگشت دوباره است؟ فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ارائه راهکارها و تجهیزات امنیت شبکه توسط شرکت مهندسی پویش افزار هوشمند در کنفرانس و نمایشگاه PetroICT آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کوتاه: مشخصات گلکسی A9 سامسونگ از طریق بنچمارک AnTuTu فاش شد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوگل در نظر دارد تا Vulkan را به اندروید 6.0 مارشملو بیاورد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ارائه سیستم ممیزی ادمین ها (SBC) در کنفرانس و نمایشگاه PetroICT از سوی شرکت فاوا موج آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ارائه سیستم ممیزی ادمین ها (SBC) در کنفرانس و نمایشگاه PetroICT از سوی شرکت فاوا موج آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نگاهی نزدیک به تلفن هوشمند Mate 8 از هوآوی دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گروه های تلگرام از امروز آپدیت می شود +لینک دانلود صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هواوی میت 8 با بدنه تمام فلزی و سخت افزاری قدرتمند رسما معرفی شد آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نصیری زاده مدیرعامل شرکت امن پردازان کویر در کنفرانس PetroICT: ایجاد زیرسیستم امنیتی یکپارچه مهمترین سلاح در برابر حملات سایبری آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تجربه استثنایی ترین حراج دنیا در ایران با ایدکو زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز قیمت و زمان عرضه ی هواوی میت 8 (Huawei Mate  مشخص شد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ببینید: مقایسه قد و قواره Mate 8 هواوی با آیفون 6 پلاس، نوت 5، نکسوس 6P، جی 4 و سایر رقبا فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بازی Sociable Soccer از کیک استارتر حذف شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هدست Gear VR ممکن است حفره ای در تلفن همراه شما ایجاد کند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آپدیت جدید نسخه پی سی Batman: Arkham Knight، عملکرد حافظه مجازی را بهبود می بخشد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بازگشت لپ تاپ های وایو این بار بدون نام سونی خوارزمی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کجارو: ۵ دلیل که ماجراجویی شخص گوشه گیر را به شخصی پرانرژی و پرطرفدار تبدیل می کند زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با لی-فای می توان در هر ثانیه 18 فیلم دانلود کرد! خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با Raspberry Pi Zero آشنا شوید. کامپیوتری همه کاره با قیمت باورنکردنی 5 دلار! شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تریلر جدیدی از عنوان Total War: WARHAMMER منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصاویر جدیدی از نسخه بازسازی شده عنوان System Shock منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شماره ۲۹ مجله سینمایی IMDb-Dl منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با جدید ترین به روز رسانی نرم افزار وایبر از این پس می توانید پیام ها را قبل از خوانده شدن توسط فرد مقابل حذف کنید ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز به روزرسانی جدید برنامه محبوب WhatsApp برای سیستم عامل اندروید با قابلیت های تازه، عرضه شد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز قیمت و زمان عرضه Mate 8 هواوی اعلام شد فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پوکو، دستگاهی که می خواهد همه فن حریف باشد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سونی از بازی های رایگان ماه دسامبر سرویس پلاس رونمایی کرد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تولید چیپست Nuclun 2 ال جی به TSMC سپرده می شود [شایعه] دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معرفی Voisi Recorder؛ اپلیکیشنی برای ضبط صدا و مکالمات تلفنی با کیفیتی عالی دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ده عنوان جدید در مراسم The Game Awards امسال به نمایش گذاشته می شوند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پایان پشتیبانی مایکروسافت از اینترنت اکسپلوررهای قدیمی آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Katana 01، اولین گوشی ژاپنی با ویندوز ۱۰ موبایل. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز افتتاح ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تغییرات اساسی در چینش مدیران ال جی زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی شما چقدر اینترنت مصرف می کند؟!+دانلود نرم افزار دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هم اکنون Just Cause 3 را دانلود کنید!+لینک دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران افتتاح شد فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Captain America: Civil War [با زیرنویس فارسی] فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انتشار تصویری از گوشی نوکیا C1 : آیا نوکیا باز می گردد ؟ گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کامپیوتر 18 هزارتومانی مخصوص هکرها / عکس عنوان برخی از رویدادهای روز ظرفیت گروه های تلگرام به 1000 نفر افزایش یافت تراشه |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چطور تقویم خود را برای بهره وری بیشتر تنظیم کنیم؟ زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کمپانی HTC بازخوردهای کاربران را در توسعه سخت افزارها و نرم افزارهایش دخیل خواهد کرد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز افرادی که هوش هیجانی بالایی دارند چگونه خشم خود را کنترل می کنند؟ دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ال جی می گوید کسب و کارهای اصلی اش از جمله تلفن های هوشمند و تلویزیون ها در سال ۲۰۱۶ مستقل تر می شوند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با GooTile Photo عکس های خود را به زیبایی ویرایش کنید. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اولین نمرات نسخه رایانه های شخصی Assassin’s Creed Syndicate منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چگونه مصرف ترافیک اینترنت در ویندوز ۱۰ را به حداقل برسانیم زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز MSI نسل دوم از مادربردهای کم مصرف سری ECO را معرفی کرد شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سونی تاکنون ۳۰ میلیون دستگاه پلی استیشن ۴ فروخته است گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی میت 8 هوآوی معرفی شد +عکس صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید: کلیپ تبلیغاتی فو ق العاده هونیگان برای جمعه سایه زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سفر وزیر ارتباطات به مرز مهران برای ساماندهی ارتباطات زائران خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ارزیابی آسیب پذیری های نرم افزاری/کاهش ۵۰ درصدی آسیب اپلیکیشن ها خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مقایسه مشخصات Mate 8 با Mate 7؛ چه ویژگی هایی در فبلت جدید هواوی تغییر کرده اند؟ شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رندر جدید نوکیا C1 خبر از ارایه دو نسخه اندرویدی و ویندوزی می دهند آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز موزیلا دیگر به سرمایه گوگل نیازمند نخواهد بود دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کشف جدید دانشمندان: مزه را مغز تشخیص می دهد نه زبان زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گارانتی نامعتبر بزرگ ترین دغدغه مصرف کننده ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز قیمت تبلت ها در هفته اول آذر ماه ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شورای عالی فضای مجازی میانجی چالش تلویزیون اینترنتی ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ارزش ٧/٣ تریلیون دلاری بازار محصولات و خدمات اینترنت اشیا ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز استرالیا از پهپاد برای شناسایی کوسه ها استفاده می کند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز 18 درصد بازار جهانی تبلت ها تا سال 2019 در اختیار مایکروسافت ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تبلت Mi Pad 2 ژیائومی معرفی شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رونمایی از باریک ترین دوربین تلفن همراه ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نقد و بررسی گوشی هوشمند سونی اکسپریا Z5 (قسمت اول) مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصویر رندر شده منتسب به گوشی C1 نوکیا در دو گونه مجهز به سیستم عامل اندروید و ویندوز 10 موبایل شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز GTX 980 Ti Gold Edition؛ نماد طلایی 20 سال نوآوری ایسوس در صنعت کارت گرافیک شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هواوی Mate 8 رسماً معرفی شد؛ نمایشگر 2.5 بعدی 6 اینچی، چیپست Kirin 950 و هر ویژگی فوق العاده ای که انتظار دارید شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت در پی طراحی گجت جدیدش با کمک اعضای برنامه ویندوز اینسایدر است زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز برندگان ۲۰۱۶ خودرو سال کانادا گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نقشه مایکروسافت برای اینترنت اکسپلورر صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اپل باز هم یک شرکت جدید خرید! صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نرم افزار “جاذبه حسینی” مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پتنت جدید ایرباس می تواند سوار هواپیما شدن را سرعت بخشد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با دستگاه تصفیه هوای خانگی AX7000 سامسونگ بیشتر و بهتر آشنا شوید دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بنیاد رزبری پای از جدیدترین محصول خود پرده برداشت؛ «Pi Zero» کامپیوتری که ۵ دلار قیمت دارد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۱۱ نشانه برای ترک کردن فعالیتی که به آن مشغول هستید دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گروه های تلگرام از این پس می توانند دارای چند مدیر و هزار نفر عضو باشند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تلفن هوشمند Mate 8 از هوآوی معرفی شد؛ فبلتی با نمایشگر ۶ اینچی و مجهز به چیپست کایرین ۹۵۰ دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بیش از ۶۰ هزار کالا در حراج بلک فرایدی بامیلو زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کجارو: ۱۰ پاسپورت کم ارزش دنیا به ترتیب رتبه زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید : آنباکسینگ گوشی لومیا ۹۵۰ ایکس ال گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بیشترین فروش موبایل مختص چه برندی است؟ صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هیولای جدید رضوانی موتورز معرفی شد : س . ر اسپرت ایرانی-آمریکایی Beast X گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی هواوی میت ۸ رسما معرفی شد : نمایشگر ۶ اینچی و پردازنده ۸ هسته ای کرین ۹۵۰ گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت و رونمایی از گوشی نوکیا ۲۳۰ گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز یک سند تازه از صفحه نمایش HD برای نسل دوم گلکسی A5 خبر می دهد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۱۳ مهارتی که هر فروشنده باید آنها را بداند عنوان برخی از رویدادهای روز ۱۳ مهارتی که هر فروشنده باید آنها را بداند isf |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز زومجی: بررسی راندمان نسخه پی سی Fallout 4 روی سخت افزارهای مختلف زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هواوی میت 8 معرفی شد؛ صفحه نمایش 6 اینچی فول اچ دی در کنار باتری غول آسای 4000 میلی آمپری ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز موزیلا برای کسب درآمد به گوگل تکیه نخواهد کرد! ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Fossil Q Founder با قیمتی معادل ۲۹۵ دلار راهی بازار شد مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصاویر جدیدی از عنوان Yakuza Kiwami منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز قیمت محتوای گسترش دهنده و سیزن پس Dying Light افزایش می یابد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی هوشمند Mate 8 هواوی رسما رونمایی شد؛ صفحه نمایش بزرگ 6 اینچی و باتری 4 هزار میلی آمپرساعتی فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اینفینیتی نسل جدید QX30 را معرفی کرد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Lumia 530 هفته آینده با قیمتی معادل ۹٫۹۹ دلار برای خرید در دسترس خواهد بود مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز حمله تلگرام به داعش ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز موزیلا سازنده مرورگر فایرفاکس: ما به پول گوگل دیگر نیازی نداریم! فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سونی تاکنون بیش از 30 میلیون PS4 فروخته است! آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شیائومی تلفنی مجهز به Helio X20 خواهد ساخت گویا آی تی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شبکه Li-Fi در دنیای واقعی 100 برابر سریع تر از WiFi است شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معرفی بازی فریب خورده برای اندروید گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز LiFi در دنیای واقعی تست شد؛۱۰۰ برابر سریع تر از وای فای isf |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جهانگرد: ظرفیت های IT کشور پاسخگوی نیاز صنعت نفت و گاز است ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدیر IT مخابرات: با اجرای 100 پروژه IT، شرکت را متحول می کنیم ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ویژگی جدید Outlook.com به شما اجازه می دهد که ایمیل ها را مستقیما در OneNote ذخیره کنید. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز همراه اول میگوید مسیر زائرین اربعین در عراق را تحت پوشش wifi رایگان قرار داده است ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معرفی گران ترین سیستم صوتی جهان +عکس صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Mate 8 رسمی شد مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نسل جدید سامسونگ گلکسی Tab E در راه است آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز در جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست روحانی سیاست ها و اقدامات کلان بازی های رایانه ای تصویب شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصاویر جدیدی از XCOM 2 منتشر شد | سفر به حومه شهر گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انتشار رندری منتسب به تلفن هوشمند اندرویدی نوکیا دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معرفی کمپانی سازنده گوشی های هوشمند لیگو زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی میت 8 هواوی معرفی شد: صفحه نمایش ۶ اینچ فول اچ دی و پردازنده کرین ۹۵۰ زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سونی اکسپریا Z6 هم به صفحه نمایش حساس به فشار مجهز می شود گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصویب سیاست ها و اقدامات کلان مربوط به بازی های رایانه ای صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پتنت جدید ایرباس، فرآیند چند مرحله ای پرواز با هواپیما را کوتاه تر می کند زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جدول فروش این هفته Media Create منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بررسی تخصصی سونی اکسپریا Z5 پریمیوم: سیرت زیبا! آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تقویم زیبای Calendar Shamsi با رفع مشکلات و قابلیت های جدید آپدیت شد. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عامل کلاهبرداری در بازار فناوری اطلاعات ایران چیست: رکود یا ورشکستگی؟ خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی Galaxy A9 در روز 10 آذر با نمایشگر 5.5 اینچی، 3 گیگابایت رم، دوریبن 16 مگاپیکسلی، عرضه می شود شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز یک هفته با آی تی: از تلگرام تا کندی سرعت اینترنت خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نسل جدید فیتون به منظور کاهش هزینه ها ارایه نمی شود زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تغییر پیش شماره تلفن مشترکان ملارد از هفتم آذر مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز الکترونیک آرتز از Star Wars: Battlefront به عنوان بزرگ ترین عرضه سری بازی های جنگ های ستاره ای نام می برد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عصر یخبندان در راکت لیگ | انتشار بازی های فصل زمستان برای راکت لیگ در ماه دسامبر گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اطلاعات جدیدی از تبلت X1 انویدیا در دیتابیس GFXBench مشاهده شد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بسته الحاقی بازی Lara Croft Go، فردا منتشر می شود گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هدف آلفابت تبدیل زیرمجموعه هایش به شرکت هایی مستقل است زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز RoboBees با چشم های لیزری قادر است آسیب دیدگان حوادث را مکان یابی کند خوارزمی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گلکسی ویو (Galaxy view) نه تبلت است نه تلویزیون، تبلیغات جدید سامسونگ برای این دستگاه عظیم الجثه ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۶ دوچرخه با تکنولوژی پیشرفته که دوچرخه سواری را وارد فاز جدیدی می کنند زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ابداع نوعی خالکوبی موقت مداری که می تواند علائم حیاتی بیماران را اندازه گیری کند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معاون علمی و فناوری رییس جمهوری وارد استان خوزستان شد عنوان برخی از رویدادهای روز نوکیا 230 و نوکیا 230 دو سیم کارت رسما توسط مایکروسافت معرفی شد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز یک رندر جدید از نوکیا سی 1 (Nokia C1) منتشر شد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید: جعبه گشایی لومیا ۹۵۰ اکس ال. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عمر باتری اکسپریا زد 5 پریمیوم از نگاه وب سایت GSMArena ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Wps Wpa Tester برنامه ای برای یافتن رمز Wi-Fi (به همراه لینک دانلود) آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تائید مشخصات فنی گلکسی A9 با انتشار اطلاعات گوشی در وب سایت سامسونگ ایران فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تاریخ معرفی Galaxy A9 توسط سایت رسمی سامسونگ در ایران فاش شد گویا آی تی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شاید بزودی بتوانید عینک های خود را به نمایشگرهای دارای قابلیت واقعیت مجازی مجهز کنید دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بازی های رایگان ماه دسامبر اکس باکس 360 و اکس باکس مشخص شدند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بلندترین سکوی دریایی دنیا را ببینید+تصاویر دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مجله”MOTOR TREND”بهترین خودروهای سال ۲۰۱۶ جهان را معرفی کرد+تصاویر دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معرفی Redmi Note 3 ،بدنه تمام فلزی و سنسور اثر انگشت+تصاویر دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عجیب ترین سوالات استخدامی در شرکت های بزرگ همچون فیسبوک، گوگل، اپل و... شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز خارجی ها نباید اینترنت ایران را بسازند فاوانیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز لیست بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه دی گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ظرفیت IT کشور پاسخگوی نیاز صنعت نفت و گاز فاوانیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ثبت نام در ششمین جشنواره ملی فاوا آغاز شد فاوانیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اینترنت اشیا؛ تهدید یا فرصت فاوانیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جف بزوس از ایلان ماسک برای معرفی راکت با قابلیت استفاده ی مجدد، پیشی گرفت زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ضعف های اپل در توسعه پویای آیپد پرو و پیروزی مایکروسافت در نبرد محصولات هیبریدی دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بررسی دیجیاتو: Nexus 5X [به همراه بررسی ویدیویی] دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ شایعه فروش بخش تجهیزات مخابراتی خود را تکذیب کرد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید: ویدیو جدید مایکروسافت برای معرفی قابلیت کانتینیوم. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز علایق آکادمیک به کرتانا اضافه شد. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت گوشی ساده Nokia 230 را با بدنه آلومینیومی و در دو نسخه معرفی کرد فارنت|دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بررسی سرفیس بوک مایکروسافت (Microsoft Surface Book) زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اسمارت فون Galaxy A7 توسط TENAA تایید شد مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز حدیثی ناب از امام علی علیه السلام سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جدیدترین خبر از زمان آپدیت محصولات تمامی کمپانی ها به اندروید ۶ مارشمالو زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آیا پیام رسان های موبایل امن هستند؟ سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سازگاری Visual Studio مایکروسافت با لینوکس سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ویندوز 10 موبایل برای Xiaomi Mi 4 سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انتشار تصاویر و مشخصات گوشی بی حاشیه ZTE Nubia Z11 سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با گوشی فلای تاندر۳، هوشمندی را ارزان بخرید! سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آیا در دنیای سایبری مهارت دارید؟ سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ج . سی خودکار ویندوز 10 از کاربران تشدید شد سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ادعای حمله هکرهای ایرانی به وزارت خارجه آمریکا سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تلگرام را آپدیت کنید سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آمازون کلمه عبور برخی کاربرانش را تغییر داد سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تلفن همراه نوکیا ۲۳۰ با ۲٫۸ اینچ صفحه نمایش معرفی شد مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تشخیص سرطان در ۱۵دقیقه ! دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصاویر جدیدی از Dragon Quest Builders منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کالای نو و دست دوم خود را بصورت رایگان آگهی کنید. گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز باندل عنوان Quake معرفی شد + تریلر گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هشدار در مورد آلودگی خطرناک دو لپ تاپ شرکت دل سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه نازک ترین لپ تاپ چندکاره و سبک ترین هدست بلوتوث سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تنها هفته ای یک بار موبایلتان را شارژ کنید! سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نکاتی برای حفظ امنیت هنگام خرید آنلاین سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۵ دلیل برای آنکه بدانید سازنده یک تلفن همراه دارای اصالت است! سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معرفی اسمارت فون مخصوص سیگاری ها عنوان برخی از رویدادهای روز ایا اپل برای گوگل هشت میلیارد دلار ضرر به بار خواهد آورد؟ سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوگل ممکن است در بهینه سازی تاچ ویز به کمک سامسونگ برود سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت پشتیبانی از تمام نسخه های اکسپلورر را پایان می دهد سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آغاز عرضه محدود نکسوس 5X ال جی از صبح فردا در بازار ایران سافت گذر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نشریه ی Time: مایکروسافت هالولنز بهترین گجت پوشیدنی امسال است. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوگل سامسونگ را در بهبود هر چه بیشتر تاچ ویز یاری می دهد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کجارو: بهترین و بدترین کشورهای دنیا بر اساس جنبه های مختلف زندگی زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت پشتیبانی از تمام نسخه های قدیمی مرورگر اینترنت اکسپلورر را در دی ماه پایان می دهد فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصویب سیاست ها و اقدامات کلان مربوط به بازی های رایانه ای در جلسه شورای عالی فضای مجازی خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز برترین سخت افزار تلفن همراه در سال ۲۰۱۵ را این دو برند دارند دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بسته الحاقی جدید بازی Total War: Attila تحت عنوان Age of Charlemagne معرفی شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پوسترهای هواوی میت 8 (Huawei Mate  لو رفت ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آمازون کلمه عبور برخی کاربرانش را تغییر داد ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تبدیل گوشی به اسپیکر قوی ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز خاص ترین گوشی های سال 2015 +تصاویر صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هتک حیثیت دختر اسلامشهری با دخالت پلیس فتا پایان یافت ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عامل هتک حیثیت در شبکه اجتماعی تلگرام دستگیر شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آیا Blue Origin نخستین راکت چند بار مصرف دنیا را ساخته است؟ دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز باز هم اعتماد بیجا دردسر ساز شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز برداشت غیرمجاز از حساب دختر دانشجو به علت سهل انگاری ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ج . سی خودکار ویندوز 10 از کاربران تشدید شد ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ادعای حمله هکرهای ایرانی به وزارت خارجه آمریکا ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز حمله بدافزاری به سیستم کارت اعتباری هتل هیلتون ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تلگرام را آپدیت کنید ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هشدار پلیس فتا فارس در مورد عشق های مجازی در اینترنت ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۱ دسامبر تاریخ عرضه ی اسمارت فون Galaxy A9 مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کاربران همچنان چشم انتظار اینترنت با کیفیت ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اینترنت اشیا؛ تهدید یا فرصت ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تنها هفته ای یک بار موبایلتان را شارژ کنید! ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه نازک ترین لپ تاپ چندکاره و سبک ترین هدست بلوتوث ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نسخه ی اولیه سایانوژن مود 13 برای نکسوس 5 ایکس و نکسوس 6 پی عرضه شد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تلگرام با اضافه کردن قابلیت های جدید برای ویندوزفون به روزرسانی شد صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ و تکنولوژی ارتقا کیفیت تصویر تلویزیون های UHD ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هواوی با میان رده دیگری می آید، Honor 5X Plus با تراشه Kirin 935 در راه است شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با گوشی فلای تاندر۳، هوشمندی را ارزان بخرید! ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نازک ترین دوربین تلفن همراه ساخته شد / گوشی های آینده به نازکی کارت های اعتباری خواهند بود زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آیا نوکیا با گوشی C1 به دنیای ویندوز باز می گردد؟! وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت از تلفن همراه نوکیا 230 با قیمت ۵۵ دلار رونمایی کرد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی REDMI NOTE 3 شیائومی معرفی شد +تصاویر صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رایتل طرح های ویژه اربعین خود را معرفی کرد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز در کنفرانس WRC-۱۵ توافق شد: تخصیص طیف فرکانس برای سیستم پیگردی جهانی هواپیماها ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز محتوای اضافی رایگانی برای Star Wars: Battlefront معرفی شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز فراخوان شرکت ارتباطات زیرساخت برای تولید سیستم انتقال مبتنی بر IP ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نوعی شبکه عصبی که مشاهداتش از خیابان های آمستردام را توصیف می کند [تماشا کنید] دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جعبه ابزار: اپیکیشن هایی که حل مسائل ریاضی را برایتان آسان می کنند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آموزش کپی کردن متن در اینستاگرام زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه محدود نکسوس 5x در بازار ایران ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با بهترین لانچرهای رایگان اندروید آشنا شوید آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز «ال جی ری»؛ گوشی 5.5 اینچی ویژه عاشقان سلفی / عکس خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تلگرام با اضافه کردن قابلیت های جدید به روز رسانی شد. عنوان برخی از رویدادهای روز سیانوژن مد 13، هم اکنون برای نکسوس 6 پی و 5 ایکس در دسترس است ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ویندوز 10 موبایل برای Xiaomi Mi 4 ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مشکل جدید در گوشی نکسوس 6P صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز توجه ویژه شرکت ها به پروژه های اینترنت اشیا در برزیل ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز افشای مشخصات فنی دو مدل Vivo X6 Plus ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مرکز تبادل اطلاعات اقتصادی دستگاه ها معرفی شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Beyond Two Souls هم اکنون قابل دریافت برروی پلی استیشن ۴ است گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تبدیل شوندگان، اینبار به روایت Platinum | نقد و بررسی عنوان Transformers: Devastation گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سازگاری Visual Studio مایکروسافت با لینوکس ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پیروزی اپل در منازعه حقوقی بر سر حق اختراعات ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تقویت بازار شرکت های نرم افزاری ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کلید های میانبری در ویندوز که به آن نیاز پیدا میکنید زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز LiFi در دنیای واقعی تست شد؛۱۰۰ برابر سریع تر از وای فای زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز روش جدید در رمزگذاری جی میل صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نرم افزار موقعیت یاب و مترجم برای زائران اربعین + دانلود دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز LG Ray معرفی شد، یک اسمارت فون حرفه ای و قدرتمند را تنها با 230 دلار داشته باشید شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز فروش با پایین ترین قیمت دنیا؛ قیمت ها اشتباه درج نشده اند! زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدل ایکس تسلا، سال ۲۰۱۶ روانه بازار می شود زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انتشار نتایج عملکرد تلفن هوشمند ناشناخته هوآوی در تست GFXBench دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ در حال توسعه سری جدید تبلت های Tab E است دیجیاتو |دیروز

اين مطلب آخرين بار توسط Anahita در 26.11.15 22:03 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
خواندن مشخصات فردي
Anahita
مدیر بخش
مدیر بخش

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   26.11.15 22:01

دریاها نماد فروتنی هستند ، در نهان خود ، کوه هایی بلندتر از خشکی دارند ، ولی هیچ گاه ، آن را به رخ ما نمی کشند. حکیم ارد بزرگ

دوری از آرمان و هدف ، آشفتگی و پریشانی روان ما را در پی دارد. حکیم ارد بزرگ

روان ، همواره تشنه پرواز و بالا بردن خواسته های آدمی است ، این سرشت خوب ، همان ریشه بالندگی آدمیست. حکیم ارد بزرگ

روان آدم های شاد ، از بیماری و نابودی ، به دور است . حکیم ارد بزرگ

ادب و کردار نیک ، از جهان بزمگاهی خواهد ساخت. حکیم ارد بزرگ

اگر آدمیان می دانستند در این آبی بیکران گیتی ، چقدر کوچک و تنها و آسیب پذیر هستند یک آن هم ، هم را تنها نمی گذاشتند و یار و غمخوار یکدیگر بودند. حکیم ارد بزرگ

شادی و بهروزیمان را با ارزش بدانیم ، تن رنجور ، نیرویی برای ادب و برخورد درست برجای نمی گذارد. حکیم ارد بزرگ

از شنیدن آهنگ ها ، داستانها و رویدادهای غم انگیز ، دوری کنیم. حکیم ارد بزرگ

از مردم غمگین ، نمی توان امید بهروزی و پیشرفت کشور را داشت. حکیم ارد بزرگ

عنوان برخی از رویدادهای روز
مقدار اندکی DNA می تواند کل اینترنت را برای میلیون ها سال در خود ذخیره کند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مقایسه ویندوز ۱۰ مایکروسافت و ال کاپیتان اپل؛ بخش دوم: برنامه های پیش فرض وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با ال جی Ray آشنا شوید: یک فبلت میان رده و ارزان قیمت! آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آیا در دنیای سایبری مهارت دارید؟ ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آیا گوگل به سامسونگ در بهینه سازی تاچ ویز کمک خواهد کرد؟ [شایعه] ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز زوم اپ: صداهای آرامش بخش طبیعت در Relax Melodies زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز الجی گوشی جدید Ray را معرفی کرد زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رکورد زنی حل معمای مکعب روبیک توسط یک نوجوان در کمتر از ۵ ثانیه دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تیزر جدیدی از عنوان The Division منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوگل ممکن است در بهینه سازی رابط کاربری تاچ ویز به کمک سامسونگ برود فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Captain America: Civil War و نمایی از جنگ داخلی مارول زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اتمام طراحی جامع شبکه ملی اطلاعات/گزارش دوم پیشرفت پروژه آماده شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ تکذیب کرد: بخش تجهیزات مخابراتی خود را نخواهد فروخت دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بیش از 60 هزار کالا در حراج بلک فرایدی بامیلو [رپورتاژ آگهی] دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه محدود محصول پرطرفدار ال جی و گوگل، نکسوس 5x از صبح فردا در بازار ایران ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مهندس مهدی محتشمی به سمت قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور بین الملل منصوب شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رونمایی مایکروسافت از گوشی نوکیا 230 به قیمت 55 دلار / عکس خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رندرهای رسمی هواوی Mate 8 را از اینجا ببینید آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نکسوس 5X از فردا صبح در بازار ایران عرضه می شود آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کنسول بازی محبوب 10 ساله شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معاون رگولاتوری: مشترکان در برخورد با پیامک های تبلیغاتی سریعا شکایت نکنند ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ارزش آفرینی در اقتصاد دانش بنیان مبتنی بر نیروی انسانی توانمند و مهارت آموخته است معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بهترین گوشی های هوشمند برای بازی دوستان ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصاویر محصول جدید هوآوی منتشر شد صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ایا اپل برای گوگل هشت میلیارد دلار ضرر به بار خواهد آورد؟ فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آیفون های سال 2018 احتمالا به پنل OLED سامسونگ مجهز خواهند بود آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پشتیبانی از زبان فارسی به اپلیکیشن تشخیص دستخط گوگل اضافه شد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز روند سریع نصب و استفاده از ویندوز 10 ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جراحی قلب با عینک گوگل برای نخستین بار ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معرفی بازی Township؛ شهر رویایی خود را بسازید عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه رسمی و محدود تلفن هوشمند نکسوس 5X از فردا صبح در بازار ایران آغاز می شود دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تحلیلگران می گویند که فروش دیجیتالی بازی های ویدیویی، به بالاترین حد خود رسیده است دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز دانشمندان سر و مغز گونه ای از کرم های تخت را روی گونه ای دیگر پرورش دادند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع هوایی و فضایی ایران افتتاح شد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز منتظر فضای امن برای حذف تلگرام باشیم/ آینده تلگرام چه می شود؟ صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گل رزی که با مدارهای الکترونیکی زنده مانده است ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز خدمات ویژه اپراتورهای اول و دوم به زائران اربعین ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سونی موفق به فروش بیش از سی میلیون پلی استیشن 4 شده است ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه محدود گوشی ال جی نکسوس ۵ ایکس از فردا در تهران گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصویر و مشخصات نسخه ۲۰۱۶ گوشی سامسونگ گلکسی A7 گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ساخت لباسی از تار عنکبوت +تصاویر دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بررسی گوشی “Huawei Mate S “+تصاویر و مشخصات دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گفت وگو با تیم طراحی گوشی های Note5 و Galaxy S6 edge+؛ تنها یک تغییرِ کوچک اما بسیار بزرگ ایجاد کردیم! ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز برنامه InstaAgent اطلاعات بیش از 500 هزار کاربر اینستاگرام را به سرقت برد تراشه |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مشخصات گوشی جدیدی از هواوی برای رقابت با ردمی نوت 3 شیائومی، فاش شد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آغاز مرحله فینال دومین دوره مسابقات بازی های رایانه ای جام بزرگ خلیج فارس ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز 164 حساب تبلیغاتی گروه داعش در تلگرام مسدود شد تراشه |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نسخه جدید وایبر به شما امکان پاک کردن پیام های ارسالی، فایل های ضمیمه و .. را از دستگاه مقابل می دهد فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رونمایی از تویوتا هایلوکس: خودرویی با سه محور دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ادعای مقامات غربی در نفوذ هکرهای روس به اطلاعات افتانا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز داده های ثبت شده توسط دستبندهای هوشمند سلامتی از نظر جامعه پزشکی قابل اعتماد نیست زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ثبت 12 هزار و 592 نوبت معامله در بازار فرابورس آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ و اپل مذاکرات خود را برای استفاده از تکنولوژی OLED در نمایشگر آیفون از سر می گیرند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شیائومی در اوایل 2016، یک موبایل بهره مند از چیپست Helio X20 را عرضه می کند [شایعه] دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی Nokia 230 با بدنه آلومینیومی معرفی شد تراشه |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انتشار نتایج بنچمارک یک گوشی بی نام نشان از بلک بری با چیپست اگزینوس ۷۴۲۰ گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Marathon M5 راهی بازار هند شد مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بسیج پست استانهای خوزستان و ایلام در آستانه اربعین حسینی/ کمک به رفع نیاز زوار به دریافت روادید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز GOLDEN NEWS / خبرهای طلایی چهارشنبه 4 آذر آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مشخصات کامل نسل دوم سامسونگ گلکسی A7 منتشر شد آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز فروش رسمی نکسوس 5 ایکس از فردا در ایران شروع می شود زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه نرم افزار مکالمه تلفنی رایگان برای زائران اربعین+دانلود دیتا لینک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آغاز عرضه محدود نکسوس 5X ال جی از صبح فردا در بازار ایران فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ گلکسی اِی 9 (Galaxy A9) در 10 آذر معرفی خواهد شد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شیائومی در سال 2016، یک تلفن هوشمند مجهز به تراشه 10 هسته ای تولید خواهد کرد آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز OnePlus 2 برای مدتی محدود در هند بدون نیاز به دعوتنامه بفروش خواهد رسید مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نکسوس ۵ ایکس از فردا در بازار ایران بفروش می رسد زوم تک |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کارت گرافیک GTX 950 بایوستار بازی ها را در وضوح Full HD می بلعد! شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز قابلیت اجرای ریموت بازی های پلی استیشن 4 روی پی سی به صورت غیر رسمی امکان پذیر شد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با تکنولوژی جدید نمایشگرها فقط هفته ای یک بار نیاز به شارژ موبایلتان خواهید داشت شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوگل قصد دارد سامسونگ را در بهینه سازی TouchWiz یاری دهد [شایعه] دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز فروش جهانی پلی استیشن 4 به 30 میلیون رسید دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز خرید شرکت Faceshift که در زمینه ثبت آنی حرکات چهره فعالیت دارد رسما از سوی اپل تایید شد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید: مقایسه آیپد پرو با سرفیس پرو 4 ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصاویر رسمی گوشی هواوی میت ۸ لو رفت گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بهترین آنتی ویروس های سال ۲۰۱۵ گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اسکایپ روزی هزار بار به دفترتلفن شما سر می زند ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز در اکثر کشورهای دنیا نرخ ارزش افزوده یکسان است افتانا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هفتمین نشست هم اندیشی مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با خبرنگاران حوزه ICT برگزارشد آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آنلاک Xperia M4 Aqua با قیمتی معادل ۲۰۰ دلار در ایالات متحده موجود می باشد مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رشد دویست درصدی درآمدهای ابری شرکت نرم افزاری TechnologyOne ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آپدیت جدید ویندوز 10 بدون اطلاع برخی برنامه های جانبی نصب شده را پاک می کند! فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز یک چهارم مدیران ارشد مایکروسافت زن هستند ایتنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز صفحه کلید هوشمند اپل یکبار مصرف است! +عکس صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز روباتی که با آب آلوده تغذیه می کند +عکس صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مشخصات Samsung Galaxy J1 mini فاش شد تراشه |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پروژه “Create Together” به کابران اینسایدر اجازه می دهد که گوشی های رویایی خود را بسازند. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Ray اسمارت فون جدید ال جی مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چه تفاوتی میان روتر و مودم وجود دارد؟ مجله موبایل و تکنولوژی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز امریکایی ها بیش از یک تریلیون دلار بابت وام خودرو بدهکارند زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۲ اشتباه بزرگی که استارتاپ ها بعد از جذب سرمایه باید از آنها اجتناب کنند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چهار ماده شگفت انگیز ساخته شده به دست بشر عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با هواپیمای رییس جمهور روسیه آشنا شوید! عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چرا انسان هایی که کمتر می خوابند کارآمدتر هستند؟ عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت سهم بیشتری از بازار تبلت ها می خواهد عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز حذف موقت یا دائم اکانت اینستاگرام چگونه است؟ عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چرا باید همین الان یک هفته فیسبوک را تعطیل کنید؟ عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معرفی پردازنده سامسونگ Exynos 8 Octa 8890 عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز یادداشت سریع در گلکسی نوت 5 عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تشخیص جنسیت فرد از روی اثر انگشت عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مغز طعم غذاها را شناسایی می کند نه زبان عصر ایران |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز لنوو به زودی در تلفن های هوشمند خود برند Lemon را جایگزین Vibe خواهد کرد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رئیس شرکت Take Two درباره آینده سری بایوشاک صحبت می کند گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت دو موبایل با نام های نوکیا 230 و 230 دو سیم کارت معرفی کرد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اپل در کشور هند جایگاهی ندارد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با کمک برنامه Acapella، جاستین بیبر آینده شوید! آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پلی استیشن 4 رکورد زد! صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز موبایل هر نفر چقدر لوازم جانبی دارد؟ +عکس صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نرم افزار مکالمه تلفنی رایگان برای زائران اربعین +دانلود صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز الجی ری (LG Ray) رسما معرفی شد: نمایشگر 5.5 اینچ و دوربین سلفی 8 مگاپیکسل ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ال جی گوشی Ray را معرفی کرد: پشتیبانی از 3G و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوشی هوشمند میان رده LG Ray رونمایی شد؛ صفحه نمایش 5.5 اینچی 720p و پردازنده 1.4 گیگاهرتزی فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سیزدهمین فن بازار منطقه ای کشور راه اندازی شد آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز خواب راحت در حین رانندگی با نسل جدید خودروی خودران فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تکمیل قریب الوقوع بزرگترین چشم رصدگر فضا در چین فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز زندگی در خانه های مدفون در زیر خاک فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز وقتی مورچه ها پل زنده می سازند فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آنالیز مواد شیمیایی با ساخت دستگاه های تجزیه گر جرمی فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز صحبت کنید و یادداشت بردارید فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز هفتمین نشست هم اندیشی مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با خبرنگاران حوزه ICT برگزارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز افتتاح دهمین مرکز آپا در استان گلستان خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مایکروسافت گوشی نوکیا ۲۳۰ را معرفی کرد. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ یکی از تامین کنندگان نمایشگر های OLED آیفون های ۲۰۱۸ خواهد بود زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز معاون وزیر ارتباطات: ظرفیت های فناوری اطلاعات کشور پاسخگوی نیاز صنعت نفت و گاز است خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه نرم افزار مکالمه تلفنی رایگان برای زائران اربعین خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز حضور فعال ایران در تدوین استانداردهای بین المللی فناوری اطلاعات آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز باکس آرت زیبای Dragon Quest Builders طراحی شده به وسیله Akira Toriyama را اینجا مشاهده کنید گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز لنوو احتمالاً برند Vibe را بازنشسته می کند صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی/ فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز موسسه پزشکی ترمیمی و سل تراپی در بیمارستان شریعتی افتتاح شد فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز درز دوباره تصاویر و مشخصات فنی نسل دوم گلکسی A7 با دریافت تائیدیه TENAA فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تصاویر دیگری از Huawei Mate 8 منتشر شد گویا آی تی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز حضور 15 شرکت دانش بنیان ایرانی درنمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دوبی آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۴ درس با ارزش از وال وایسلر، نوجوان ۱۷ ساله ای که قدم در مسیر کارآفرینی گذاشته است دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز احتمال معرفی نسل دوم گلکسی A7 سامسونگ در آینده نزدیک دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گوگل درایو iOS با پشتیبانی از 3D Touch و قابلیت های چندوظیفگی بروزرسانی شد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مادربرد ROG Maximus VIII Hero Alpha معرفی شد، ایسوس دست از سر گیمر ها بر نمی دارد! شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Okami و Wonder Blue دنباله های محبوب هیدکی کامیا از نگاه طرفداران گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز فروش پلی استیشن 4 از مرز ۳۰ میلیون دستگاه گذشت زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رومینگ تالیا با همراه اول در تهران و البرز برقرار شد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز واعظی: خارجی ها نباید اینترنت ایران را بسازند ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اختصاص نیمی از سهام به معامله گران آنلاین آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز نسل جدید گلکسی A7 سامسونگ تاییدیه TENNA گرفت زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز دریافت تاییدیه FCC برای Honor Play 5X، احتمال عرضه این گوشی ارزان قیمت را در بازارهای جهانی قوت می بخشد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ایرانسل برای زائران اربعین مرکز اختصاصی ارتباط با مشتریان راه اندازی کرد ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انتشار نتایج بنچمارک گوشی سامسونگ گلکسی A9 با چیپست اسنپدراگون ۶۲۰ گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز فرمول جرایم و تسهیم درآمد اپراتورهای مجازی موبایل ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز با لای فای آشنا شوید؛ تکنولوژی جدیدی که 100 برابر از وای فای سریع تر است دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ تایید کرد: اندروید لالی پاپ و مارشمالو برای گلکسی تب پرو 8.4 عرضه نخواهد شد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز GearBest در دوشنبه خرید اینترنتی (Cyber Monday) و جمعه سیاه (Black Friday) ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز 15 شرکت دانش بنیان ایرانی در عرب لب 2016 حضور می یابند فناوری و نوآوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز لنوو احتمالاً برند Vibe را بازنشسته می کند فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ادعای حمله هکرهای ایرانی به آمریکا صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پرتال جامع اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان رونمایی می شود isf |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز استارت آپ ها، لوبیای سحرآمیز و خواب عمیق isf |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سامسونگ احتمالا بخش تجهیزات مخابراتی خود را خواهد فروخت دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ترکیب توقف ناپذیر کارآفرینی و تیپ شخصیتی نوع A دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انتشار رندرهای جدید از فبلت Mate 8 هوآوی دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کجارو: هر آنچه باید در مورد ارگ بم، بزرگترین بنای خشتی جهان بدانید زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پلی استیشن ۴ از مرز فروش ۳۰ میلیون دستگاه عبور کرد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سکانس برتر | قسمت یازدهم گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز خلاقیت! | تریلری از گیم پلی عنوان Unravel منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز RoboBees با چشم های لیزری قادر است آسیب دیدگان حوادث را مکان یابی کند آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شبکه ملی اطلاعات چه زمانی به بهره برداری میرسد؟ آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شبکه ملی اطلاعات چه زمانی به بهره برداری میرسد؟ آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز شبکه ملی اطلاعات چه زمانی به بهره برداری میرسد؟ آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آپدیت Cumulative مهمی برای کاربران نسخه Threshold 2 ویندوز 10 منتشر شد شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ایسوس و رونمایی از ۵ لپ تاپ جدید از سری X و N با پردازنده اسکای لیک گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدیر کل ICT خوزستان: زائران اربعین رومینگ خودکار را غیرفعال کنند ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Endpoint Protector4 بعنوان برترین راهکار جلوگیری از نشت داده ها انتخاب شد آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۵ دلیل برای آنکه بدانید سازنده یک تلفن همراه دارای اصالت است! آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز درز تصاویر رندر شده جدید از گوشی هوشمند Mate 8 هواوی فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آغاز به کار سرویس چت کاری فیس بوک از ابتدای سال آینده خوارزمی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ناسا وجود حیات فرازمینی را در اطراف ستاره اسرارآمیز رد کرد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تریلر جدیدی از Xenoblade Chronicles X منتشر شد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آمازون احتمالا یک شرکت باربری هوایی به نام Aerosmith دارد دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۶۶ درصد از مشتریان سازمانی در سه ماهه سوم ۲۰۱۵ دستگاه های مبتنی بر iOS خریداری کردند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز آغاز ثبت نام ششمین جشنواره ملی فاوا آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز لوگو گوگل امروز به چه مناسبت تغییر کرد؟/چهل و یکمین سالگرد کشف لوسی آسمان خبر |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز عرضه نازک ترین لپ تاپ چندکاره و سبک ترین هدست بلوتوث/ پیشنهادی برای مودم سیم کارت خور و وای فای خانگی نود آی سی تی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اپل تصاحب کمپانی FaceShift، فعال در حوزه ردیابی حرکات سه بعدی را تایید کرد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ویژگی های تبلت جدید شیائومی مجهز به ویندوز 10 / عکس خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز Blizzard لیست تخفیفات تعطیلات کریسمس خود را منتشر کرد گیمفا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مسیر زائرین اربعین در عراق تحت پوشش wifi رایگان قرار گرفت ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز انتشار تصاویر و مشخصات گوشی بی حاشیه ZTE Nubia Z11 گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مشخصات یک دستگاه ۶.۵ اینچی ویندوزی در GFXBench مشاهده شد. وینفون |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تشدید ج . سی خودکار ویندوز 10 +راه حل صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رییس سازمان فناوری اطلاعات تاکید کرد: ظرفیت IT کشور پاسخگوی نیاز صنعت نفت و گاز ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سهم قابل توجه صنعت نفت در صنعت IT بومی افتانا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدل 2016 گلکسی A7 سامسونگ با 3 گیگابایت رم توسط Tenna تاییدیه دریافت کرد ترنجی |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پلی استیشن 4 رکورد فروش جهانی 30 میلیون دستگاه را پشت سر گذاشت فارنت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز فناوریهای IoT به کمک صنعت نفت و گاز می آیند آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کشمکش تلویزیون اینترنتی پایان می یابد/ میانجی گری مرکز فضای مجازی ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز دهمین مرکز آپا در استان گلستان افتتاح شد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کارکنان کارخانجات فولکس واگن به عینک های سه بعدی مجهز می شوند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تنها هفته ای یک بار موبایلتان را شارژ کنید! ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز گلکسی اس ۷ سامسونگ به شیار کارت حافظه microSD مجهز خواهد بود گجت نیوز |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز وصله ای دیگر بر لباس بتمن، آیا شوالیه آرخام سرانجام بهتر پرواز می کند؟ شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز AMD به پشتیبانی از کارت های گرافیک سری Radeon HD 5000 و HD 6000 خاتمه داد شهر سخت افزار |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کشمکش تلویزیون اینترنتی پایان می یابد/ میانجی گری مرکز فضای مجازی خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدیرعامل شرکت فناپ در کنفرانس PetroICT: ضریب نفوذ فاوا در حوزه انرژی باید افزایش یابد آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز وزیر ارتباطات: بخش خصوصی باید اینترنت ما را درست کند، نه خارجی ها زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز پوشش کامل و تعرفه ویژه اینترنت پرسرعت همراه، مکالمه و پیامک ایرانسل به مناسبت اربعین حسینی ایستنا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز چند کار جالبی که Siri انجام می دهد +عکس صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز یک نوجوان آمریکایی رکورد جهانی حل کردن مکعب های روبیک را به زیر 5 ثانیه رساند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدیرعامل شرکت کیش اسپارک در کنفرانس PetroICT: امید است با ورود شرکتهای خارجی همچنان شرکتهای داخلی از حمایت دولت برخوردار باشند آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدیرعامل شرکت تادافزار در کنفرانس PetroICT: زیرساخت فیزیکی پسیو به نگاه ویژه ای نیاز دارد آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز قائم مقام سازمان پدافند غیرعامل در کنفرانس PetroICT: لزوم تعامل نزدیک ICT و Petro برای مقابله با تهدیدات سایبری آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در کنفرانس PetroICT : استفاده از ICT برای کاهش مصرف سوخت آی سی تی پرس |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تحلیلگران فروش ۳ میلیون آیپد پرو را در دوره سه ماهه جاری تخمین می زنند دیجیاتو |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز مال از بهر آسایش عمر است ... معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران: ظرفیت های فناوری اطلاعات کشور پاسخگوی نیاز صنعت نفت و گاز است وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اعلام فراخوان تولید سیستم انتقال مبتنی بر IP افتانا |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اینترنت اشیا؛ تهدید یا فرصت صبحانه آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز جیونی ماراتون ام ۵ با باتری ۶۰۲۰ میلی آمپر ساعتی و ۳ گیگابایت رم عرضه شد زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز ۶۶ درصد از کاربران حرفه ای تابستان امسال یک دستگاه iOS خریده اند زومیت |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تبلت تمام فلزی شیائومی Mi Pad 2 رسما معرفی شد آی تی رسان |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز کاربران ایرانی، همچنان چشم انتظار اینترنت با کیفیت خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز بازدید مدیرکل ICT خوزستان از مرزهای شلمچه و چذابه/ تامین زیرساختهای ارتباطی برای سرویس دهی مناسب به زائران اربعین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز سیزدهمین فن بازار منطقه ای کشور راه اندازی شد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز اینترنت اشیا؛ تهدید یا فرصت؟ خبر آنلاین |دیروز عنوان برخی از رویدادهای روز تماشا کنید: بهترین تبلت سال از نگاه وب سایت Theverge ترنجی |دیروز

Anahita
مدیر بخش
مدیر بخش

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   26.11.15 22:19

ادب ، نمایه آغازین خرد است.  حکیم ارد بزرگ

سیاستمدار ناتوان ، به جای گفتگو با خردمندان و آگاهان ، با چاپلوسان نادان ، نشست و برخاست می کند. حکیم ارد بزرگ

سیاستمدار ناتوان ، کارش هرز نیروهاست. حکیم ارد بزرگ

سیاستمدار نیک ، به دنبال دل و مهر مردم سرزمین خویش است. حکیم ارد بزرگ

ادب خویش را هیچگاه فرو مگذار ، با وجود آنکه مورد ریشخند باشی. حکیم ارد بزرگ

ادب دارای ریشه است ، خانواده و فامیل ، نژاد و تبار ، سرزمین و زیستگاه ، همه و همه ، بر میزان ادب هر آدمی تاثیر گذارند. حکیم ارد بزرگ

ارزش استاد را دانستن هنر نیست ، وظیفه و بایستگی است. حکیم ارد بزرگ

سخن و مهر پاک، بر روان آدم پلید ، کارساز نیست. حکیم ارد بزرگ

سخنان برگزیده بزرگان ، شاه کلید درهای بسته زندگیست. حکیم ارد بزرگ 

سخنان بزرگان ، بر دلها می نشیند چون دلسوزانه و آگاهی بخش است. حکیم ارد بزرگ

نخستین کسانی که در آتش دوستی پسران و دختران نوجوان می سوزند ، خاندان آنهاست. حکیم ارد بزرگ

نظام آموزشی که در آن تشویق جایی ندارد بیمار و بی ارزش است. حکیم ارد بزرگ

نظم، واژه  ساده را سرودی ماندگار می سازد و نت های گوناگون را نوایی گوش نواز و آهنگین ، نظم همان چیزی است که با آن، می توان شاهکار ها آفرید. حکیم ارد بزرگ

نظم باید در همه امور زندگی ما هویدا شود.  حکیم ارد بزرگ

مردمی که نگاه میهنی و آرزوهای خویش را به فراموشی سپرده اند ، همچون بیماران آسیب پذیرند. حکیم ارد بزرگ

مهم نیست تا چه اندازه رشد کرده ایم ، مهم این است که ، از آرمان هایمان دور نشده باشیم . حکیم ارد بزرگ

کشورهای زیاده خواه ، پیشتازی خویش را ، در نا امنی و پلشتی سرزمین های دیگر می بینند. حکیم ارد بزرگ

خودت را بشناس و به آن ببال. حکیم ارد بزرگ

خویش را خوار نکنیم ، ارزش خود را براستی بدانیم . حکیم ارد بزرگ

خویشتن خویش را ، دوست داشته باشیم. حکیم ارد بزرگ 

news list لیورپول 2 - 1 بوردو؛ صعود قرمزها با درخشش بنتکه طرفداری |۱:۳۷ news list لیورپول در آنفیلد مقدمات صعود را چید/پنجمین برد پیاپی ناپولی؛امیدهای آژاکس زنده ماند فارس نیوز |۱:۳۲ news list لیورپول 2-1 بوردو؛ لک لک ها صدر گروه B را احاطه کردند ورزش11 |۱:۳۱ news list لیونل مسی بهترین بازیکن سال 2015 از نگاه کارشناسان سایت ورزش 11 ورزش11 |۱:۳۱ news list از سرگیری تمرینات آلابا ورزش11 |۱:۳۱ news list فیلم | گل دوم لیورپول در بازی لیورپول و بوردو (کریستین بنتکه) پارس فوتبال |۱:۲۹ news list بروخه ۰ - ۱ ناپولی؛ سیزدهمین پیروزی در پانزدهمین بازی، دستاورد یک مربی دیوانه! طرفداری |۱:۲۹ news list یوفا تیم منتخب هفته پنجم لیگ قهرمانان را اعلام کرد +عکس مشرق نیوز |۱:۲۸ news list علی هاشمی: تمام تلاشم را کردم/ اولین تجربه ام بود اما دست بسته نبودم فارس نیوز |۱:۲۵ news list اسلامی: زمانی ما را متهم می کردند، اما حالا صدرنشینان لیگ هم سرخ پوستی بسکتبال بازی می کنند فارس نیوز |۱:۲۵ news list سوت های زیاد داوران در بازی تأثیر گذاشت/ باخت ما فنی نبود فارس نیوز |۱:۲۵ news list فیلم | انیمیشن فوتبال - آخرین فوتبال بازی رونالدو، نیمار جونیور، رونی، زلاتان، اینیستا پارس فوتبال |۱:۲۳ news list اظهار نظر جالب زلاتان درباره بازی در بارسلونا/ مثل پلی استیشن بود! خبر آنلاین |۱:۲۲ news list برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور اسلالوم باشگاه خبرنگاران |۱:۲۲ news list شکست دور از انتظار تیم ملی فوتسال بانوان مشرق نیوز |۱:۲۰ news list استعفای رئیس فدراسیون برزیل ازکمیته اجرایی فیفا ورزش سه |۱:۱۹ news list هشتمی هاشمی در مسابقات جهانی وزنه برداری مشرق نیوز |۱:۱۸ news list بانوان فوتسالیست ایران بازهم باختند خبرگزاری ت.......م |۱:۱۸ news list کلوپ: باید منتظر جواب تست های پزشکی استوریج باشیم طرفداری |۱:۱۶ news list آلکمار با جهانبخش باخت و از صعود بازماند مشرق نیوز |۱:۱۴ news list استوریج از جراحت پایش اسکن می گیرد ورزش11 |۱:۱۲ news list ونگر: زمان استراحت سانچز هنوز فرا نرسیده است ورزش11 |۱:۱۲ news list علی هاشمی هشتم شد مهر نیوز |۱:۱۱ news list تیم ملی والیبال بانوان روسیه به ترکیه می رود فارس نیوز |۱:۰۸ news list آلابا تمرین با توپ را از سر گرفت طرفداری |۱:۰۴ news list وزنه برداری قهرمانی جهان؛ عمکلرد معمولی نماینده جوان ایران طرفداری |۱:۰۴ news list عطایی: در روزی که ارومیه خوب نبود، ما هم بد بازی کردیم/ متاسفانه برخی قوانین خام است فارس نیوز |۱:۰۱ news list نوروزی: فکر صعود به دسته یک جهان را در سر داریم باشگاه خبرنگاران |۱:۰۰ news list تیم ملی ایران مقابل کاستاریکا بازی را واگذار کرد باشگاه خبرنگاران |۱:۰۰ news list اریکسون، رونی را به لیگ فوتبال چین دعوت کرد افکار نیوز |۰:۵۹ news list عکس/ 10 کفش به یادماندنی تاریخ فوتبال مشرق نیوز |۰:۵۸ news list عصبانیت هوملس از انتقادات: همه به دنبال اشتباهات من می گردند! طرفداری |۰:۵۶ news list رقم فسخ قرارداد نیمار به یک میلیارد یورو خواهد رسید مشرق نیوز |۰:۵۶ news list بارترا: انریکه شباهات زیادی به گواردیولا دارد ورزش11 |۰:۵۵ news list لاتزیو با شکست فینالیست سال قبل صدرنشین شد ورزش11 |۰:۵۵ news list ناراحتی جرارد از تعلل لیورپول در خرید جانشین اش ورزش سه |۰:۵۲ news list هاشمی در دوضرب و مجموع هشتم جهان شد فارس نیوز |۰:۵۲ news list هاشمی در دوضرب و مجموع هشتم جهان شد خبرگزاری ت.......م |۰:۵۰ news list تیم ملی فوتسال بانوان مقابل کاستاریکا مغلوب شد طرفداری |۰:۴۸ news list شکست تیم فوتسال بانوان ایران مقابل کاستاریکا ورزش سه |۰:۴۷ news list شاهین طبع: من با پتروشیمی همیشه ذهنیت قهرمانی داشتیم/ نباید از پرورش جوان ها غافل شویم فارس نیوز |۰:۴۷ news list نمایندگان ایران، آمریکا و ارمنستان سرگروه شدند مهر نیوز |۰:۴۴ news list فیلم | مقام هشتمی هاشمی در حرکت یک ضرب پارس فوتبال |۰:۴۳ news list بارترا: روش کار انریکه مشابه با گواردیولا است طرفداری |۰:۴۲ news list پیش کسوت داوری عزادار شد باشگاه خبرنگاران |۰:۴۱ news list ایران سومین شکست پیاپی را هم متحمل شد/ تلاش برای عنوان هفتمی مهر نیوز |۰:۴۰ news list فیلم | گل اول لیورپول در بازی لیورپول و بوردو | پنالتی پارس فوتبال |۰:۳۸ news list فیلم | گل اول بوردو در بازی لیورپول و بوردو | خطای تایمینگ دروازه بان لیورپول پارس فوتبال |۰:۳۸ news list تیتر امشب: حیدری؛ به جای مسابقات لیگ اگر س . رجام برگزار شود بهتر است واحد مرکزی خبر |۰:۳۷ news list رونی: باید بی رحم تر باشیم! news list حسرت بزرگ کمال کامیابی نیا برای بازی نفت تهران پرسپولیس نیوز |۰:۳۵ news list هاشمی در یک ضرب هشتم شد وبگاه قلم |۰:۳۳ news list فیلم | برنده فوتبال باقی می ماند رونالدو، نیمار، هالک،زالاتان پارس فوتبال |۰:۳۲ news list باخت تیم ملی ایران مقابل کاستاریکا فارس نیوز |۰:۳۱ news list ونگر:حالا وقت استراحت دادن به الکسیس نیست ورزش سه |۰:۳۱ news list گزارش خبرنگار ایسنا از حال و هوای رقابت در وزن 94 کیلوگرم ایسنا |۰:۲۷ news list نظری:این وصله ها به صالح نمی چسبد/کریمی بچگی کرد سایت هواداران فوتبال |۰:۲۷ news list روده: برنامه ای برای ترک بایرن مونیخ ندارم طرفداری |۰:۲۴ news list خینچگا شویلی: کشتی ایران غنی و سرشار از استعداد است/ مدت ها دنبال پیروزی مقابل رحیمی بودم فارس نیوز |۰:۲۳ news list سومین شکست پیاپی بانوان فوتسالیست/ قهرمان های آسیا به کاستاریکا باختند خبر آنلاین |۰:۲۳ news list رکابی: از عملکرد در چین راضی نیستم باشگاه خبرنگاران |۰:۲۲ news list بازل 2-2 فیورنتینا؛ حضور 90 دقیقه ای بهرنگ صفری ورزش11 |۰:۲۱ news list 100 بازیکن برتر جهان در سال 2015 (1-10) - بخش پایانی ورزش11 |۰:۲۱ news list تماشای ال کلاسیکو دشوار بود ورزش سه |۰:۲۱ news list ماجرای عکس روی پیراهن لطفی چه بود؟ ورزش11 |۰:۲۱ news list رقابت با کشتی گیران ایرانی همیشه جذاب است/ تا آخرین لحظه برای قهرمانی می جنگیم فارس نیوز |۰:۲۱ news list شکست دور از انتظار تیم ملی فوتسال بانوان برابر کاستاریکا آفتاب |۰:۱۸ news list پیروزی تاتنهام و شکست آلکمار و دورتموند در لیگ اروپا ایسنا |۰:۱۸ news list گزارش تصویری: دیدار دوستانه یاران هادی نوروزی در بابل پرسپولیس نیوز |۰:۱۸ news list تیم ملی فوتسال برابر کاستاریکا هم باخت صراط نیوز |۰:۱۷ news list خوراکچی: به جای حریفان، باید داوران را آنالیز کنیم! خبرگزاری ت.......م |۰:۱۷ news list فیلم | اهداف شگفت انگیز هالک و مهارت های ( زنیت ) پارس فوتبال |۰:۱۷ news list رسمی؛ بازیکن جوان منچستریونایتد به صورت قرضی راهی برایتون شد طرفداری |۰:۱۶ news list ایران در مکان هشتم وزنه برداری جهان تحلیل ایران |۰:۱۵ news list رفاقت در پرسپولیس موج می زند/ دوست دارم با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم برنا نیوز |۰:۱۵ news list هاشمی در جایگاه هشتم یکضرب قرار گرفت فارس نیوز |۰:۱۳ news list احتمال جدایی ادینیو از قطر قوت گرفت/ راه مذاکره پرسپولیس باز شد! پرسپولیس نیوز |۰:۰۷ news list طاهری: پیروزی بر قطر یک شگفتی است که امیدوارم خلق شود خبرگزاری ت.......م |۰:۰۶ news list حال خبرنگار ورزشی وخیم شد 9 صبح |۰:۰۶ news list جرارد: شاید لیورپول باید علی را جایگزین من کند ورزش11 |۰:۰۵ news list فیلم | نمایش مهارت های شیطان قرمز (ممفیس دپای) پارس فوتبال |۰:۰۵ news list رونالدو:روی نیماربرای توپ طلای2016 شرط میبندم سایت هواداران فوتبال |۰:۰۴ news list علی هاشمی یکضرب هشتم شد باشگاه خبرنگاران |۰:۰۲ news list سکوت ویران کننده سهراب برای رویایی که فرو ریخت مشرق نیوز |۰:۰۰ news list انتقال قرضی مهاجم منچستریونایتد به برایتون ورزش سه |۰:۰۰ news list هشتمی وزنه بردار ایران در مسابقات جهانی آمریکا خبر آنلاین اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کیانوش رستمی: اتفاق امروز هیچ وقت از ذهنم پاک نخواهد شد خبرگزاری تماشاگر اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list عکس/مطلب اسکوچیچ از ورزش 3 حذف شد! ورزش خوزستان اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list حذف جهانبخش و تیمش از لیگ اروپا ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list نتایج مسابقات برگزار شده لیگ اروپا؛ پیروزی تاتنهام، لاتزیو و شالکه در شب شکست بروسیا دورتموند و موناکو طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list هاشمی در یک ضرب هشتم شد خبرگزاری ت.......م اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم جهانبخش از لیگ اروپا حذف شد فردا نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list وزنه برداران ایران هشتم جهان شدند صراط نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم جهانبخش از لیگ اروپا حذف شد صراط نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list لیگ اروپا/ پیروزی بیلبائو مقابل آگزبورگ در یک بازی پر گل کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list لیگ اروپا/ پیروزی تاتنهام مقابل قره باغ با حداقل نتیجه کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list لیگ اروپا/ تساوی بازل و فیورنتینا, هر کدام دو گل کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم ملی هندبال میهمان سفیر ایران در قطر کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list حذف آلکمار از لیگ اروپا در شب درخشش جهانبخش کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list خودروی لوکس؛ عامل مصدومیت گران ترین فوتبالیست جهان! news list فدراسیون وزنه برداری: حق کشی جای عدالت را در وزنه برداری جهان گرفته است؟ آفتاب اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list علاقه عجیب نخست وزیر اسپانیا به رونالدو/ بهتر از مسی و نیمار است و باید توپ طلا را ببرد! آفتاب اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list وزنه برداران ایران هشتم جهان شدند فردا نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی لاتزیو، تاتنهام و شالکه/باخت خانگی آلکمار در حضور جهانبخش؛تساوی فیورنتینا ایفنام اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list سکوت ویران کننده سهراب برای رویایی که فرو ریخت ایفنام اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آلکمار با جهانبخش باخت و از صعود بازماند/ لاتزیو و تاتنهام صعود کردند خبرگزاری ت.......م اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | کلاهبرداری نهایی احمقانه ترین و مهارت های فوتبال پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ملی پوش ایران در ترکیب ثابت تیمش در لیگ اروپا+تصویر آفتاب اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کوین استروتمن پا به توپ شد! بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بازل 2-2 فیورنتینا؛ تساوی ارزشمند زنبق ها در سنت یاکوب پارک طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list لاتزیو 3 - 1 دنیپرو؛ بیانکوچلستی با عبور از فینالیست فصل گذشته، به عنوان تیم اول صعود کرد طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list حضور بانوی بوکانی در لیگ برتر والیبال ایران زریان اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آلکمار از لیگ اروپا حذف شد ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list سکوت ویران کننده سهراب برای رویایی که فرو ریخت فارس نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list هکتور بلرین: حتی نامزد بودن در لیست تیم ملی فوق العاده است ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اسکوچیچ:در این شرایط سخت می توانم از خودم دفاع کنم ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی لاتزیو، تاتنهام و شالکه/باخت خانگی آلکمار در حضور جهانبخش؛تساوی فیورنتینا فارس نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list هاشمی در یک ضرب هشتم شد ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آگزبورگ 2-3 اتلتیک بیلبائو؛ تعویض پیروزی با شکست در آخرین دقایق طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ایران در مکان هشتم وزنه برداری جهان ایفنام اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | سیرک خلیل عقاب است نه مسابقه فوتبال پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ترکیب اصلی لیورپول- بوردو پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list خودروی لوکس؛ عامل مصدومیت گران ترین فوتبالیست جهان! شفاف اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیفا و اهدا ساعت های جنجالی به خیریه شفاف اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کمپانی غایب 4 بازی آینده منچسترسیتی بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list زلاتان: گواردیولا بویی از انسانیت نبرده است بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بلرین: نامزد حضور در تیم ملی اسپانیا بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list جلسه تعیین سرنوشت کرار 9 صبح اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اسکوچیچ: از ارائه تئوری های احمقانه و بدون استدلال، خودداری نمایید طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ایران در مکان هشتم وزنه برداری جهان فارس نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم فوتسال زنان ایران مقابل ژاپن شکست خورد پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list روزبرگ از موتور قبلی خود در ابوظبی استفاده نمی کند کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فتل قهرمان قهرمانان شد کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list قهرمانی تیم پایتخت در رقابت های تکواندو کشور کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list همیلتون: اتومبیل در چند رقایت اخیر عوض شده است! کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list جوانان آبی پوش هم فاتح لیگ استان شدند/ روز نائب قهرمانی ملی پوشان تبریز آناج اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رقابت های انتخاب تیم ملی پینگ پنگ / صدر نشینی عمرانی در پایان مرحله نخست آفتاب اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیفا و اهدا ساعت های جنجالی به خیریه صراط نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آنسوی نیمکت؛ 10 بازیکنی که در یوونتوس و میلان بازی کرده اند / ویدیو کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آنسوی نیمکت؛ برد سنگین بارسلونا در برابر رئال مادرید / ویدیو کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آنسوی نیمکت؛ گل های برتر لیورپول به منچستر سیتی در قرن 21 / ویدیو کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آنسوی نیمکت؛ کلین شیت و پیتزا / ویدیو کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list علاقه عجیب نخست وزیر اسپانیا به رونالدو بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list لامبورگینی،عامل مصدومیت گرت بیل بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list صعود نماینده ایران به مرحله یک چهارم نهایی بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list قهرمانی تیم پایتخت در رقابت های تکواندو کشور بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بلرین: شنیدن احتمال حضور در تیم ملی هم لذت بخش است طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اسکوچیچ: برای نتایج ضعیف فولاد هیچ بهانه ای ندارم طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list وینسنت کمپانی 4 بازی دور از مستطیل سبز ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فررو: میهایلوویچ برای من تمام شده است، اما مونتلا بهترین است news list صعود نماینده ایران به مرحله یک چهارم نهایی مشرق نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی هدف پویان جوان قم در لیگ برتر هندبال بانوان کشور قم نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ترکیب اصلی لیورپول- بوردو ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list هجمه ها علیه کی روش آغاز شد پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تراکتورسازان در هوای آفتابی تبریز تمرین کردند طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list طالب لو: در شادی شریک و در سختی همراه هستم سایت هواداران فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آغاز حمله ها علیه کی روش 9 صبح اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رقابت های انتخاب تیم ملی پینگ پنگ بانوان بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list هامان:فیرمینو در لیورپول موفق می شود بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list جهانبخش در ترکیب اصلی آلکمار مقابل پارتیزان بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ادامه ممنوعیت ورود هواداران میهمان به ورزشگاه های فرانسه بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیفا و اهدا ساعت های جنجالی به خیریه بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list لیگ برتر والیبال بانوان؛ ارومیه فاتح دربی آذربایجان در هفته اول طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تراکتورسازی، استقلال را حسرت به دل می گذارد؟ جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list خودروی لوکس؛ عامل مصدومیت ستاره فوتبال! جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیفا و اهدا ساعت های جنجالی به خیریه خبر آنلاین اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list لیست سینماهای نمایش دهنده من ناصر حجازی هستم منتشر شد کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list زلاتان: گواردیولا بویی از انسانیت نبرده است! طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list خبر بد برای سیتی؛ کمپانی 4 بازی غایب است طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی روبین کازان مقابل سیون در شب نیمکت نشینی حقیقی طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list برگزاری هفته نهم کورس اسب دوانی پاییزه گنبد بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کلوپ و راز متحول شدن دورتموند در نیم فصل دوم بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم اصفهان با ۱۰ درصد تماشاگران گرگانی قهرمان آسیا می شد مهر نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list عکس / شباهت اصلانیان و رونالدو، از این نظر جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list برگزاری هفته نهم کورس اسب دوانی پاییزه گنبد ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ترکیب تیم های لیورپول و بوردو ؛ باز هم خبری از استوریج نیست طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد به برتری رسید/ تاخت و تاز سرخ پوشان برای سومین هفته متوالی آناج اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list غیبت سهراب در مسابقات آمریکا و موضع فدراسیون وزنه برداری/ حق کشی جای عدالت را گرفته است خبر آنلاین اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list درخواست عجیب نماینده مجلس: فوری اسکوچیچ را اخراج و سعداوی را سرمربی فولاد کنید سایت هواداران فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list صعود نماینده ایران به مرحله یک چهارم نهایی فارس نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list انسوی نیمکت؛ هفته ی داغ / ویدیو کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list صعود نماینده ایران به مرحله یک چهارم نهایی ایفنام اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی خانگی یاران حقیقی مقابل سیون صدرنشین سرمای روسیه دورتموند را زمین گیر کرد پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ساعت های جنجالی فیفا بخشیده شدند ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list جیمز ویلسون به صورت قرضی راهی برایتون شد ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list حسینی طلایی شد کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list دیدار یادبود هادی نوروزی+تصاویر کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پایان مرحله نخست لیگ برتر بسکتبال با صدرنشینی نفت آبادان کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیموریان مورد توجه سایت ورزش دوحه+تصویر کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اسکوچیچ:برای نتایج فولاد بهانه ای وجود ندارد کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اسکوچیچ: برای نتایج فولاد بهانه ای وجود ندارد در این شرایط سخت می توانم از خودم دفاع کنم پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list عکس / تاتنهام بالاتر از لیورپول، منچسترسیتی و چلسی جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کلوپ و راز متحول شدن دورتموند در نیم فصل دوم ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیفا و اهدا ساعت های جنجالی به خیریه مشرق نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بررسى شش مدعى فتح لیگ قهرمانان اروپا طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کوین استروتمن پا به توپ شد طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list زلاتان و تمدید حضور در سطح اول فوتبال طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پرچم آمریکا در سالن 12هزارنفری تهران+عکس دانا اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کاظمی: جدایی از استقلال مسیر فوتبالم را عوض کرد سایت هواداران فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list نظر هواداران استقلال تغییر کرد/ کرار را نمی خواهند! news list گردهمایی هواداران در فرانسه تا اواسط دسامبر ممنوع شد ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list س . ر ماریو استتار می کند! ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list خودروی لوکس؛ عامل مصدومیت گران ترین فوتبالیست جهان! خبر آنلاین اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list علاقه عجیب نخست وزیر اسپانیا به کریستیانو رونالدو/ او باید توپ طلا را ببرد خبر آنلاین اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اسکوچیچ: برای نتایج فولاد بهانه ای وجود ندارد/ در این شرایط سخت می توانم از خودم دفاع کنم خبرگزاری دانشجو اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رومنیگه: به بازیکنان کلیدی خود اجازه خروج نخواهیم داد طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فردیناند: بدترین فصل لیگ برتر طی 15 سال گذشته را پشت سر می گذرانیم طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کیانی: دل هواداران تراکتور شکسته است؛ در گسترش مشکل مالی نداریم طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیفا و اهدا ساعت های جنجالی به خیریه ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تصویری از ملی پوش ایران در ترکیب ثابت تیمش در لیگ قهرمانان اروپا خبر آنلاین اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list عکس/پاسخ مؤدبانه اسکوچیچ به انتقادات! ورزش خوزستان اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list شهرداری تبریز در دیداری نزدیک به مهمانش پالایش نفت آبادان باخت آناج اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بازیکن ناشناس یونایتد به انتقاد از فن خال پرداخت ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | پیشنهادهنفگت چلسی به ریبری پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list مربی استقلال می خواست ادای کی روش را دربیاورد؟! سایت هواداران فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ادامه ممنوعیت ورود هواداران میهمان به ورزشگاه های فرانسه ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بانک: نه به کفاشیان توصیه ای داشتم، نه به دادگان جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اسکوچیچ: برای نتایج فولاد بهانه ای وجود ندارد/ در این شرایط سخت می توانم از خودم دفاع کنم ایفنام اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list انتقاد یکی از بازیکنان یونایتد از فن خال: تنها نیمی از توانایی هایم را می توانم نشان دهم طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پوما وارد رقابت با آدیداس بر سر همکاری با مانشافت می شود طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list نظر هواداران استقلال تغییر کرد/ کرار را نمی خواهند! جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | توضیحات کفاشیان درباره مرخصی های کیروش و تیم امید پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ملی پوش جوان گرگ ها هدف خرید زمستانی آرسنال، تاتنهام و بارسلونا طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list لیگ اروپا/ شکست دورتموند مقابل کراسنودار در روسیه کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تراکتورسازی، استقلال را حسرت به دل می گذارد؟ سایت هواداران فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list برتری خانگی گسترش فولاد در دربی آذربایجان آناج اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اسکوچیچ: برای نتایج فولاد بهانه ای وجود ندارد/ در این شرایط سخت می توانم از خودم دفاع کنم فارس نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list هامان: فیرمینو ستاره آینده لیورپول است طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ورزش هیجان انگیز اسنو برد / ویدیو کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی خانگی یاران حقیقی مقابل سیون صدرنشین/سرمای روسیه دورتموند را زمین گیر کرد ایفنام اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list دورتموند باخت، روبین کازان بدون حقیقی برد مشرق نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کراسنودار 1-0 بورسیا دورتموند؛ وستفالنی ها با شکست هفته پنجم لیگ اروپا را آغاز کردند ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ماریو ماندژوکیچ برای حضور در دیدارهای آتی یووه مشکلی ندارد ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | ایران با شکست هلند فینالیست شد | تیم ایران در فینال حریف میزبان شد پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی خانگی یاران حقیقی/سرمای روسیه دورتموند را زمین گیر کرد دانا اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کراسنودار 1-0 دورتموند؛ زنبورها صدر جدول را از دست دادند طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list روی کین: رونی از لحاظ روانی و فیزیکی در وضعیت افتضاحی قرار دارد طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی روبین کازان وشکست دورتمونددر لیگ اروپا ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list دورتموند باخت، روبین کازان بدون حقیقی برد خبرگزاری ت.......م اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | شکست سنگین ایران مقابل برزیل پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم |کارتهای قرمز فراموش نشدنی پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | نتایج رقابت های ان بی ای در بیست و پنجم نوامبر ۲۰۱۵ پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list شبی که بارسلونا و اوئیسیز به نیوکاسل آمدند طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم منتخب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا (Uefa.com) طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیروزی خانگی یاران حقیقی/سرمای روسیه دورتموند را زمین گیر کرد فارس نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پرچم آمریکا در سالن 12هزارنفری تهران+عکس تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | پتروشیمی قهرمان نیم فصل شد پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | بوفون به جمع باشگاه 100 تایی ها پیوست پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رحمتی باز هم درخشید/هجمه ها علیه کی روش آغاز شد باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم های پنجم تا دهم صبح فردا مشخص می شوند مشاهده همه اخبار اخبار ورزشی news list یوفا ترکیب تیم منتخب هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا را منتشر کرد +عکس ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رانیری: شکستن خط دفاعی منچستریونایتد مشکل است طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list مهاجم تراکتورسازی مصدوم شد/ دومین غائب قطعی سرخ پوشان مقابل ملوان + عکس آناج اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تکذیب مذاکره فولادی ها با فیروز کریمی میزان اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | اخبار ورزشی ساعت 18:45 روز پنجشنبه 5 آذر 1394 پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list اشتباه عجیب سایت فدراسیون بسکتبال/آبادان جای پترو قهرمان نیم فصل تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بدترین شادی های بعد از گل / ویدیو کاپ اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آمار فوق العاده کاسمیرو در برابر شاختار ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آنچلوتی: بنیتز با ترکیب بدون نقصی رئال را راهی ال کلاسیکو کرد ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list

Anahita
مدیر بخش
مدیر بخش

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   26.11.15 22:21

اینترنت ، تا این زمان ، بزرگترین دستاورد دانش آدمیان بوده است. حکیم ارد بزرگ

اینترنت ، دستگاه شتاب دهنده شکوفایی اندیشه آدمیان است. حکیم ارد بزرگ

اینترنت ، مهر و دوستی ، میان آدمیان را افزون نمود. حکیم ارد بزرگ

کوهستان ، نهیب مهر است و دوستی.  حکیم ارد بزرگ

گریزی از بازگشت کنش های ما نیست ، آنچه بر زیست بوم خویش جاری ساخته ایم ، خیلی زود دامن گیرمان خواهد شد. حکیم ارد بزرگ

سخنان و جملات اُرُد ، پنداشت ها و دل نگرانی های او، برای آیندگان است. حکیم ارد بزرگ

شادم از اینکه هیچگاه ، کارمند دولت نشدم. [url=t23-topic]حکیم ارد بزرگ[/url]

هر گاه ، با هزار واژه مهر ، به سوی مردم میهنم شتافتم ، تنهاترین ایرانی بودم. حکیم ارد بزرگ

از پیروزی و شکست دیگران ، می توان پندها گرفت. حکیم ارد بزرگ

اگر زندگی را در نرمش و جاری بودن بدانیم ، هیچ گاه نمی شکنیم. حکیم ارد بزرگ

اندیشه را می توان در بند کشید ، اما نابود شدنی نیست. حکیم ارد بزرگ

متلک بنگر به کارشناس داوری برنامه90 تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list مانژوکیچ مشکلی برای دیدار مقابل پالرمو نخواهد داشت طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ورزشکاران ایران در شبکه های اجتماعی (91) طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list جهانبخش در ترکیب اصلی آلکمار مقابل پارتیزان ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رقابت های انتخاب تیم ملی پینگ پنگ بانوان ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list عکس/ پاسخ اسکوچیچ به انتقادهای عجیب مشرق نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رسمی؛ ترکیب دو تیم بازل و فیورنتینا طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رسمی: ترکیب تیم های لاتزیو و دنیپرو طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | شوت از راه دور پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list همه پرسپولیس طرفدار رئال مادرید جز این 4 نفر! تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم های راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند/ مصاف بیمه رازی با کفایتی برای حضور در فینال مشرق نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list مربی استقلال خوزستان: برای جبران دیدار جام حذفی به مصاف راه آهن می رویم پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list میزبانی رقابت های قهرمانی شطرنج زمینه سازتوسعه این رشته ورزشی است مهر نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کاش عجله نمی کردی سید! ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list خاویر تباس از ال کلاسیکو سخن گفت ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کریستوف دام مربی اشتوتگارت می شود سایت هواداران فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list یاران هادی به مصاف لشگر 30 گرگان رفتند پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list هامان:فیرمینو در لیورپول موفق می شود ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list عذرخواهی ضیا ازفردوسی پور: تحریکم کردند تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ایران به تنهایی جبهه مقاومت در آن سوی مرزها را مدیریت می کند مهر نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list سایت رسمی باشگاه گسترش فولاد راه اندازی شد پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فرار یاران آندو از شکست در ثانیه های پایانی پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list علی حسینی به نشان نقره دسته 80 کیلوگرم دست یافت / کاروان ایران دو مداله شد ایسنا اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بنیتز مورد تمسخر هواداران اتلتیکو قرار گرفت ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بهترین بازیکن سال 2015 از نگاه گل؛ 50 کاندیدای نهایی انتخاب شدند طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list قهرمان تکواندوی قهرمانی کشور مشخص شد مشرق نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فراریاران تیموریان ازشکست دردقیقه۹۲ صراط نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list جلسه تعیین سرنوشت کرار باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list چگونه سنگین ترین وزنه ها را مهار کنیم؟ باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم های راه یافته به نیم نهایی مشخص شدند باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بلوف اطرافیان،تیم ملی را از رحمتی گرفت تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تباس، رئیس لالیگا: به عنوان هوادار رئال مادرید تماشای ال کلاسیکو سخت بود طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list سفر سپاهان به تبریز با لشگری از غایبان! میزان اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list عکسی منحصربفرد از جهان پهلوان تختی سراج24 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list معاون نهاد ریاست جمهوری: توصیه ام به دادگان دروغ است تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ونگر آماده خرید بازیکن در فصل نقل و انتقالات ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list هامان: فیرمینو ستاره آینده لیورپول است ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تصویری از مهدی طارمی در حال جراحی دندان کامیابی نیا! جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list برتری شیمیدُر مقابل ثامن/ نفت آبادان قهرمان نیم فصل شد ایفنام اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پاسخ اسکوچیچ به انتقادهای عجیب بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فابرگاس: نیمار، وارث تاج و تخت مسی است news list فابرگاس: نیمار، وارث تاج و تخت مسی است بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تصویری از مهدی طارمی در حال جراحی دندان کامیابی نیا! آفتاب اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list بیماری سرطان خبرنگار جوان عود کرد+عکس فردا نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list گودرزی: برخی تنگ نظری های متعصبانه و غیرشرعی درباره ورزش بانوان باید از بین برود طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فرار یاران آندو از شکست در ثانیه های پایانی خبرگزاری دانشجو اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list نامزدهای حضور در تیم منتخب جهان معرفی شدند باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list صف آرایی یاران جهانبخش در برابر پارتیزان ها باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list شیمیدر مثلث قهرمانی را در ثلث س . رلیگ تکمیل کرد باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list گاز مقتدارنه آغاز کرد/ دانشگاه آزاد برنده فینال زودرس لیگ شد باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list نفت س . رلیگ را گرم نگه داشت/ آبادانی ها قهرمان ثلث س . رلیگ باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list برتری مقتدرانه ذوب آهن برنا نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تهران قهرمان شد برنا نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم شهرداری گرگان با پیروزی به تعطیلات رفت/ صعود به رده چهارم مهر نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پرسپولیس کدام بازیکنان پولکی را نخرید؟ تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | 25 فوتبالیست شبیه به حیوانات پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list مربی استقلال می خواست ادای کی روش را دربیاورد؟! جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list علی حسینی نقره ای شد بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list نفت آبادان قهرمان نیم فصل شد بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list کریم باقری؛ آچار فرانسه ای از تبریز بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تشویق کاتالونیا در ویسنته کالدرون مادرید بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list واکنش بارسلونا به شایعات جدایی براوو بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ایسکو؛ از نیمار به خاطر ضربه ای که بهش زدم پشیمان هستم ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list رقابت های تکواندو منطقه ٤ دانشگاه های کشور در قزوین به پایان رسید مهر نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list نشریه اکیپ انتخاب کرد؛ ایبراهیموویچ قلدرترین شخصیت فوتبالی جهان طرفداری اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پاسخ اسکوچیچ به انتقادهای عجیب (عکس) ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list پیشتازی جوانان آتیه سپاهان درمسابقات آسیا ویژن اصفهان فولاد مبارکه سپاهان اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تیم های راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند/ مصاف بیمه رازی با کفایتی برای حضور در فینال خبرگزاری دانشجو اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list علی حسینی به نشان نقره دسته ۸۰ کیلوگرم دست یافت خبرگزاری دانشجو اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list حرف های جنجالی زلاتان علیه گواردیولا دانا اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ترکیب اصلی کراسنودار- دورتموند ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فابرگاس: نیمار، وارث تاج و تخت مسی است ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ونگر: اوزیل، خرید پرمنفعتی برای آرسنال بود ورزش سه اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تهران قهرمان تکواندوی قهرمانی جوانان - بزرگسالان کشور شد خبرگزاری ت.......م اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list صدرنشینی نفت آبادان در لیگ برتر بسکتبال برنا نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list جدایی از تیم ملی/ وقتی رحمتی فریب اطرافیانش را خورد جام نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list تماس کفاشیان با حبیب کاشانی بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیلم | هوشمندانه ترین گل های تاریخ فوتبال پارس فوتبال اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فرار یاران آندو از شکست در ثانیه های پایانی بولتن نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list روسیه اتهامات مربوط به دوپینگ را قبول کرد برنا نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر: مسابقه سختی برابر ثامن مشهد داشتیم واحد مرکزی خبر اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فیفا از آزادی رئیس باند تبانی مسابقات فوتبال انتقاد کرد واحد مرکزی خبر اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list شکست دیگری در کارنامه دانشگاه آزاد و هاشمی باشگاه خبرنگاران اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list نشان نقره دسته 80 کیلوگرم برای ایران فرهنگ نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list روس ها اتهام دوپینگ سازمان یافته وتقلب گروهی در المپیک را پذیرفتند! تابناک اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list فرار یاران آندو از شکست در ثانیه های پایانی مشرق نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list ریبری: تقریبا آماده بازگشت هستم ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list آلوارو موراتا یک گام دیگر به رئال نزدیک تر می شود ورزش11 اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list برتری شیمیدُر مقابل ثامن/ صدرنشینی به نفت آبادان رسید فارس نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list علی حسینی به نشان نقره دسته ۸۰ کیلوگرم دست یافت مهر نیوز اخرین اخبار از گروه های خبری مختلف روی خط خبر : news list جدال آذری ها به سود ارومیه تمام شد

ایمان صفدری
کارشناس بخش تعبیر خواب
کارشناس بخش تعبیر خواب

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   13.12.15 0:33

* سخن آموزگاراني که نواي مهرباني سر مي دهند، در سينه و جان شاگردان جاودانه مي ماند. حکيم ارد بزرگ
* سوگند به مهر که هيچ انديشه اي ، بي آن توان ايستايي ندارد. حکيم ارد بزرگ
* کساني که از جهان مهربان درون خويش دور شده اند، همواره زندگي را بر خود سخت مي کنند. حکيم ارد بزرگ
* ماندگارترين نوا، آهنگ مهرباني است. حکيم ارد بزرگ
* مردي که نفس و مهر يک زن، همراهي اش نمي کند، همواره خويشتن را مي خراشد. حکيم ارد بزرگ
* مهر و مهرباني، درخشش باورهاي پاک درون آدميان است. حکيم ارد بزرگ
* مهربان باش، تا هرگز تنها نشوي. حکيم ارد بزرگ
* مهربانان، سرشت پاک خويش را به نمايش گذاشته اند. حکيم ارد بزرگ
* مهربانان ، شادي آفرينند. حکيم ارد بزرگ

کلمات جستجو شده در انجمن :
عكس مسجد روستاي خورخور . جمله انگیزشی مغز متفکر . سخنان کوتاه . صحنه . پاکدشتی . سفیربهداشت دهلران . عکس . جملات زیبا در مورد مطبوعات در افغانستان . زندگی نامه خشایار اعتمادی+گرگان+فاضل آباد . مغز متفکری که دولت روحانی را همراهی می کند  . اسامی ایرانی . بهترین اسامی ایرانی . اسامی خاص پسر . اسم پسر . اسمهای ایرانی پسر . اسم پسر بچه . اسم های جدید دخترانه ایرانی . اسامی پسر . اسمهای دختر ایرانی . اسامی ایرانی پسر . اسامی پسر اصیل ایرانی . اسامی دختر . اسم پسر ایرانی . اسمهای دخترانه اصیل ایرانی . بهترین اسم دختر . اسم های خاص دختر . اسم دختر اصیل ایرانی . نامهای اصیل ایرانی پسر . نامهاى.اىرانى . اسم پسر اصیل . اسامی دوره هخامنشی . اسم دختر هم وزن بیتا  . جدیدتری اسامیایرانی . قشنگترن نام های زرتشتی با معنی . اسم پسرایرانی . اسامى پسر . نام های مردانه . اسامي ايراني . اسم های پسر اصیل ایرانی . نام های اصیل ایرانی دختر . عکس اسمهاي پسر . اسم پسرفارسی . نام ایرانی دختر . اسم کوتاه قشنگ وپرمعنی دختر . نامهای اصیل ایرانی . نام های دختران اصیل ایرانی  . اسم ایرانی اصیل پسر . اسم ایرانی . اسامی زیبا . اسم دختر تک وزیبا . اسامی زیبای باستانی . اصیلترین نامهای ایرانی دختر . اسامی زیبای پسرانه . اسم پسرایرانی اصیل . نامهای ریبای دخترانه . اصیلترین نام پسر ایرانی . اسمهای ترسناک ایرانی پسرانه . نام های اصیل ایرانی با ریشه های اصلی پسر . اسم پسرانه زیبا . اسما پسر مهر . اسامی ایرانی اصیل پسر . زیباترین اسم دختر . اسامی دختر اصیل ایرانی . اسم پسرونه پارسی . اسم دختر ایرانی . نام پسر ایرانی . نامهای ایرانی . سخنان زیبا . سخن بزرگان . جملات زیبا در مورد جامعه شناسان و فلسفه دانان . سخنان بزرگان . سخنان حكيمانه . سخنان بزرگان.com  . حملات نافذ . جملات نافذ . جملات زیبا در مورد آب . جمله حکمت رنج افرین است . گفتار حکیمانه برای افسرده ها . جملات کوتاه انسان پوچی . جملاتی درباره ی آب . جمله زیبا آب . سخنان . متن زیبا برای سخنرانی . sokhanan ziba . تعبیر خواب ابن سیرین . تعبیر خواب ابن سیرین و امام جعفر صادق . تعبیر خواب . تعبیرخواب ابن سیرین . تعبیرخواب . تعبیر خواب امام صادق . تعبیر خواب ابن سبرین . تعبیر خواب ابن . تعبيرخواب ابن سيرين . تعبیرخواب ابنسیرین . تفسیر خواب ابن سیرین . دکتر امیر جمشیدی . حکیم فیلسوف ارد بزرگ . ارد بزرگ کجاست ؟ . دکتر عباس امیر جمشیدی . ارد بزرگ فیلسوف . علی اکبر صبوری . مشاهیر بزرگ ایران . یکی از مشاهیر بزرگ کرمانی . زندگی نامه مشاهیر ایران . دکتر علی اکبر صبوری . یعقوب لیث صفاری . زندگی نامه شمس کسمایی . علی اکبر رمضانپور . اثری از نصرت الله باستان . دکتر محمد اکبری اناتومی . عباس امیر جمشیدی  . مشاهیر بزرگ ایرانی . ذکتزامیرحمشیذی . دکتر امیر جمشیدی مطب . دكتر علي اكبر صبوري . زندگینامه منوچهر پژند . شکوه شمس نا ماری شیمل . مشاهیربزرگ ایرانی . علی اکبر صبوری دانشگاه تهران . پروفسور علی اکبر صبوری . استاد ارد بزرگ .  فرناز آموزگار هاشمی . دکتر خوشروان آذر . دکتر سعید کاظمی اشتیانی . فرامرز افشار طارمی . مجتبی شرکاء . دکتر فرامرز افشار طارمی . دکتر ابوالقاسم اباسهل  . دكتر امير جمشيدي جراح مغز و اعصاب . فلسفه ارد بزرگ . دکتر آ . د زاده . زندگی نامه بدرالدین جاجرمی . کوشانی های خو رد و بزرگ . دکتر شاهین آ . دزاده . عکس ارد بزرگ . مشاهیر کیست . زندگی نامه پروفسور رمضانور . بیوگرافی غلامحسین دانشی . بیو گرافی غلامحسین دانشی . غلامحسین دانشی . دکتر عباس امیرجمشیدی  . حسین اصل سلیمانی . حمیدعاملی . عکس بهروش بختیاری . دکتر محسن بهرامی .
مجتبی شرکا کیست ؟. دکتر کاظم جاجرمی . زندگی نامه حاج محمد کاظم صبوری . رودکی کیست . انه ماری شیمل . سندگل در سند هندوستان . عباس امیرجمشیدی . آدرس ارد بزرگ . حسین عظیمی . سورناواریوبرزن . زندگینمه انه ماری شیمل . زندگى نامه احسان يارشاطر . عکس عباس چمشیدی . زندگی نامه دکتر اابطهی . درباره مجتبی شرکا . دکتر رضایی پژند . محمد رضایی پژند . تصویری از نوشته اشخاص بزرگ و ماندنی . محمدابراهیم رمضانزاده . ارد بزرگ و ج . ا . مجتبی شرکاء کیست ؟ . محمد رضا حکیم پور . بزرگترین فیلسوف جهان اسلام . حکیم مختوم . عکس هوایی سال47 اترک . خبرکشتی احمد بشیری

nilo

تعداد پستها : 1

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   26.04.16 4:49

12 اردیبهشت روز معلم و روز جهانی کارگر است
برای همین من جملاتی از حکیم ارد بزرگ درباره معلمین و کارگران انتخاب کرده ام

کارگران کوشا و دلسوز، براستی گردن فرازان یک سرزمین هستند. حکیم ارد بزرگ

بلندای پرچم یک سرزمین، در دستان کارگران و کارآفرینان کوشا و دلسوز است. حکیم ارد بزرگ

فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ

کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک سرزمین است. حکیم ارد بزرگ

کارگران و کارآفرینان، نیکبختی را به مردم سرزمین خویش هدیه می دهند. حکیم ارد بزرگ

اگر می خواهید جهان، در برابر کشورتان کرنش کند، پیوسته به کارگر و کارآفرین بپردازید دردهای آنها را کم کنید و آنچه برای گسترش کارشان می خواهند را در اختیارشان بگذارید ، چرا که آنها فر یک سرزمین هستند. حکیم ارد بزرگ

سخن آموزگارانی که نوای مهربانی سر می دهند، در سینه و جان شاگردان جاودانه می ماند. حکیم ارد بزرگ

یک آموزگار می تواند ، با رفتار و گفتارش کشوری را دگرگون سازد. حکیم ارد بزرگ

بهترین آموزگار، پیوسته با تشویق، شاگردان را به آموختن دلگرم می سازد. حکیم ارد بزرگ

آموزگاری ، دلدادگی است، چنین جایگاهی، هیچگاه به دست بدان مباد. حکیم ارد بزرگ

دانش آموزان ، جوانه های برخواسته از وجود آموزگاران هستند. حکیم ارد بزرگ
خواندن مشخصات فردي
ایمان صفدری
کارشناس بخش تعبیر خواب
کارشناس بخش تعبیر خواب

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   30.04.16 21:53

خیلی ممنون نیلوفر خانم از حسن انتخابتون.
* بزرگترين گمشده هاي ما در زندگي ، نزديکترين ها به ما هستند. حکيم ارد بزرگ
* گسترش آزادي هاي همگاني زمينه ساز رشد در پهنه فرهنگ و هنر، اقتصاد و صنعت، دانش و آموزش، مراوده ها و گردشگري و ... مي گردد . حکيم ارد بزرگ

* مرگ هم، پاياني براي پرنده در بند نيست. حکيم ارد بزرگ
* مهر و دوستي، در سرزمين آزاديخواهان، پاينده است. حکيم ارد بزرگ
* همه مردم يک سرزمين، بايد پيشواي آزادي و آزاديخواهي باشند. حکيم ارد بزرگ
* مهري ماندگار مي ماند ، که در آن ادب و برخورد درست ، هويدا باشد. حکيم ارد بزرگ
* هيچ دري به روي مهربانان ، بسته نخواهد ماند. حکيم ارد بزرگ
* هيچگاه هماورد خويش را کوچک مپندار، چون او، انگيزه پيشرفت و پويش است. حکيم ارد بزرگ
* خموشي در برابر بدگويي از دوستان ، گونه اي دشمني است. حکيم ارد بزرگ
* خوشبخت کسي است که در او مهر و دوستي آشيانه دارد. حکيم ارد بزرگ
* خوشبختي در سرزمين نامهربانان ، کيمياست. حکيم ارد بزرگ
* از ديدگاه "اُرد" آزادي با پويش روز افزون فرهنگ عمومي ، پر و بال مي گيرد و اين مهم ، نياز به رسانه هاي راستگو، آزاد و فرهيخته دارد. حکيم ارد بزرگ
* احزاب آزاد ، ستون هاي سلامت و رشد کشورها هستند. حکيم ارد بزرگ
* آزادي، بدون از خودگذشتگي، ناکارا و ناتوان است. حکيم ارد بزرگ
* آزادي، بر فرش سرخ خون، نمي نشيند. حکيم ارد بزرگ

* بزرگداشت ، بخشش بي رياي مهر است ، مهري که با آن مي توان بوي بهار را هميشه همراه داشت. حکيم ارد بزرگ
* بزرگداشت ، توان نيروهاي جوان را نيز دو چندان مي کند. حکيم ارد بزرگ
* بزرگداشت ، جشن مهر است. حکيم ارد بزرگ

behnaz

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   13.05.16 6:59

* حکیم ارد بزرگ سخنان زیبایش | جستجو | زیبا تک
zibatak.ir/list/حکیم+ارد+بزرگ+سخنان+زیبایش.html
۱۸ ساعت پیش - دانلود کتاب سرخ حکيم ارد بزرگ - ارد بزرگ ، بزرگترین حکيم و فیلسوف حال حاضر ایران ، در شهر مشهد بدنیا آمد . تصاویری از حکيم ارد بزرگ (از کودکی تا نوجوانی) ...

* ارد پزرگ - لینک گردی
farsinow.ir/news/ارد-پزرگ
۹ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ آفرینشگر سرزمینی است که همه ما در آن بزرگ ... 940. اخبار منتشر شده در مورد ارد بزرگ در سایتها ، روزنامه … Posts about اخبار منتشر شده در مورد ارد ...

* ارد پویا - لینک گردی
farsinow.ir/news/ارد-پویا
۹ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ , Great Orod world's greatest philosopher ... حکیم ارد بزرگ از زبان دوستداران او : احمد شاه مسعود می گوید : من و ارد [حکیم ارد بزرگ ایرانی ... 130.

* جملات ناب و سخنان فلاسفهعکس | فیلم | دانلود | وبلاگ | اس ام ...
fb71-blogfa.tabriz4.ir/page-438996.html
۱ روز پیش - براي آنکه دوستي هايمان پا برجا بماند، بهتر است همواره ميانمان، فاصله و بازه اي باشد. حکيم ارد بزرگ بي هيچ چشم داشتي ، همواره مهربان باش. حکيم ارد بزرگ پاکترين ...

خبرخوان-مرجع مطالب ناب
13730122.yekobas.ir/
۹ ساعت پیش - امروز در انجمن دوستداران فیلسوف محبوبمان حکیم ارد بزرگ ، نوشته ایی از آقای کیوان طالب زاده دیدم که نقدی بود بر مصاحبه آقای دکتر جواد میری با خبرگزاری مهر .

* حکیم.شاھ.محمدشیخ | سه قرون - صفحه اصلی
radioashti.3gheroon.ir/list/حکیم.شاھ.محمدشیخ.html
۱۷ ساعت پیش - هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. حکیم ارد بزرگ آدمهای ناتوان ، همواره می نالند و به زمین و زمان دشنام می دهند. حکیم ارد بزرگ آدمی ، به آرامی می ...

* حکیم.شاھ.محمدشیخ | سه قرون - صفحه اصلی
omt.3gheroon.ir/list/حکیم.شاھ.محمدشیخ.html
۱۷ ساعت پیش - هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. حکیم ارد بزرگ آدمهای ناتوان ، همواره می نالند و به زمین و زمان دشنام می دهند. حکیم ارد بزرگ آدمی ، به آرامی می ...

* نوازندگی برای گربه ها - آپارات
www.aparat.com/v/bUdcZ/نوازندگی_برای_گربه_ها
۲۰ ساعت پیش - نوازندگی استاد غریب رضا فلاح در محضر حکیم ارد بزرگ. حکیم ارد بزرگ ((بزرگ... ۱۰۷ بازدید. ۹:۲۲. نوازندگی استاد حسین ولی نژاد در محضر حکیم ارد بزرگ. حکیم ارد ...

* آپارات - شعر محلی. گویش دشتی.مهدی شیخیانی.دشتی بزرگ.
www.aparat.com/.../شعر_محلی._گویش_دشتی.مهدی_شیخیانی.دشتی_بز...
۲۱ ساعت پیش - رودبارنیوز::Rudbarne... ۱۶۱ بازدید. ۴:۳۰ · شعر خوانی استاد ظهیریان در حضور حکیم ارد بزرگ · حکیم ارد بزرگ. ۷۸ بازدید. ۲:۰۳ · شعر محلی · علی شاهمرادی. ۹۶۹ بازدید.

* جشن بزرگ شعبانیه - دانستنی های زندگی
webaran-ba.masterfars.ir/ogle/جشن+بزرگ+شعبانیه
۲۱ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ آب ، مهربانانه هستی خویش را به ما می بخشد و ما زنده می مانیم و نیرو می گیریم ، پرسش اینجاست حال ما با آن چه می کنیم . حکیم ارد بزرگ کسانی که با آب ...

* جشن بزرگ شعبانیه - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی
donyaedardodel-ba.newsgold.ir/ogle/جشن+بزرگ+شعبانیه
۲۱ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ آب ، مهربانانه هستی خویش را به ما می بخشد و ما زنده می مانیم و نیرو می گیریم ، پرسش اینجاست حال ما با آن چه می کنیم . حکیم ارد بزرگ کسانی که با آب ...

* ایران بزرگ | جستجو | زیبا تک
zibatak.ir/list/ایران+بزرگ.html
۱۸ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ و ششمین سالروز آشنایی من با این فیلسوف بزرگ ... حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان ...

* جشن بزرگ شعبانیه
defaeen1rasht-ba.masterfars.ir/ogle/جشن+بزرگ+شعبانیه

* وبلاگ اختصاصی ایل جلیله - خرید vpn,خرید کریو, خرید وی ...
ncww.ir/post/وبلاگ-اختصاصی-ایل-جلیله/
۲۲ ساعت پیش - just song عکس بچه های سونگ ایل گوک فقط برای سونگ جونم. اجداد و خاندان حکیم ارد بزرگ پدر پدر پدر بزرگ بابا شرکاء در شهر شیروان خراسان شمالی.

* خبرخوان-مرجع مطالب ناب - عشق - صفحه اصلی
13730122.yekobas.ir/page-484750.html
۹ ساعت پیش - امروز در انجمن دوستداران فیلسوف محبوبمان حکیم ارد بزرگ ، نوشته ایی از آقای کیوان طالب زاده دیدم که نقدی بود بر مصاحبه آقای دکتر جواد میری با خبرگزاری مهر .

* م . اتاق تنهایی یک دختر شهرستانی
s-m23-ba.nnnc.ir/
۱۹ ساعت پیش - بهترین متفکر جهان . فیلسوف شیروان . حکیم استقبال حماسی از بزرگترین فیلسوف جهان حکیم ارد بزرگ در شهر شیروان (خراسان شمالی - 5 اسفند ماه 1394 خورشیدی).

* شوخی بزرگ - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی - صفحه ...
markaz-nimvar-ba.atrimblog.ir/tag/شوخی+بزرگ
۲۰ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان را بی پناه ساخته اند ، فرزندان چنین دودمانی به نامداران کشورهای دیگر ...

* ایران بزرگ
nemudaresabet-ba.sirindex.ir/ogle/ایران+بزرگ
۱۷ ساعت پیش - باید از اینها پرسید شما که از یک پیرمرد ناشناس در بیابان، خبر درج می کنید چرا یه بار از چهره های برجسته جهانی کشور ما مثل فیلسوف حکیم ارد بزرگ که بزرگترین ...

* جشن بزرگ شعبانیه
newsgold.ir/ogle/جشن+بزرگ+شعبانیه

* سخنان بزرگان شهید مطهری | جستجو | بلوگل
www.bloogle.ir/list/سخنان+بزرگان+در+مورد+شهید+مطهری.html
۲۳ ساعت پیش - روز جهانی کارگر 1 می هر سال (روز یکشنبه 12 اردیبهشت امسال) است . بدین مناسبت جملات بسیار زیبای بزرگترین فیلسوف جهان ((حکیم ارد بزرگ)) در مورد کار ...

* شوخی بزرگ - مهدی
samira5134-ba.sirindex.ir/tag/شوخی+بزرگ
۱۹ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان را بی پناه ساخته اند ، فرزندان چنین دودمانی به نامداران کشورهای دیگر ...

* صنایع بزرگ - مهدی
samira5134-ba.sirindex.ir/tag/صنایع+بزرگ
۲۱ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان را بی پناه ساخته اند ، فرزندان چنین دودمانی به نامداران کشورهای دیگر ...

* صنایع بزرگ
heydarimohamadreza-ba.sirindex.ir/tag/صنایع+بزرگ
۱۹ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان را بی پناه ساخته اند ، فرزندان چنین دودمانی به نامداران کشورهای دیگر ...

* بوز گبرا کیا ونان لقمان حکیم - صفحه اصلی
payaname-resale.androidsazha.ir/.../بوز+گبرا+کیا+ونان+لقمان+حکیم.h...
۱۷ ساعت پیش - حکيم ارد بزرگمردان و زنان کهن، در راه رسیدن به آرمان بزرگ، یک آن هم نمی ایستند. حکيم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ...

* فریب بزرگ - صفحه نخست
sirindex.ir/ogle/فریب+بزرگ
۸ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان را بی پناه ساخته اند ، فرزندان چنین دودمانی به نامداران کشورهای دیگر ...

* صنایع بزرگ - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی
adstat-ba.sirindex.ir/tag/صنایع+بزرگ
۲۰ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان را بی پناه ساخته اند ، فرزندان چنین دودمانی به نامداران کشورهای دیگر ...

* شوخی بزرگ - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی
shjbaran-ba.sirindex.ir/tag/شوخی+بزرگ

* «جملات بزرگان» | جستجو | جدید ترین مطلب
www.me-fun.ir/list/«جملات+بزرگان».html
۱۳ ساعت پیش - سخنان بزرگان در مورد کارگر و کار ((سخنان فیلسوف محبوب حکیم ارد بزرگ)) ... بدین مناسبت جملات بسیار زیبای بزرگترین فیلسوف جهان ((حکیم ارد بزرگ)) در مورد ...

* صنایع بزرگ - صفحه نخست
nasimyounesi-ba.sirindex.ir/tag/صنایع+بزرگ

* بزرگترین کانتینر 20فوتی | سی پست
rohbakhsh77.sipost.ir/list/بزرگترین+کانتینر+20فوتی.html
۳ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ. توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان ، یافت نمی شود.حکیم ارد بزرگچه کوچک و ناتوان هستند کسانی که هدفشان ، نابود کردن دانش و هنر دیگران است.حکیم ارد ...

* پیک شادی سوم95 | سی پست
goldmark.sipost.ir/list/پیک+شادی+سوم95.html
۲۳ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ. شادي کجاست؟ جای که همه ارزشمند هستند. حکیم ارد بزرگشادي که با نابودی دیگران فراهم شود، جام زهری کشنده است. حکیم ارد بزرگشادي و امید روان آدمی را ...

* صنایع بزرگ - صفحه نخست
m-bibak-ba.m.atrimblog.ir/tag/صنایع+بزرگ

* صنایع بزرگ - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی - صفحه ...
gazneh-ba.atrimblog.ir/tag/صنایع+بزرگ
۲۱ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)مردمی که ، نام نامداران و اساطیر خویش را پاک می کنند ، فرزندانشان را بی پناه ساخته اند ، فرزندان چنین دودمانی به نامداران کشورهای دیگر ...

* انفجار بزرگ
newsgold.ir/tag/انفجار+بزرگ
۱۳ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ آب ، مهربانانه هستی خویش را به ما می بخشد و ما زنده می مانیم و نیرو می گیریم ، پرسش اینجاست حال ما با آن چه می کنیم . حکیم ارد بزرگ کسانی که با آب ...

* روستا ورچه - چهارپایه
yekaks.ir/news/روستا-ورچه
۱ روز پیش - حکیم کیست ؟ حکمت چیست ؟ حکیم فردوسی توسی ، حکیم ارد بزرگ ، حکیم بزرگمهر و حکیم ... سوژه برای فیلمنامه سوژه برای نوشتن سوژه تلفنی سوژه برای فیس ...

* همه چیز راخداوند بزرگ می داند بس | جستجو | بی بلاگ
www.biblog.ir/list/همه+چیز+راخداوند+بزرگ+می+داند+و+بس.html
۱۸ ساعت پیش - زندگی نامه حکیم ارد بزرگ - ارد بزرگ ، بزرگترین حکیم و فیلسوف حال حاضر ایران ، در شهر مشهد بدنیا آمد . تصاویری از حکیم ارد بزرگ (از کودکی تا نوجوانی) - اجداد ...

* جشن بزرگ شعبانیه | جستجو | اخبار 3 | جدیدترین اخبار روز ...
akhbar3.com/list/جشن+بزرگ+شعبانیه.html
۲۱ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ* از آه و نفرین بزرگان و ریش سپیدان ، باید ترسید. حکیم ارد بزرگ* از پس پشیمانی ، می توان راه های تازه ای را برای نجات یافت. حکیم ارد بزرگ* اگر از ...

* شرکت پتروشیمی مبین | اخبارCLhK0iV7nW4=
www.mobinpc.net/NewsDetail.aspx?CLhK0iV7nW4=
۱۲ ساعت پیش - سخن روز. اگر هدف زندگی هویدا باشد ده ها راه بن بست نیز نمی تواند ما را از پیش رفتن به سوی آن باز دارد. حکیم ارد بزرگ. جستجو. برای جستجو در مطالب سایت از باکس ...

* آرامگاه خیام
nnnc.ir/tag/آرامگاه+خیام
۲۱ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ تنها آشیانه خرد ، راستی و درستی است. حکیم ارد بزرگ تنهایی ، سم کشنده زندگی است. حکیم ارد بزرگخرد ، شمشیر و جنگ را به کنار می گذارد، و همگان را ...

* سخنان بزرگان - صفحه نخست
mohamadaziz-mohamadi-ba.silverlive.ir/ogle/سخنان+بزرگان
۲۳ ساعت پیش - در مورد ارزش کار و کارگر بسیار گفته شده و بعد از این هم خواهند گفت اما سخنان بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران "حکیم ارد بزرگ" بسیار خواندنی و شنیدنی است نظر ...

* ازمنه بزرگان - صفحه نخست
mohamadaziz-mohamadi-ba.silverlive.ir/tag/ازمنه+بزرگان
۲۳ ساعت پیش - در مورد ارزش کار و کارگر بسیار گفته شده و بعد از این هم خواهند گفت اما سخنان بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران "حکیم ارد بزرگ" بسیار خواندنی و شنیدنی است نظر ...

* listدیالوگ بزرگ آقا راز مگو | سه قرون - صفحه اصلی
radioashti.3gheroon.ir/list/listدیالوگ+بزرگ+آقا+راز+مگو.html
۲ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ آدمهای ناتوان ، همواره می نالند و به زمین و زمان دشنام می دهند. حکیم ارد بزرگ آدمی ، به آرامی می آموزد که ، نباید برای هر کاری ، همه زندگی و اندیشه اش را درگیر ...

* آپارات - بزرگترین حیوانات جهان
www.aparat.com/result/بزرگترین_حیوانات_جهان
۲۲ ساعت پیش - شادباش نوروزی حکیم ارد بزرگ ۱۳۹۵ · حکیم ارد بزرگ ((بزرگ... ۳۴۷ بازدید. ۱:۲۲ · رونمایی از بزرگترین قفل جهان در شهر چالش تر · شهر چالش تر مرکز ... ۴۱۸ بازدید. ۰:۱۵ ...

* فیلسوف ایرانی
filsoufirani1-ba.nnnc.ir/
۱۸ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ بزرگترین فیلسوف حال حاضر ایران و جهان است این روزها آنقدر از ایده و ابتکار دیوار مهربانی او که در سال 1390 ارایه نمود و در سال 1394 در همه جای ایران به ...

* listدیالوگ بزرگ آقا راز مگو | سه قرون - صفحه اصلی
h-qorbantaqi.3gheroon.ir/list/listدیالوگ+بزرگ+آقا+راز+مگو.html
۱۷ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ آدمهای ناتوان ، همواره می نالند و به زمین و زمان دشنام می دهند. حکیم ارد بزرگ آدمی ، به آرامی می آموزد که ، نباید برای هر کاری ، همه زندگی و اندیشه اش را درگیر ...

stu17shdavodabadi203.sipost.ir/list/بزرگترین+کانتینر+20فوتی.html
۱۹ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ. توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان ، یافت نمی شود.حکیم ارد بزرگچه کوچک و ناتوان هستند کسانی که هدفشان ، نابود کردن دانش و هنر دیگران است.حکیم ارد ...

* هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند - صفحه نخست
gazneh-ba.yektarh.ir/ogle/هنگامی+که+فرزندانتان+بزرگ+شوند
۱۴ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ از آدمیانی که آب ، زمین و هوا را نابود می کنند ، مهر مجویید ، دولت ها باید با قوانین و هنجارهای درست ، پیشدار چنین رفتارهایی از سوی آدم های لاابالی شوند.

* گروه صنعتی رویال Royal بلوگل
cncroyal.bloogle.ir/
۱۷ ساعت پیش - ((حکیم ارد بزرگ)). • اراده های ضعیف همواره به صورت حرف و گفتار خودنمائی می کنند ، لیکن اراده قوی جز در لباس عمل و کردار ظهور نمی یابد.((گوستاو لوبون)). • در این دنیا ...

* جملات حکیمانه و آموزنده بزرگان | بلوگل
cncroyal.bloogle.ir/page-129201.html
۱۷ ساعت پیش - ((حکیم ارد بزرگ)). • اراده های ضعیف همواره به صورت حرف و گفتار خودنمائی می کنند ، لیکن اراده قوی جز در لباس عمل و کردار ظهور نمی یابد.((گوستاو لوبون)). • در این دنیا ...

* یاسر | عاشقانه,شعر,سرگرمی,متون زیبا,انرژی مثبت
ya3r.com/
۱۲ ساعت پیش - ... حسین پناهی… پیام کوتاه خیلی جالب از امید و آرزو · نقاشی رویایی از مناظر · پیام هایم گاه گاه است! آنچه ابدیست ، یاد توست · سخنان تامل برانگیز از حکیم ارد بزرگ ...

* listدیالوگ بزرگ آقا راز مگو | سه قرون
manoparsa.3gheroon.ir/list/listدیالوگ+بزرگ+آقا+راز+مگو.html
۱۸ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ آدمهای ناتوان ، همواره می نالند و به زمین و زمان دشنام می دهند. حکیم ارد بزرگ آدمی ، به آرامی می آموزد که ، نباید برای هر کاری ، همه زندگی و اندیشه اش را درگیر ...

* سایت رسمی شورای اسلامی و شهرداری فیض آباد » صفحه 5
feyzabad.ir/index.php?cstart=5&
۱۱ ساعت پیش - لطفاً چند لحظه منتظر بمانید..! آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش نامفهوم است . حکیم ارد بزرگ. تقویم. < « اردیبهشت 1395 » >. ش, ی, د, س, چ, پ, ج. 1 · 2 · 3. 4, 5 · 6 · 7 · 8 ...

* شوخی بزرگ - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی
cafebazar-ba.sirindex.ir/tag/شوخی+بزرگ

* جملات ناب بزرگترین فیلسوف جهانLJWJTE - جملات ناب حکیم ...
lllll.blogchin.ir/page-547259.html
۱۹ ساعت پیش - خود کامگان ، در ژرفنای وجود خویش گم می شوند. حکیم ارد بزرگ خودت را بشناس و به آن ببال. حکیم ارد بزرگ خویش را خوار نکنیم ، ارزش خود را براستی بدانیم. حکیم ارد ...

* مورد - کاش کسی مرا "بلد" باشد
sayebanetanhaee-ba.masterfars.ir/tag/مورد
۱۹ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک ...

* محبوبترين پادشاهان ايران
mygreatwin.rozblog.com/post/514
۱۵ ساعت پیش - نام های اصیل پسران ایران - اسامی ایرانی sazezendegi.blogsky.com/1389/05/23/post-3/ ارد : نام چند پادشاه اشکانی و بزرگترین فیلسوف جهان امروز حکیم ارد بزرگ .

* بزرگترین کانتینر 20فوتی | سی پست - صفحه اصلی
erfannikravesh5791.sipost.ir/list/بزرگترین+کانتینر+20فوتی.html
۲۲ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ. توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان ، یافت نمی شود.حکیم ارد بزرگچه کوچک و ناتوان هستند کسانی که هدفشان ، نابود کردن دانش و هنر دیگران است.حکیم ارد ...

* پیک شادی سوم95 | سی پست
chenan.sipost.ir/list/پیک+شادی+سوم95.html
۳۲ دقیقه پیش - حکیم ارد بزرگ آیا می توانید یک کشور پیشرفته غمگین، نشانم دهید؟ نه، کشورهای پیشرفته و نیرومند، مردمی شاد دارند. حکیم ارد بزرگبا جشن ها، بویژه نوروز هر سال ...

* چکاوک پر از آرزوی پرواز - تیک تاک بلاگ
yazdan-paki1.tiktakblog.ir/page-142361.html
۱۴ ساعت پیش - زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* جملات قصار - دانستنی های زندگی
webaran-ba.masterfars.ir/ogle/جملات+قصار
۲۱ ساعت پیش - بدین مناسبت جملات بسیار زیبای بزرگترین فیلسوف جهان ((حکیم ارد بزرگ)) در مورد کار ، کارگر و کارآفرین را انتخاب کرده ام : کارگران کوشا و دلسوز، براستی ...

* دل جملات باحال ... - ماه من
khorshid1347-ba.masterfars.ir/ogle/دلنوشته+ها+و+جملات+باحال+و+...
۲۰ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک ...

* بزرگان سلسله - صفحه نخست
mohamadaziz-mohamadi-ba.silverlive.ir/tag/بزرگان+سلسله

* جملات انگیزشی
avand91-ba.masterfars.ir/ogle/جملات+کوتاه+و+زیبا+و+اس+ام+اس
۲۲ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک ...

* لایک از کجا ریشه می گیرد ؟ | - تیک تاک بلاگ
eshkalak.tiktakblog.ir/page-57103.html
۱۲ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* جملات حکیمانه و آموزنده بزرگان | یاس - گروه صنعتی رویال Royal
cncroyal.ea3.ir/page-106850.html

* گروه صنعتی رویال Royal جدید ترین مطلب
cncroyal.me-fun.ir/
۱۶ ساعت پیش - ((حکیم ارد بزرگ)). • اراده های ضعیف همواره به صورت حرف و گفتار خودنمائی می کنند ، لیکن اراده قوی جز در لباس عمل و کردار ظهور نمی یابد.((گوستاو لوبون)). • در این دنیا ...

* انفجار بزرگ - صفحه نخست
masterfars.ir/tag/انفجار+بزرگ
۱۴ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ آب ، مهربانانه هستی خویش را به ما می بخشد و ما زنده می مانیم و نیرو می گیریم ، پرسش اینجاست حال ما با آن چه می کنیم . حکیم ارد بزرگ کسانی که با آب ...

* جملات حکیمانه و آموزنده بزرگان | جدید ترین مطلب
cncroyal.me-fun.ir/page-229262.html
۱۵ ساعت پیش - ((حکیم ارد بزرگ)). • اراده های ضعیف همواره به صورت حرف و گفتار خودنمائی می کنند ، لیکن اراده قوی جز در لباس عمل و کردار ظهور نمی یابد.((گوستاو لوبون)). • در این دنیا ...

* 13چیز ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ Japan ﮊﺍﭘﻦ
fridonshiry-ba.masterfars.ir/ogle/13چیز+ﺩﺭ+ﻣﻮﺭﺩ++Japan+ﮊﺍﭘﻦ+
۲۲ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک ...

* حسن بوستانی
yekaks.ir/news/حسن-بوستانی
۲۰ ساعت پیش - زندگینامه مشاهیر و فرزانگان - زندگینامه چهره های ماندگار , حکیم ارد بزرگ . زندگی نامه مشاهیر . جدة رقص جده زلزال جريدة الوطن جده زلزال جدة رمضان · جهان نيوز - اعلام‌لیست ...

* مورد - خنده ی یک مجرد + سه متاهل
2fanekhandeh-ba.masterfars.ir/tag/مورد
۱۸ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک ...

* شرکت کنتور سازی ایران
www.ski.ir/
۱۹ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ; نم نم باران ، سبب بیداری خاک گشته و آن را شکوفا می کند ، خرد هم ناگهان پدید نمی آید زمانی بس دراز می خواهد و روانی تشنه باران . حکیم ارد بزرگ; به جای ...

* آرین عشق منشهر بلاگ
ariyaneshgheman.shahreblog.ir/
۹ ساعت پیش - دیوار مهربانی حکیم ارد بزرگ در همه شهرها · دلداده · پروژه های سوهانک و مراداباد · رادیو ستارخان · حقوق و مردم · دهیاری چناربن · روستای تازه اباد کلا · پژواک · احمد سالك · اخبار ...

* جملات کوتاه زیبا اس ام اس - بزرگترین آرشیو وبلاگ های ...
c-m-ba.epai.ir/ogle/جملات+کوتاه+و+زیبا+و+اس+ام+اس

* شهریوری - تیک تاک بلاگ
shahriivari-blog.tiktakblog.ir/
۱۱ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* مورد مناقشه
jobsusa-ba.masterfars.ir/tag/مورد+مناقشه
۱ روز پیش - حکیم ارد بزرگ فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و کارآفرینان توانمند بدست می آید. حکیم ارد بزرگ کارگر دلسوز و پرتلاش، سرمایه ملی یک ...

* yek noghte dar jahan | جستجو | اخبار 3 | جدیدترین اخبار روز ...
akhbar3.com/list/yek+noghte+dar+jahan.html
۲۱ ساعت پیش - حکیم ارد بزرگ* جام زندگی را، تنها با می مهر و دوستی پر کن. حکیم ارد بزرگ* جهان مهربان است، به یاد آر، بارش باران را ، که تپش مهر و زندگیست. حکیم ارد بزرگ* خموشی ...

* شیعه انگلیسی خنجری بر پیکره تشیع + کلیپ | - تیک ...
twelfthimam72-blog.tiktakblog.ir/page-142390.html
۱۹ دقیقه پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* حرف دل یاس
daltangam.ea3.ir/
۱۲ ساعت پیش - ... 2014 · تاملی در غزل دوم حافظ - بیت سوم · برای مادرم · قلب سیاه یا چادر سیاه · غزل دوم حافظ ، بیت یکی مانده به آخر · درباره حکیم ارد بزرگ - بزرگترین فیلسوف جهان !

* مریلا زارعی - تیک تاک بلاگ
3ot3otak.tiktakblog.ir/page-83222.html
۸ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* - تیک تاک بلاگ
106.tiktakblog.ir/page-70473.html
۸ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* - تیک تاک بلاگ
kusadasinet.tiktakblog.ir/page-78528.html
۹ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* ژرفا یاس
mohammadmasood-blog.ea3.ir/
۱۲ ساعت پیش - ... 2014 · تاملی در غزل دوم حافظ - بیت سوم · برای مادرم · قلب سیاه یا چادر سیاه · غزل دوم حافظ ، بیت یکی مانده به آخر · درباره حکیم ارد بزرگ - بزرگترین فیلسوف جهان !

* پرواز چارتر | - تیک تاک بلاگ
fcesteghlalworld.tiktakblog.ir/page-64768.html
۴ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* مسجد جمکران,کوهستان - تیک تاک بلاگ
elyasasghari1985.tiktakblog.ir/page-50471.html

* - تیک تاک بلاگ
dokhtarin.tiktakblog.ir/page-38687.html
۴ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* محبان اهل بیت - تیک تاک بلاگ
moheban0911.tiktakblog.ir/page-142367.html
۱۰ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* مساجد ترکیه, - تیک تاک بلاگ
mohammadimanian2000.tiktakblog.ir/page-142368.html
۱۰ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* از چهار گوشه دنیا - تیک تاک بلاگ
4ar.tiktakblog.ir/page-83429.html

* - تیک تاک بلاگ
zamir021.tiktakblog.ir/page-23804.html
۱۳ ساعت پیش - زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* - تیک تاک بلاگ
yejoaramesh-blog.tiktakblog.ir/
۱۳ ساعت پیش - زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* - تیک تاک بلاگ
ghattipatti-blog.tiktakblog.ir/

* دانلود زیرنویس فارسی سریال Rick and Morty فصل ۲ قسمت ۹ ...
mysub20.tiktakblog.ir/page-64250.html
۷ ساعت پیش - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* - تیک تاک بلاگ
pesianstar-lxb.tiktakblog.ir/

* - تیک تاک بلاگ
yarmehraban-blog.tiktakblog.ir/

پانصد 500صفحه دیگر هم در مورد بزرگترین فیلسوف جهان ظرف 24 ساعت گذشته مطلب دارند که به خاطر حجم بالای آنها این صفحه را در همین جا به پایان می برم .

عکس این صفحه گوگل :

خواندن مشخصات فردي
behnaz

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   13.05.16 8:01

آوازه فیلسوف ایرانی حکیم ارد بزرگ در 23 اردیبهشت 1395

* حکیم ارد بزرگ [عشق]
www.98love.ir/Forum/Post/117497
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - صفحه اصلی / مباحث متفرقه (موضوع آزاد) / حکیم ارد بزرگ [عشق]. تعداد بازدید : 15. حکیم ارد بزرگ [عشق] · dead-man. آفلاین. ارسال‌ها : 19458. عضويت : 24 /6 /1393.

* نوشته هایی زیبا از حکیم ارد بزرگ | خبرخوان - صفحه اصلی
danabnejateabe.bndparks.ir/page-541916.html
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آب زندگی است ، کسی که آن را بیهوده از بین می برد ، زندگی و هستی خویش را از یاد برده است . حکیم ارد بزرگ آب ، مهربانانه هستی خویش را به ما می بخشد و ما زنده می مانیم ...

* نوشته هایی زیبا از حکیم ارد بزرگ | خبرخوان
danabnejateabe.d89.ir/page-541919.html
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آب زندگی است ، کسی که آن را بیهوده از بین می برد ، زندگی و هستی خویش را از یاد برده است . حکیم ارد بزرگ آب ، مهربانانه هستی خویش را به ما می بخشد و ما زنده می مانیم ...

* ارد پزرگ - لینک گردی
farsinow.ir/news/ارد-پزرگ
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اندیشمند خردمند ایران زمین ارد بزرگ محبوب دلهای ماست او به میهنش عشق می ورزد و سخنانش دل ...

* حکیم ارد بزرگ سخنان زیبایش | جستجو | زیبا تک
zibatak.ir/list/حکیم+ارد+بزرگ+سخنان+زیبایش.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود کتاب سرخ حکيم ارد بزرگ - ارد بزرگ ، بزرگترین حکيم و فیلسوف حال حاضر ایران ، در شهر مشهد بدنیا آمد . تصاویری از حکيم ارد بزرگ (از کودکی تا نوجوانی) ...

* مطب بزرگ علوی
yekaks.ir/news/مطب-بزرگ-علوی
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فهرست کوچکی از سایتها و وبلاگهایی که در مورد اندیشه های ارد بزرگ نوشته اند. ... زندگینامه مشاهیر و فرزانگان - زندگینامه چهره های ماندگار , حکیم ارد بزرگ . زندگی نامه ...

* نظرات ياداشت جاذبه هاي گردشگري، مشاهير ، حکيم ارد بزرگ ...
safargard.parsiblog.com/Comments/31/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وبلاگ : معرفي هتل ها، هتل آپارتمان ها و مراکز اقامتي ايران; يادداشت : جاذبه هاي گردشگري، مشاهير ، حکيم ارد بزرگ پدر فلسفه ارديسم و هت; نظرات : 0 خصوصي ، 0 عمومي ...

* جاذبه هاي گردشگري، مشاهير ، حکيم ارد بزرگ پدر فلسفه ...
safargard.parsiblog.com/Feeds/10126082/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - معرفي هتل ها، هتل آپ · +[وبلاگ] جاذبه هاي گردشگري، مشاهير ، حکيم ارد بزرگ پدر فلسفه ارديسم و هتل هاي مشهد. ^ 5 دقيقه قبل. تسبیح دیجیتال. توقف پخش زنده.

* جملات ناب و فلسفی حکیم ارد بزرگLJWJTE - جملات ناب حکیم ...
lllll.blogchin.ir/page-547252.html
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در کنارمان دلبر هست و اگر نیست ، در سفر رسیدن به او هستیم ، پس تنهایی وجود ندارد. حکیم ارد بزرگ در وفاداری مردی که پیش از خواستگاری ، به دنبال درنوردیدن توست، ...

* پندها نصایح حکیم ارد بزرگ در ات فارسی | جستجو | گیل پیکس
www.gilpix.ir/list/پندها+نصایح+حکیم+ارد+بزرگ+در+ات+فارسی.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکيم ارد بزرگ مهندس علی باقری ، استاد عقیل اصلی ، حکيم ارد بزرگ ، غزاله شرکاء(تنها فرزند حکيم) ، استاد محمد حسین ظهیریان ، شادروان استاد قدرت الله شریفی

* سخنان محبوب ترین فیلسوف دنیاعکس | فیلم | دانلود | وبلاگ | ...
fb71-blogfa.tabriz4.ir/page-438993.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - عشق به آن اندازه ارزشمند است که براي آن، بهايي نمي توان گذاشت. حکيم ارد بزرگ عشق ، تنها با از خودگذشتگي ارزش مي يابد. حکيم ارد بزرگ زماني که نيروهاي درون خويش ...

* جملات ناب و سخنان فلاسفهعکس | فیلم | دانلود | وبلاگ | اس ام ...
fb71-blogfa.tabriz4.ir/page-438996.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - براي آنکه دوستي هايمان پا برجا بماند، بهتر است همواره ميانمان، فاصله و بازه اي باشد. حکيم ارد بزرگ بي هيچ چشم داشتي ، همواره مهربان باش. حکيم ارد بزرگ پاکترين ...
تصاویر برای "ارد بزرگ"‏گزارش تصاویر

* ایران بزرگ
efafedashti-ba.masterfars.ir/ogle/ایران+بزرگ
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ اختراع پول ، قاتل خوشبختی بشر شد . سنگا سخنان سودمند را باید نشر کرد مانند افشاندن تخم گندم ، هر چند آب و هوا و زمین به رویاندن و بار آوردن دانه ها یاری ...

* جشن بزرگ شعبانیه - دانستنی های زندگی
webaran-ba.masterfars.ir/ogle/جشن+بزرگ+شعبانیه
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ اختراع پول ، قاتل خوشبختی بشر شد . سنگا سخنان سودمند را باید نشر کرد مانند افشاندن تخم گندم ، هر چند آب و هوا و زمین به رویاندن و بار آوردن دانه ها یاری ...

* خبرخوان-مرجع مطالب ناب
13730122.yekobas.ir/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - امروز در انجمن دوستداران فیلسوف محبوبمان حکیم ارد بزرگ ، نوشته ایی از آقای کیوان طالب زاده دیدم که نقدی بود بر مصاحبه آقای دکتر جواد میری با خبرگزاری مهر .

* فارسی ها
faresalhejazadrekni.blogro.ir/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نادر شاه افشار پرهای خون آلود برآزندگان نقش زیبای آزادی آیندگان است. ارد بزرگ آز مایه نگرانی و تشویش خاطر است . بزرگمهر ارزش یابی هر چیز بستگی به توان خواهی ...

* جملات زیبا درباره سلامتی و تندرستی - جملات زیبا یک پند - ...
magifa.com/detail/485623/article/6
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سخنان بزرگان، جملات کوتاه زیبا، پندهای حکیمانه، داستان کوتاه زیبا، جمله ... السلام ، جملات کوتاه زیبا ، جملات قشنگ ، جملات پند آموز ، جملات عبرت ...

* جملات زیبا درباره دهه فجر - جملات زیبا یک پند - ارد بزرگ
linkcheh.com/4422702
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - جملات زیبا درباره دهه فجر - جملات زیبا یک پند - ارد بزرگ. برای مشاهده مطلب فوق از لینک مقابل استفاده نمائید: جملات زیبا درباره دهه فجر - جملات زیبا یک پند - ارد ...

* صنایع بزرگ - صفحه نخست
m-bibak-ba.m.atrimblog.ir/tag/صنایع+بزرگ
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ برای پیشرفت سه چیز لازم است: اول پشتکار، دوم پشت کار، سوم پشت کار. لرد آویبوری هنگامی که برخواستم از ایران ویرانه ای ساخته بودند و از مردم کشورم ...

* آپارات - شعر محلی. گویش دشتی.مهدی شیخیانی.دشتی بزرگ.
www.aparat.com/.../شعر_محلی._گویش_دشتی.مهدی_شیخیانی.دشتی_بز...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - رودبارنیوز::Rudbarne... ۱۶۱ بازدید. ۴:۳۰ · شعر خوانی استاد ظهیریان در حضور حکیم ارد بزرگ · حکیم ارد بزرگ. ۷۸ بازدید. ۲:۰۳ · شعر محلی · علی شاهمرادی. ۹۶۹ بازدید.

* درود بر کوروش بزرگ
nemudaresabet-ba.sirindex.ir/ogle/ایران+بزرگ
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ برای پیشرفت سه چیز لازم است: اول پشتکار، دوم پشت کار، سوم پشت کار. لرد آویبوری هنگامی که برخواستم از ايران ویرانه ای ساخته بودند و از مردم کشورم ...

* حکیم.شاھ.محمدشیخ | سه قرون
behabadi.3gheroon.ir/list/حکیم.شاھ.محمدشیخ.html
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - هیچ زمستانی توان فسردن خون آدمهای فداکار و با شرف را ندارد. حکیم ارد بزرگ آدمهای ناتوان ، همواره می نالند و به زمین و زمان دشنام می دهند. حکیم ارد بزرگ آدمی ، به آرامی می ...

* تاجران بزرگ ایرانی
hitit.mahak.xyz/+تاجران+بزرگ+ایرانی/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - میوه کشتن,حکیم ارد بزرگ کیست ؟, حکیم ارد بزرگ ایرانی,فیلم ... بزرگ‌ترین مشتری مواد غذایی صادراتی ایران کیست؟ مواد غذایی صادراتی اخبار تاجران ایرانی ...

* آزگار
azegar.blogfa.com/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - کردار ناپسند خويش را با دارايي زياد هم نمي تواني پنهان سازي . (اُرد بزرگ) ... کد جمله تصادفی. br>. برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید. دریافت كد گالری عكس در وب.

* v1_ خرید vpn تحویل آنی - خرید vpn,خرید کریو, خرید وی پی ان
ncww.ir/post-1463__v1_-خرید-vpn-تحویل-آنی/
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خرید وی پی ان خرید ساکس خرید کریو خرید vpn خرید socks خرید kerio فیلترشکن پروکسی تونل pm. آرامش اگر همیشگی باشد سستی و پلشتی در پی دارد ارد بزرگ.

* نقشها
fidodido-bfa.sagacity.ir/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نادر شاه افشار پرهای خون آلود برآزندگان نقش زیبای آزادی آیندگان است. ارد بزرگ آز مایه نگرانی و تشویش خاطر است . بزرگمهر ارزش یابی هر چیز بستگی به توان خواهی ...

* ارمغان سلامتی
salamat4you.mihanblog.com/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکیم ارد بزرگ* تعریف سازمان جهانی بهداشت از سلامت : سلامت عبارت است از تأمین رفاه کامل جسم و روح و اجتماع و نه فقط نبودن بیماری و نقص عضو. مهم ترین ابعاد ...

* جملات گرانبهای زندگی | قلب زندگی - سخنان قصار بزرگان در ...
mehrzo.ir/post/555
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ. زن کانون پرفروغ خانواده ، مرکز مهر ، مظهر عشق ، نمایشگر پاکی ، نمونه عطوفت و چشمه عنایت است . سخن اقبال لاهوری درباره زن. آیندۀ اجتماع در دست مادران است .

* موسسه آموزشي فرهنگي غير دولتي پتروشيمي ماهشهر
eci-npc.com/?popupbutton=
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ:هیچ گاه از داشتن دشمن نترس ، از انجام ندادن درست آرمان های خویش بترس. دریافت کد سخنان بزرگان. دبستان ها. دبستان ابوذر غفاري · دبستان شهداي بسيج ...

* Journan - Multi-Purpose Blog/News/Magazine ... - صفحه اول ...
hamkelasy.com/style5
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آنکه هدفش را ساده و باز نموده کمتر دچار سر در گمی می گردد . ارد بزرگ; آنکه دیگران را ابزار پرش خویش می سازد ، خیلی زود تنها خواهد ماند . ارد بزرگ; آنچه را که با خوشی و ...

hamkelasy.com/style4
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آنکه دیگران را ابزار پرش خویش می سازد ، خیلی زود تنها خواهد ماند . ارد بزرگ; وقتی همه نیروهای جسمی و ذهنی متمرکز شوند توانایی فرد برای حل مشکلات به طور حیرت ...

hamkelasy.com/style3
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ; آنکه هدفش را ساده و باز نموده کمتر دچار سر در گمی می گردد . ارد بزرگ; هر روز همان روز را زندگی کن و بدین سان تمامی عمر را زندگی کرده ای . نانسی سیمس; دروغ ...

hamkelasy.com/style2
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ; هیچ چیز به اندازه تمرکز انرژی روی تعداد محدودی از هدف ها به زندگی تان توان و نیروی بیشتر نمی دهد . نیدو کیوبین; سعادت دیگران بخشی مهم از خوشبختی ماست ...
Journan - Multi-Purpose Blog/News/Magazine
*  ... - صفحه اول ...
hamkelasy.com/style6
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ; حسن شهرت و نام نیک بزرگترین سعادتهاست. شیللر; اگر طالب زندگی سالم و بالندگی ‌رو می باشیم باید به حقیقت عشق بورزیم. اسکات پک; تجربه بهترین ...

* اشک یتیم - صفحه اصلی
rahrovan-z.khschools.ir/?app=content&catid=0&itemid=21
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان. <!--. رای گیری ...

* اس ام اس فلسفی جملات زیبا سخنان بزرگان جملات کوتاه ولی ...
funion.ir/news/139247
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *. اس ام اس فلسفی جملات زیبا اس ام اس سخنان بزرگان پیامک جملات کوتاه ولی عمیق بسیار زیبا http://farspatogh.com.

* «جملات بزرگان» | جستجو | جدید ترین مطلب
www.me-fun.ir/list/«جملات+بزرگان».html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سخنان بزرگان در مورد کارگر و کار ((سخنان فیلسوف محبوب حکیم ارد بزرگ)) ... بدین مناسبت جملات بسیار زیبای بزرگترین فیلسوف جهان ((حکیم ارد بزرگ)) در مورد ...

* دانشگاه شهید عباسپور - شرکت برقگیر توس
btc-co.com/confirmations/abbaspour_university_martyr.php
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ : برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. حدیث. امام باقر (ع) می فرماید : همه كمال در سه چيز است: 1ـ فهم عميق در دين 2ـ ...

* هنگامی که فرزندانتان بزرگ شوند - صفحه نخست
gazneh-ba.yektarh.ir/ogle/هنگامی+که+فرزندانتان+بزرگ+شوند
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکیم ارد بزرگ از آدمیانی که آب ، زمین و هوا را نابود می کنند ، مهر مجویید ، دولت ها باید با قوانین و هنجارهای درست ، پیشدار چنین رفتارهایی از سوی آدم های لاابالی شوند.

* آرشیو وبلاگ - آموزش فن آوری اطلاعات - blogfa.com
tvtoitghaemshahr.blogfa.com/archive
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان · کد لوگو حمایت از کشور ایران · کد لوگو حمایت از ...

* جشن بزرگ شعبانیه | جستجو | اخبار 3 | جدیدترین اخبار روز ...
akhbar3.com/list/جشن+بزرگ+شعبانیه.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکیم ارد بزرگ* از آه و نفرین بزرگان و ریش سپیدان ، باید ترسید. حکیم ارد بزرگ* از پس پشیمانی ، می توان راه های تازه ای را برای نجات یافت. حکیم ارد بزرگ* اگر از ...

* سیاه بزرگ - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی - صفحه نخست
fmp-ba.epai.ir/tag/سیاه+بزرگ
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ اختراع پول ، قاتل خوشبختی بشر شد . سنگا سخنان سودمند را باید نشر کرد مانند افشاندن تخم گندم ، هر چند آب و هوا و زمین به رویاندن و بار آوردن دانه ها یاری ...

* م . اتاق تنهایی یک دختر شهرستانی
s-m23-ba.nnnc.ir/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بهترین متفکر جهان . فیلسوف شیروان . حکیم استقبال حماسی از بزرگترین فیلسوف جهان حکیم ارد بزرگ در شهر شیروان (خراسان شمالی - 5 اسفند ماه 1394 خورشیدی).

* مطالب جدیدتر - دفتر فنی و مهندسی اکباتان الکتروتکنیک
ekbatantechnic.blogfa.com/?p=2
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان. . چهارشنبه.  22 اردیبهشت 1395. May / 11 / 2016

* فارسی ها
faresalhejazadrekni.razblog.net/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - میان گام نخست و آرمان بازه ای نیست ، آنچه داریم اندازه نیروی کنونی ماست . ارد بزرگ برای پیشرفت سه چیز لازم است: اول پشتکار، دوم پشت کار، سوم پشت کار.

* سخنان بزرگان شهید مطهری | جستجو | بلوگل
www.bloogle.ir/list/سخنان+بزرگان+در+مورد+شهید+مطهری.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - روز جهانی کارگر 1 می هر سال (روز یکشنبه 12 اردیبهشت امسال) است . بدین مناسبت جملات بسیار زیبای بزرگترین فیلسوف جهان ((حکیم ارد بزرگ)) در مورد کار ...

* همه چیز راخداوند بزرگ می داند بس | جستجو | بی بلاگ
www.biblog.ir/list/همه+چیز+راخداوند+بزرگ+می+داند+و+بس.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - زندگی نامه حکیم ارد بزرگ - ارد بزرگ ، بزرگترین حکیم و فیلسوف حال حاضر ایران ، در شهر مشهد بدنیا آمد . تصاویری از حکیم ارد بزرگ (از کودکی تا نوجوانی) - اجداد ...

* تودک - Toodak - همه‌ی گروه ها
toodak.com/groups
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اُرد بزرگ:مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد. ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۰:۳۸. گروه‌ها. ایجاد گروه جدید · 15 ساله ها. گروه افراد 15 ساله. 39 کاربر, 57 پست.

* شرکت کنتور سازی ایران
www.ski.ir/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکیم ارد بزرگ. اعلانات. اخبار سایت; سهام; خدمات الکترونیکی. كنتورسازي‌ايران‌(آكنتور)قيمت پاياني: 57,709درصد تغيير: (۴.۱۴)وضعیت :مجاز (۱۳۹۵/۲/۲۲) ...

* سایت خبری و اطلاع رسانی هیئت شطرنج استان آذربایجان ...
www.eazchess.ir/155/ثبت-نام-مدرسه-شطرنج-استان-برای-ترم-پائیزه/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - کردار ناپسند خويش را با دارايي زياد هم نمي تواني پنهان سازي . (اُرد بزرگ) ... کد جمله تصادفی. پیوند ها. سایت فدراسیون شطرنج · اداره کل ورزش و جوانان استان.

rohbakhsh77.sipost.ir/list/بزرگترین+کانتینر+20فوتی.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکیم ارد بزرگ. توانایی در کاشانه خاموش نا امیدان ، یافت نمی شود.حکیم ارد بزرگچه کوچک و ناتوان هستند کسانی که هدفشان ، نابود کردن دانش و هنر دیگران است.حکیم ارد ...

* عکس های جدید سعید پیردوست + بیوگرافی - اس ام اس های جدید ...
www.bisms.ir › عکس
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ : پشيماني ، اولين گام براي پوزش است. بی اس ام اس · عکس · تبلیغات · رپورتاژ آگهی · فال حافظ · فال روزانه · عکس خفن. امروز : چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395.

* دانش آموزان ممتاز - دبیرستان نمونه دولتی امام جعفر صادق (ع)
www.sadeghschool.ir/?app=topstds
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان · rss2 atom آرشیو ... اوقات شرعی ...

* دانلود کتاب انتوان لاوی - فایندر بلاگز
burzinmehr.finderblogs.ir/list/دانلود+کتاب+انتوان+لاوی.html
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تنها کتاب رسمی حکیم ارد بزرگ "کتاب سرخ" نام دارد که شامل پندها و نصایح ایشان در حوزه ها و موضوعات گوناگون است این کتاب به شکل پی دی اف pdf و رایگان در اختیار ...

* داستان واقعی تولید محتوا برای جذب مخاطبین هدف | اپیک | ...
moshahedegar.epics.ir/page-204402.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سید علی حسینی .......ای; » سراج 10; » توافق هسته ای; » اخبار روز; » kochemasihaکوچه مسیحا; » ایده دیوار مهربانی حکیم ارد بزرگ جهانی می شود; » ایده دیوار مهربانی ...

* سخنان بزرگان - صفحه نخست
mohamadaziz-mohamadi-ba.silverlive.ir/ogle/سخنان+بزرگان
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در مورد ارزش کار و کارگر بسیار گفته شده و بعد از این هم خواهند گفت اما سخنان بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران "حکیم ارد بزرگ" بسیار خواندنی و شنیدنی است نظر ...

* شرکت پتروشیمی مبین | اخبارCLhK0iV7nW4=
www.mobinpc.net/NewsDetail.aspx?CLhK0iV7nW4=
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سخن روز. اگر هدف زندگی هویدا باشد ده ها راه بن بست نیز نمی تواند ما را از پیش رفتن به سوی آن باز دارد. حکیم ارد بزرگ. جستجو. برای جستجو در مطالب سایت از باکس ...

* بزرگترین کشتی کانتینربر دنیا چند فوت حمل میکند افکار
utilities-cadware.32100.ir/.../بزرگترین+کشتی+کانتینربر+دنیا+چند...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - این روزها منتظر بازگشت اسطوره شهرمان حکیم ارد بزرگ به شیروان هستیم شیران شیروان خبری منتشر کرده و احتمال داده مهاجرت و بازگشت (بزرگ شیروان) کلا منتفی ...

* آبهايي آرام مرداني نا آرام
bist-parande.rozblog.com/post/131
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکيم ارد بزرگ ... گيتي زايشگر است ، پويشي آرام در همه گونه هاي آن ، ديده مي شود. حکيم ارد بزرگ ..... با آبهاي زير زميني خود چه رفتاري داشتيم ؟ و براستي چه .... مرداني ...

* ﺗﺤﻘﯿﻖ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻮﺍﺩ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﺻﺎﺑﻮﻥ - صفحه اصلی
kas-kooli.androidsazha.ir/list/ﺗﺤﻘﯿﻖ+ﺩﺭ+ﻣﻮﺭﺩ+ﻣﻮﺍﺩ+ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ+ﺻﺎﺑﻮﻥ.html
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکیم ارد بزرگبلندای پرچم یک سرزمین، در دستان کارگران و کارآفرینان کوشا و دلسوز است. حکیم ارد بزرگ فرهمندی و رشد پایدار یک سرزمین، تنها با همراهی کارگران و ...

* جملات زیبا و کوتاه درباره دروغ : سخنان بزرگان - netangel
netangel.ir/جملات-زیبا-و-کوتاه-درباره-دروغ/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... به پويش و پيشرفت است. گردش آرام هستي نبايد ما را فريب دهد. ما بخشي از يك برنامه بزرگ و پيش خواسته در كيهان هستيم كه پيشرفت را در نهاد خود دارد.((اُرد بزرگ)) ...

* مجتمع آموزشی آیین روشن – site-manager
portal.ayinroshan.ir/?author=2
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان. ارزش عمیق هر کسی به اندازه حرفهایی است که برای ...

* تنهامرکزهمکاری باخواننده هاوآهنگسازان - فعالیت های کمپانی ...
vahid2farokhzadeh.blogfa.com/post-26.aspx
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان. . چهارشنبه.  22 اردیبهشت 1395. May / 11 / 2016

* به اساس هدایت رئیس جمهور غنی، مسجد پل خشتی بازسازی می ...
www.rta.org.af/?p=2788
ترجمه این صفحه
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سخن روز. برای ماندگاری یک گروه ، باید دلداده و از خودگذشته بود. حکیم ارد بزرگ. با ما بپیوندید. facebook · twitter · soundcloud · youtube · googleplus. د افغانستان

* ...
موسیقی سنتی,موسیقی ایرانی بدون کلام-موسیقی آنلاین ...
www.persianpersia.com/music/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تنهایی برای جوان ارزشمند ، و برای پیر آزار دهنده است . اُرد بزرگ ◊. PersianPersia.com |2016-2003|.باز نشر مقالات با ذکر منبع بلامانع است .تمام حقوق برای سایت ...

* انواع دیزاین و طراحی شیک و جدید ناخن دخترانه | پالاما
palama.ir › آرایش و زیبایی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ : پيوند پاک ، پيوندي ابدي است. صفحه نخست. برو به ... صفحه نخست. سایت تفریحی » آرایش و زیبایی » انواع دیزاین و طراحی شیک و جدید ناخن دخترانه ...

* مهد کودک و پیش دبستانی فرشتگان رشت
www.pish-fereshtegan.ir/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مهد کودک و پیش دبستانی فرشتگان رشت - صفحه اصلی.

* سایت رسمی شورای اسلامی و شهرداری فیض آباد » صفحه 5
feyzabad.ir/index.php?cstart=5&
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - لطفاً چند لحظه منتظر بمانید..! آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش نامفهوم است . حکیم ارد بزرگ. تقویم. < « اردیبهشت 1395 » >. ش, ی, د, س, چ, پ, ج. 1 · 2 · 3. 4, 5 · 6 · 7 · 8
* ...
اس ام اس های فلسفی و آموزنده آبان ماه 1392 -آکا - مجله یوتو
yo2.ir/news/162219
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ. میهمانی های فراوان از ارزش آدمی می کاهد مگر دیدار پدر و مادر. • • •. سانتایانا: آنانکه گذشته را به خاطر نمی آورند محکوم به تکرار آنند. • • •. بزرگمهر: آن که در طلب ...

* لایک از کجا ریشه می گیرد ؟ | - تیک تاک بلاگ
eshkalak.tiktakblog.ir/page-57103.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... زن شوهر جانم · بناهای یادبود استانبول · عکس جمله حکیم ارد بزرگ · تاریخ مغول · چنگـــــــیز خـــان مغــول · ۱۲ سوال که قبل از بازسازی دکوراسیون باید از خود بپرسید!

* شوکر برقی - مرکز مطالعات و بررسی سلاح و آموزش نظامی
gsniper.blogfa.com/category/63/شوکر-برقی
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آمار. ----------. پرتگاه مي تواند به وجدآورنده روان و يا کشنده جسم باشد . (اُرد بزرگ). کد جمله تصادفی. ----------. پنجشنبه. ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵; ٠٤ شعبان ١٤٣٧; 12 May 2016.

* سیدجواد میری: جوادطباطبائی به دنبال باستان گرایی
www.cgie.org.ir/fa/news/127659
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اگر در طول تاریخ بگردید شاید دو سخن مستند از کوروش وجود ندارد ولی سخنان و پندهای کوروش به‌کرات گفته می‌شود مثلا از ارد بزرگ در مورد کوروش فکت می‌آورند.

* جملات کوتاه انگیزشی - مهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/article/127504/جملات-کوتاه-انگیزشی
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... کوتاه انگیزشی · اُرد بزرگ · سخنان بزرگان · هشدار · زیگموند فروید (۱۸۵۶-۱۹۳۹) ... بشنو و با آن زندگی کن · سخنانی از ارد بزرگ · بزرگان در باره عشق چنین گفته اند.

* گپ 8
www.gap8.ir/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... جملات فلسفی آندرو متیوس · جملات فلسفی ابو علی سینا · جملات فلسفی ارد بزرگ · جملات فلسفی ارسطو · جملات فلسفی افلاطون · جملات فلسفی الکساندر پوپ ...

* آرشیو کامل اخبار - صفحه اصلی
www.intranet.tta-teh.ir/Pages/News_List.aspx?News_TypeID=3
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پیش از آنکه با کسی پیمانی ببندید ، دمی درباره توانایی خود در اجرای آن بیندیشید و سپس پاسخ گویید . ارد بزرگ. تصویر روز. نکات امنیتی. کاربران نباید هرگز با ...

* معرفی هتل ها، هتل آپارتمان ها و مراکز اقامتی ایران
safargard.mobiblog.ir/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ ، بزرگترین حکیم و فیلسوف حال حاضر ایران است. از مشاهیر برجسته معاصر ایران دارای نظریه قاره کهن و نظریه کهکشان بزرگ اندیشه‌است. زادگاه وی شهر توس ...

* مرکز مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی ولیعصر (عج ) | رزومه ...
www.karyabim.ir/cv.aspx?users_id=9846&name...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... به دانستن اخبار و رویدادهای پراکنده روز جهان، پسرفت ما را به ارمغان می آورد. حکیم ارد بزرگ. طراحی سایت و پرتال اندیشه وب . Copyright 2016 © All Rights Reserved.

* نمونه کار جدید مهناز نوروزی مثلث طلایی 1395 | کلیپ 3 - دانلود ...
clip3.ir/video/52366/نمونه-کار-جدید-مهناز-نوروزی-مثلث-طلایی-1395/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - 80 مشاهده. پیام نوروزی حکیم ارد بزرگ در سال ۱۳۹۵ 00:39 · پیام نوروزی حکیم ارد بزرگ در سال ۱۳۹۵ توسط فیلسوف ایرانی. 19 مشاهده. منتخب برنامه نوروزی رویایی 1395 ...

* photos of amin_2026 - Photo365, photo every day
www.photo365.co/u/amin_2026
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اگر براي رسيدن به خواهشها و آرزوهاي خود زورگويي پيشه کنيم، پس از چندي کساني را در برابرمان خواهيم ديد که ديگر زورمان به آنها نمي رسد.((اُرد بزرگ)). A great day ♥️

* حکیم
crawlback.ir/tag/حکیم
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکيم ارد بزرگ در هر سرنوشتی ، رازی مهم فرو نهفته است. حکيم ارد بزرگدوست و همراه نزدیک فرزندان خویش باشیم ، تا آنها گرفتار گردباد دوستان ناباب نشوند. حکيم ارد ...

* آرشیو کاغذ دیواری ها - Linkite
www.lk.blogsky.com/wallpapered
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال روزانه. آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان · نمایش وضعیت در یاهو · قالب های وبلاگ ...

* آرین عشق منشهر بلاگ
ariyaneshgheman.shahreblog.ir/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دیوار مهربانی حکیم ارد بزرگ در همه شهرها · دلداده · پروژه های سوهانک و مراداباد · رادیو ستارخان · حقوق و مردم · دهیاری چناربن · روستای تازه اباد کلا · پژواک · احمد سالك · اخبار
* ...
مدرسه شهید دستغیب لامرد(دوره اول)
smplamerd1.ir/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان. سخنی از بهشت ...

* لحظه تولدتو ، شروع پرواز است برای پرستـــوها و خاطره ماندنی
www.lenzor.com/p/njdyA
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بزرگواری ، بی مهر و دوستی بدست نمی آید . ارد بزرگ. دنبال شده ها توسط ایشان. تبلیغات. ناهید. 668 تصویر · 12 آلبوم · 2450 نفر مرا دنبال می کنند · گزارش تخلف.

* دانلود کتاب اشتباهات بزرگ آمریکا pdf - پزشکی
pezeshki.acff.ir/دانلود-کتاب-اشتباهات-بزرگ-آمریکا-pdf.html
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - کتاب اشتباهات بزرگ آمریکا pdf. دانلود کتاب های pdf و . دانلود کتاب های pdf کتاب حکیم ارد بزرگ یا تاکید بر کشور آمریکا 2 .

* خبرنامه - شرکت دانه تاک
danetak.com/download.aspx
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مقصر افزایش قیمت کاذب دان شرکت پشتیبانی امور دام است. » گرفتاری مالی مرغداران در پی کاهش قیمت مرغ. » چه بر سر قیمت مرغ می آید. » ۳۶ میلیون قطعه طیور در ...

* اس ام اس فلسفی | جوان فا
www.javanfa.ir › اس ام اس
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکیم ارد بزرگ ♧ ♧ ♧ ♧ ♧ ♧ اگر همه آرزوها برآورده می شد ، هیچ آرزوئی برآورده نمی شد. یونسکو ♧ ♧ ♧ ♧ ♧ ♧ عشق همانند مغناطیسی است که ما را به مبدا ...

* جملات و پیامک های فلسفی (سری 15) -آکا - آپسون
upsoon.ir/news/166716
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - کارمندان نابکار ، از دزدان و آشوبگران بیشتر به کشور آسیب می رسانند (ارد بزرگ) . . . بهتراست منفورباشی به خاطر چیزی که هستی تا محبوب باشی به خاطرچیزی که ...

* از کجا چه خبر - آرایش و زیبایی
www.mehrgan65.blogfa.com/category/24
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان. ابزار وبلاگ نایت اسکین · نمایش وضعیت در یاهو ...

* مرجع | حس رویش سنگ سنگین لحد را بشکند - وب سایت
ahanarak.blogsreader.tk/.../حس+رویش+سنگ+سنگین+لحد+را+بشکند.ht...
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ طوفان های حوادث، اخلاقیات و روحیات انسان را تقویت می کند. گوته چاپلوسی هم گوینده و هم شنونده را فاسد می کند. دیل کارنگی آنگاه که آزادی فدای میهن پرستی ...

* مدل لاک و طراحی ناخن پا 2016 + عکس - مهستان
mahstan.ir › مدل لباس و کفش › آرایش
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ : پيوند پاک ، پيوندي ابدي است. صفحه نخست · feed · نقشه سایت. امروز : پنج شنبه 23 اردیبهشت 1395. برو به ... صفحه نخست, feed, نقشه سایت.

* دائه ریانگ: آی بلاگ ها
dae-ryeang-rzb.iblogha.com/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... من | دانلود اهنگ مسعود جليليان دخترعموجان | دانلود آهنگ دلتو بت از حرف هابغض ها آدمها.com | ارد بزرگ نقد | منتظرند من ده سال دیگر نباشم | دانلود آهنگ به من دور بریام دوتا ...

* وب سایت شهرداری بندر ریگ | سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل
shahrdaririg.ir/سال-اقتصاد-مقاومتی-اقدام-و-عمل/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ:هیچ گاه از داشتن دشمن نترس ، از انجام ندادن درست آرمان های خویش بترس. دریافت کد سخنان بزرگان · آرشیو. آمار بازدید. کاربران حاضر: 2; بازدید امروز: 62 ...

* شعر و عکس های عاشقانه
ahvazyas.loxblog.com/
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آرد بزرگ:برای ربودن دل آدمیان باید بر هم پیشی گرفت و این زیباترین آورد زندگی است. دریافت کد سخنان بزرگان · ابزار پرش به بالا ...

* معرفی تیم‌های برتر مسابقات ملی برنامه‌نویسی دانشجویی ...
sikapc.ir › گوناگون
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سخن روز. ارد بزرگ : روزهای سخت گامهای آینده ما را استوارتر و تندتر می کند . آمار بازدید سایت. کاربران حاضر: 1; بازدید امروز: 1,028; بازدید دیروز: 1,016; بازدید هفته: ...

* درفیلم لطفیه بچه ایپیک مال کیست - سه وبلاگ
3blog.ir/article/درفیلم+لطفیه+بچه+ایپیک+مال+کیست.html
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - حکیم ارد بزرگ (فرزند دره اترک ، بزرگترین فیلسوف تاریخ ). شاید برای شما هم همانند من این سئوال مطرح شده باشد که :بزرگترین فیلسوف جهان کيست ؟یا بزرگترین ...

* طلا مووی|دانلود فیلم,سریال,نرم افزار,بازی,انیمیشن
talamovies.ir/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود فیلم جدید,دانلود فیلم,دانلود رایگان فیلم,دانلود فیلم ایرانی,دانلود فیلم با لینک مستقیم,طلا مووی,دانلود فیلم بدون اشتراک ویژه,فیلم اکشن,فیلم ترسناک,فیلم ...

* فردوسی - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی - صفحه نخست
tanhaei90-ba.crawlblog.ir/tag/فردوسی
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ارد بزرگ ای بشر گرچه خلق شده ای ولی برخیز و ثابت کن که اشرف مخلوقاتی . کارلایل یک زن قشنگ و نیکو صورت در نظر زیباست ، ولی یک زن خوب و نیکو سیرت در ...

پانصد 500صفحه دیگر هم در مورد بزرگترین فیلسوف جهان ظرف 24 ساعت گذشته مطلب دارند که به خاطر حجم بالای آنها این صفحه را در همین جا به پایان می برم .
خواندن مشخصات فردي
محتوى إعلاني

پستعنوان: رد: سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران   

سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1