مطالب جالب سایت نیوزز - NEWSS

مطالب آموزنده

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
Affiliates

المواضيع الأخيرة
» سخنان حکیم ارد بزرگ . بزرگترین فیلسوف جهان و چهارمین حکیم تاریخ ایران
من طرف behnaz 13.05.16 8:01

» تعبیر خواب آنلاین شما در سایت نیوزز NEWSS
من طرف ایمان صفدری 30.04.16 21:37

» «بزن باران» عنوان آلبوم سعید بهرامی
من طرف دلارام 26.04.16 4:06

» فواید اصلی پیاده روی
من طرف دلارام 26.04.16 3:55

» تعبیر خواب دندان
من طرف ایمان صفدری 23.02.16 0:26

» تعبیر خواب دیدن مرغ
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:10

» تعبیر خواب ازدواج - تاهل
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 13:01

» تعبیر خواب دیدن : اسب
من طرف ایمان صفدری 14.02.16 12:56

» حرف م - تعبیر خواب مواردی که با حرف م آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 31.01.16 3:54

» صاحب فرزند نامشروع شدن
من طرف ایمان صفدری 25.01.16 18:39

» حرف ا - تعبیر خواب مواردی که با حرف ا آغاز می شوند
من طرف ایمان صفدری 23.01.16 4:46

» تعبیر خواب دیدن مریضی و بیماری
من طرف ایمان صفدری 18.01.16 15:31

» خواننده مورد علاقه ام
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:07

» معشوقه کره ای من فارسی حرف میزند
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 16:06

» حرف ض - تعبیر خواب مواردی که با حرف ض آغاز می شوند
من طرف ritina 14.01.16 9:25

» ضیاع(زمین و آب و درخت)
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:13

» تعبیر خواب ضیافت
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:12

» تعبیر خواب ضعف
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:08

» تعبیر خواب ضیاع
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:06

» تعبیر خواب ضربان قلب
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:04

» تعبیر خواب ضعیف شدن
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 9:02

» تعبیر خواب ضرابی
من طرف ایمان صفدری 14.01.16 8:59

» تعبیر خواب دیدن مدفوع
من طرف ایمان صفدری 10.01.16 15:47

» تعبیر خواب اشک
من طرف ایمان صفدری 09.01.16 5:21

» تعبير خواب پلنگ
من طرف ایمان صفدری 06.01.16 6:55

» حرف پ - تعبیر خواب مواردی که با حرف پ آغاز می شوند
من طرف ritina 28.12.15 7:37

» تعبیر خواب دیدن پشم
من طرف ritina 28.12.15 7:35

» تعبير خواب پيه خوردن
من طرف ritina 28.12.15 7:02

» تعبير خواب پيلور
من طرف ritina 28.12.15 6:58

» تعبير خواب پيک نيک
من طرف ritina 28.12.15 6:57

» تعبير خواب پيشي گرفتن
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيش بند
من طرف ritina 28.12.15 6:56

» تعبير خواب پيراهن
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير دیدن خواب پيت
من طرف ritina 28.12.15 6:55

» تعبير خواب پياله
من طرف ritina 28.12.15 6:54

» تعبير دیدن خواب پينه دوز
من طرف ritina 28.12.15 6:53

» تعبير خواب پوستين
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پهلو
من طرف ritina 28.12.15 6:51

» تعبير خواب پند دادن
من طرف ritina 28.12.15 6:50

» تعبير خواب پليته
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبير خواب پل
من طرف ritina 28.12.15 6:49

» تعبیر دیدن خواب تعبير پشتي
من طرف ritina 28.12.15 6:48

» تعبیر دیدن خواب پسته
من طرف ritina 28.12.15 6:46

» تعبیر دیدن خواب پست و پاکت
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب دیدن پروانه
من طرف ritina 28.12.15 6:45

» تعبير خواب پرستو
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبیر دیدن خواب پرتقال
من طرف ritina 28.12.15 6:44

» تعبير خواب پتک
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاي انسان
من طرف ritina 28.12.15 6:43

» تعبير خواب پاشنه
من طرف ritina 28.12.15 6:42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 40 و در تاريخ 16.05.16 5:40 بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

شاطر | 

تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
MehrAzar

تعداد پستها : 51
آدرس پستي : مهاباد-دانشگاه آزاد-ورودی 87 ادبیات فارسی

پستعنوان: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 14:48

وبلاگ تجزیه طلب خوراسان توکلری طی مطلبی مملو از اهانت و توهین به تاریخ ، فرهنگ و حتی تورکهای ایران زمین و طوایف ایران خواسته است از آب گل آلود ماهی بگیرد این مطلب با غلو در کلمات و جملات سعی داشته حد اکثر ضربه را به تاریخ و فرهنگ ایران زمین وارد کند تا به خیال خود مقدمه تجزیه کشور محبوبمان را فراهم آورد چند سطر ابتدایی این مطلب را می خوانیم :

زبان مادري مرا پس بده!

قابلاما قاشيقلي پيروتئست: دئوله تده ن آنا ديليمي گئري ايستيره م!
كامپانياسي
سؤزوموز

تورک دیلی

جمهوري اسلامي ايران: نژادپرستي زباني فارسي، نسل كشي زباني تركها و زبان كشي دولتي

آنچه در عرصه روابط دولت جمهوري اسلامي و ملل ساكن در ايران در جريان است، مصداق بارز "نژادپرستي تباري" (آريايي-ايران زميني) است. اما در عرصه زباني نيز، طبق معيارهاي نهادهاي بين المللي مانند يونسكو ميتوان اين روابط را مشخصا در سه سر فصل "نژادپرستي زباني فارسي"، "نسل كشي زباني تركها و ديگر غيرفارسان" و "زبان كشي دولتي" مطالعه نمود. ايران مصداق كلاسيك كشوري است كه در آن علاوه بر "نژادپرستي تباري" (Racism)؛ "نژادپرستي زباني"، "نسل كشي زباني" و "زبان كشي دولتي" حضور گسترده و نهادينه شده اي دارند... بقیه این مقاله موهن را در اینجا بخوانیدhttp://yurd3.blogfa.com/post-291.aspx

هموطنی به نام حمید پاکدل پاسخی گویا به این ها داده است که برایتان می گذارم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 14:49

نویسنده: حمید پاکدل
یکشنبه 29 شهریور1388 ساعت: 9:59
خیلی تند می روید
کاش یه کم از حس میهن پرستی ارد بزرگ در وجود شماها بود تنها زدید به دشت و بیابان!

عزیز هموطن کمی انصاف هم چیز بدی نیست سالهای سال است هم میهنان آذربایجانی ما و تورکها بر مصادر امور هستند و همانها در هر جا و هر منصبی بوده اند پشتیبان ایران و فرهنگ آن بوده اند
بعد از این هم به همین شکل خواهد بود
من مطالب شما در مورد اهانت به ارد بزرگ و فردوسی را خواندم
فهمیدم شما اصلا به ریشه ها درست توجه نمی کنید به ظواهر چسبیده اید و فکر می کنید نوع لهجه می تواند برای شما کشوری دست و پا کند!
اگر اینطور بود چین و هند هزار کشور می شدند و البته همین ترکمنستان کلی آدم دارد که به زبان دری حرف می زنند و یا روس دارد
شما اگر هزار سال هم این حرفها را بنویسید راه بجایی نمی برید چون فرهنگ ایران و اسطورهایش در عمق وجود تک تک ما ایرانیها هستند
شما ببینید هزاران تورک زبان داریم که اسمشان آرش ، رستم ، سهراب ، اسفندیار ، کوروش ، کتایون و... همینطور فارس و کرد زبانانی که اسمشان جیران و سهند و امثالهم است
من در وبلاگ شما نام یورد و یا آراز می بینم که همیشه فحش به این و آن می دهند خوب این اسامی در کجا استفاده می شود ؟! که همیشه نقش تورکهای تجزیه طلب را بازی می کنند ؟!
اصلا شما در کدام اتمسفر سیر می کنید ؟
با این حال نزار و پر مدعای شما آینده ایی جز هضم شدن در دل جریانهای اجتماعی برایتان متصور نیستم .
شما بزرگان تورک زبان ایران همچون ارد بزرگ ، ستارخان ، باقر خان و استاد شهریار را با این صحبت هایتان به خیال خام خود خوار کردید
همه آنها از فردوسی و ایران عزیز سخنها گفته اند و زندگی خویش را به پای آن گذاشته اند .
شما هم با هوچیگری تلاش می کنید دستاوردهای آنها را نابود کنید !
کار شما مسخره است
اگر دیدید چند کلامی برایتان نوشتم از سر دلسوزی بود نه این که فکر کنید آنقدر مهم شده اید (البته درخواب) که بزرگان و نام آوران ایران زمین را اینجا با چرت و پرت کوچک کنید و برای خود ردای دروغین اندیشمندی و غیره بدوزید .

بیش از این خودتان را مضحکه خلق ایران نکنید و به آغوش ایران بازگردید .
که در غیر این صورت با شما همان می شود که با دیگر تجزیه طلب های بیمار طی هزاران سال گذشته شده است سربازان ایران زمین از تورک زبان گرفته تا کرد و فارس قلب دشمنان ایران را نشانه خواهند رفت .
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 14:54

صحبت های توهین آمیز یک تجزیه طلب

نویسنده: تورک اوغلو تورک
یکشنبه 29 شهریور1388 ساعت: 10:39
گه زیادی مخور حمید خان زبان مادری ما قدغن است فهمیدی فهمیدی فهمیدی کثافت کثافت کثافت ؟نه فکر نمی کنم بفهمی چون همدرد ما نیستی گند کثافت . تا زبان فارسی تو را قدغن نکنیم تو نمی فهمی ما چه احساس خفگی تو این ایران اهریمنی تو می کشیم زنده باد توران توران توران بزرگواری که در آن هیچ زبانی قدغن نیست
حمید فارس کثیف خفه شو
ما شما را خفه خواهیم کرد
منتظر باش عجله کار شیطان است
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 15:12

پاسخ یک تجزیه طلب ضد ایرانی که نظرات حمید پاکدل

نویسنده: turk murtaza
یکشنبه 29 شهریور1388 ساعت: 10:43
کاش یه کم از حس میهن پرستی ارد بزرگ در وجود شماها بود تنها زدید به دشت و بیابان!
پس به نظر شما ایران یعنی فارس.چونکه ارد شما میهن پرست نیست فارس پرست است البته بهتون حق میدهم کسی که فردوسی را میهن پرست بداند چرا ارد را نداند چرا این ارد از کل دنیا بعد از فرار از افغانستان به ایران فرار کرده است
در ضمن منظورتان از بیابان همان فارسستان است!!
عزیز هموطن کمی انصاف هم چیز بدی نیست سالهای سال است هم میهنان آذربایجانی ما و تورکها بر مصادر امور هستند و همانها در هر جا و هر منصبی بوده اند پشتیبان ایران و فرهنگ آن بوده اند
لطف میکنی از این عزیزان چند مورد رو نام ببری در حالی که بیش از 35 میلیون ایران تورکند لطف میکنی یه کمی در مورد بودجه های عمرانی فارسستان و مقایسه آن با آذربایجان بنویسی لطف میکنی یه کم در مورد موقعیت آذربایجان که دروازه ورود به اروپا در ایران است و فارسستان مقایسه ای انجام بدی لطف میکنی درمورد منابع طبیعی و کشاورزی آذربایجان با فارسستان توضیح بدی لطف میکنی در مورد اینکه چرا جمعیت 35 میلیونی حتی یک کانال هم ندارند و به اجبار به زبان که چه عرض کنم لهجه عربی که کامپیوتر هم در فهمیدن آن درمانده شده است مختصری بنویسی
البته در یک مورد درست میگی آذربایجان در زمان جنگ در مصادر اومر بودن برای همین هم بیش از یک میلیون شهید دادند و فارسها جواب ما رو خوب دادند

فهمیدم شما اصلا به ریشه ها درست توجه نمی کنید به ظواهر چسبیده اید و فکر می کنید نوع لهجه می تواند برای شما کشوری دست و پا کند!
اگر اینطور بود چین و هند هزار کشور می شدند و البته همین ترکمنستان کلی آدم دارد که به زبان دری حرف می زنند و یا روس دارد

منظورتان از ریشه همان فارسی دری است که از قرن 7 به بعد وارد ایران شده است این ریشه ایران است!!!!منظورتان از کلی آدم در ترکمنستان همان 10 تا 20 هزار نفر است!!پس شما تمام اقوام موجود در ایران به غیر فارس را نهاجر می خوانید و تعدادشان برای شما اهمیت ندارد پس عزیزم برای چی در آمریکا در لس آنجلس مدارس فارسی گذاشتید نکند اجداد شما هم در آنجا زندگی میکردند و ریشه آمریکا فارسیست و اینست عاقبت مملکتی که درآن فارس در راس امورد باشد و برای آنکه دیگران به تاریخ ورودش به ایران گیر ندهند دیگران را بیگانه و خودش را ایرانی بداند

شما اگر هزار سال هم این حرفها را بنویسید راه بجایی نمی برید چون فرهنگ ایران و اسطورهایش در عمق وجود تک تک ما ایرانیها هستند
منظورتان همان فرهنگ تجاوز پدر به دختر یا پسر به خوهر است یا همان قتل و غارت!!!
شما ببینید هزاران تورک زبان داریم که اسمشان آرش ، رستم ، سهراب ، اسفندیار ، کوروش ، کتایون و... همینطور فارس و کرد زبانانی که اسمشان جیران و سهند و امثالهم است
آیا غیر این هم مگر میتوانند کاری کنند مگر نمیدانید در این مملکت کسی حق ندارد اسمی به زبان خودش را بر فرزندانش بگذارد مگر نمیدانید باید اسما رستم و .. که بی معنی برای همه ماهاست حتی فارسها را برای خودمان انتخاب کنیم و این انتخاب از اجبار است نه از اختیار
من در وبلاگ شما نام یورد و یا آراز می بینم که همیشه فحش به این و آن می دهند خوب این اسامی در کجا استفاده می شود ؟! که همیشه نقش تورکهای تجزیه طلب را بازی می کنند ؟!
شما کی مطلبی با نام یورد در این وبلاگ دیده اید که میگویید !!!منظشورتان از آراز همان کسی بود که یه بار به تورکها هم فحش داد و در جواب این شخص ما از اسم آراز استفاده کردیم این اسم برای تورکها مقدس است

اصلا شما در کدام اتمسفر سیر می کنید ؟
در حول و اطراف همان اتمسفری که 100 سال است شماها سیر میکنید و به تمام اقوام ایران ستم میکنید
با این حال نزار و پر مدعای شما آینده ایی جز هضم شدن در دل جریانهای اجتماعی برایتان متصور نیستم .
از یک جنبه درست میگویید مگر هضم و نابود شدن پان فارسها در ایران را نمی بینید مگر شاهتان و پسرش و این نظام و جنبش سبزتان!! را به خاطر نمی آورید مگر از افغانستان بی خبرید
شما بزرگان تورک زبان ایران همچون ارد بزرگ ، ستارخان ، باقر خان و استاد شهریار را با این صحبت هایتان به خیال خام خود خوار کردید
ارد کجایش تورک بود!!! و دوما این شخص را با آن یکیها مقایسه نکن ستارخان و باقرخان با بیگانه ها جنگیدند همانهایی که شماها 100 سال مملکت را به دستشان سپردید شهریار و اشعارش در مورد زبان مادریش تورکی را به یاد نداری شهریار و شعرش در مورد پان فارسها را نمی دانی اگر آن ستارخان و باقرخان الان بودند مطمئن باش به جای روس با شماها میجنگیدند و در آخر هم یادتان نرود که آن بزرگانمان را چطوری برای رسیدن به هدفتان به کشتن دادید

همه آنها از فردوسی و ایران عزیز سخنها گفته اند و زندگی خویش را به پای آن گذاشته اند .شما هم با هوچیگری تلاش می کنید دستاوردهای آنها را نابود کنید !
کار شما مسخره است

منظور از همه آنها ستارخان بود که بنده خدا ادیب و فردوسی شناس نبود تا بداند فردوسی کیست از مسخرگی کار ماهاست که چنین به خودتان می پیچید مگر نمیگویید کارمان مسخره است پس از چی میترسید!!!
اگر دیدید چند کلامی برایتان نوشتم از سر دلسوزی بود نه این که فکر کنید آنقدر مهم شده اید (البته درخواب) که بزرگان و نام آوران ایران زمین را اینجا با چرت و پرت کوچک کنید و برای خود ردای دروغین اندیشمندی و غیره بدوزید .
از دلسوزی شما فارسهای دری 100 سال است که هم دیگر اقوام ایران و هم افغانستان بهره مند گشته اند در ضمن لطف میکنی برای اینکه دروغهای ما را هم رو کنی بحث بکنی نه آنکه قهر کرده و مثل انیشتین حتی وقت برای جواب دادن هم نداشته باشی نه آنکه از بس سرتان شلوغ است و در حال حل کردن مسائل فیزیک هستید

بیش از این خودتان را مضحکه خلق ایران نکنید و به آغوش ایران بازگردید .
منظورتان همان فارسستان است !!!
که در غیر این صورت با شما همان می شود که با دیگر تجزیه طلب های بیمار طی هزاران سال گذشته شده است سربازان ایران زمین از تورک زبان گرفته تا کرد و فارس قلب دشمنان ایران را نشانه خواهند رفت .
طی هزاران سال که اپری از شماها در حکومت نبوده تا رفتا شماها را بفهمیم در ضمن خوب بلدید وقتی کسی حقش را در این سرزمین بخواهد به او تجزی طلب بگویید
منظورتان از کردها همانهایی هستند که تا 30 سال پیش به شهر راه نمیدادید از کدام تورکهایی حرف میزنید مگر جنبش سبزتان و سکوت تورکها همراه کردها و لرها و بلوچ و عربها شما را از خواب خرگوشی بیدار نکرد این آخرین سالهای عمر کثیف ترین انسان ای روی زمین است که فقط حرف زدن بلدند که در عمل عاجز ند کسانی که از بی فرهنگیشنا از طرز پوشش تا گفتارشان مخلوطی از ملل مختلف است اما هم چنان در آسمان سیر میکنند
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 15:40

پاسخ حمید پاکدل به سخنان پان تورک مرتضی

آقای مرتضی
مطالب شما آنقدر بی پایه و کم مایه است که مملو از هوچیگری و دشنام به ایران است .
همه ا می دانیم ایران را سه قوم ماد ، پارت و پارس تشکیل شده است .
دیاکو اولین پادشاه ایران می گوید ایران را پروراندم تا سرزمین آزادگان باشد .

شما که هم میهنان پارس خود را کثیف ترین موجودات روی زمین می نامید هیچ بوی از آزادگی نبرده اید .
ستارخان می گوید : وطن پرست ترین کسی که شناخته ام همانا فردوسی ، پیر مرد توسی است .
و همو در کشاکش درگیریهای داخلی می گوید :
دولتین انگلیس و روس را از دخالت در امور خاریه ایران برحذر می دارم آنچه بین ماست داخلی است و هر تعرضی به ایران بیجواب نخواهد ماند .

شما کجایید ؟

باقر خان سالار ملی می گوید :
مرحوم ستارخان و من آرزویمان این بود که همچون نادرشاه باکو و گنجه را به کشورمان ایران باز گردانیم .

آقا مرتضی وفاداری شما ، به ایران بیشتر است یا به آتا تورک و ترکیه ؟

جناب مرتضی سخن استاد شهریار با شما کاملا مشخص و گویاست :

تو همايون مهد زرتشتي و فرزندان تو

پور ايرانند و پاك آئين نژاد آريان

اختلاف لهجه مليت نزايد بهر كس

ملتي با يك زبان كمتر به ياد آرد زمان

گر بدين منطق ترا گفتند ايراني نه ايي

صبح را خواندند شام و آسمان را ريسمان

( ديوان ـ ج 1 ـ ص 352)

ارد بزرگ هم می گوید :

گل های زیبایی که در سرزمین ایران می بینید بوی خوش فرزندانی را می دهند که عاشقانه برای رهایی و سرفرازی نام ایران فدا شدند .

می بینید شهیدان راه میهن را که شما می خواهید به نام خود آنها را مصادره کنید در کلام ارد بزرگ که خود از تورک زبانان شمال خراسان و شهر شیروان است ( همین وبلاگی که من و شما در آن بحث می کنیم ادعا دارد که از آن یک شیروانی است !) برای حفظ کیان ایران زمین جنگیده اند و پس از این هم از آن حراست می کنند

نادرشاه افشار می گوید :

فتح هند افتخاري نبود ، براي من دستگيري متجاوزين و سرسپردگاني مهم بود که بيست سال کشورم را ويران ساخته و جنايت و غارت را در حد کمال بر مردم سرزمينم روا داشتند . اگر بدنبال افتخار بودم سلاطين اروپا را به بردگي مي گرفتم . که آنهم از جوانمردي و خوي ايراني من بدور بود .

می بینید نادر شاه می گوید خوی ایرانی من و باز نادر می گوید :

شاهنامه فردوسي خردمند ، راهنماي من در طول زندگي بوده است .

شما تجزیه طلبان در سیاهی فکر خود گاهی نام این بزرگان را برای مغلوب کردن دیگر طوایف ایرانی بکار می برید حال آنکه بزرگان تاریخ ایران همه مدافعین ایران زمین بوده اند

امروز هم به این خاطر ارد بزرگ را (با این که خود ارد بزرگ از تورکهای غیور و اندیشمند ایران زمین است ) را مورد هجوم قرار داده اید که می بیند نخست او زنده است پس نمی توانید زندگی اش را به نام خود ضرب بزنید و دوم اینکه همچون دیگر بزرگان تورک زبان عاشق ایران و فردوسی است . سوم آنکه می بینید نظریه قاره کهن او که در واقع ایجاد یک قاره به نام کهن است و با ایجاد آن که شامل بیست کشور حوزه تمدنی ایران باستان است شما باید به جای توهین های مکرر به فکر تعالی فرهنگی کشور باشید و تجزیه طلبی با ایجاد این قاره در منطقه بکلی عقیم می شود .
ارد بزرگ در نظریه قاره کهن هجوم نظامی برای باز پس گیری سرزمین های از دست رفته را رد می کند و معتقد است باید رشد کرد فرهنگ را بالا برد تا دیگر سرزمینها عاشقانه به ما بپیوندند .
اما شما از ارد بزرگ آزادیخواه بخاطر منافع کور خود می خواهید یک پان فارس بسازید !!!
حتی نوشته اید ارد بزرگ از افغانستان فرار کرده !!!؟
آیا با تهمت می خواهید کار خود را پیش ببرید همه ما می دانیم در زندگی نامه او هم هست که کشورهای آسیای میانه همه از علاقه مندان به ارد بزرگ هستند و احمد شاه مسعود رهبر چریکهای افغانستان تحت تاثیر ارد بزرگ بوده است احمد شاه مسعود ی که عاشق فردوسی و حافظ بوده است .

اما شما به خاطر منافع امروزین خود لجن پراکنی می کنید
غافل از این که صحبتهای من و شما برای خوانندگان و نسل امروز ایران کاملا افشا کننده ماهیت رفتارهای درونی مان است .

شما یک بار دیگر زندگینامه شیخ اشراق سهروردی را بخوانید
ببینید (او که اصالتا از استان زنجان است) به خاطر سرودن مکرر اشعار فردوسی در زندان ، جیره غذایش قطع شد و در نهایت از گرسنگی به شهادت رسید .

شما چند تجزیه طلب پان تورک به خیال خام خود این کشور را با این همه اسطوره و بزرگ عاشق فرهنگ و هنر آن ، می توانید به پای افکار شوم و مغولی خویش سر ببرید ؟!
زهی خیال باطل ...
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 16:03

???? ?????? ????? ????? ????? ?? ??? ??????? ?? ?? ?? ????? ? ????? ????? ???? ?? ??? :

???????: ?????? ??????
?????? 29 ??????1388 ????: 20:10

???? ?????? ?? ?? ???? ?? ????? ????? ?? ????? ???
????????? ? ?????? ??? ??. ?????? ?????? ?? ?? ??????? ??? ????? ???
????? ????? ??? ?? ????? ????? ??.

???? ??? ?? ??? ???? ??? ?? "??????? ?????? ?????? ? ??????? ?? ?? ??? ????? ???? ???"?

????? ??? ?? ????? ???? ? ????? ?? ?????!
?? ???? ??? ?????????
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 16:05

پاسخ مستدل حمید پاکدل به اشتباه فاحش سرپرست سایت تجزیه طلب

یکشنبه 29 شهریور1388 ساعت: 20:31

جمله نادرشاه را شما نخوانده اید ؟!!!!!!!!!1
اینم 20 ماخذ
از دهها هزار ماخذ دیگر

1- http://ch1radio.weebly.com/16021607158516051575160615751606-160516041740-15751740158515751606.html

2- http://flh.tmu.ac.ir/hoseini/zand/4.htm

3- www.rasekhoon.net/article/Show-20513.aspx

4- www.zinati.de/Images/Images/Shahname.htm

5- http://www.iras.ir/Negaresh/2007.asp?@=4350

6- http://www.iran20.com/blog.php?user=Ultravision&blogentry_id=30702

7- http://farhangsara.com/Qahremanan_meli_Iran.html

8- http://ariarman.com/ferdwosi.htm

9- http://aryayii.blogfa.com/post-43.aspx

10- http://weblog.delphi4we.com/?m=138703

11- http://majzob.org/fa/content/view/1132/227/

12- http://www.eshtehard.net/modules/smartsection/item.php?itemid=542

13- http://forum.pakdel.net/thread1788.html

14- http://asre-nou.net/php/view.php?objnr=2850

15- http://kinginsat.info/showthread.php?t=38592

16- http://www.avaxnet.com/showthread.php?tid=1141&page=11

17 - http://www.parniaz.com/?DPT=IP38&do=viewArticle&id=405

18- http://www.golestantalk.com/thread7957.html

19- http://my.opera.com/emadiano/blog/show.dml/2590612

20- http://www.shafaqh.ciooc.com/shafaqh_archive/post_15083.html
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 16:28

پاسخ حمید پاکدل به قسمت اول نظر سرپرست وبلاگ تجزیه طلب خوراسان تورکلری

یکشنبه 29 شهریور1388 ساعت: 20:56

شما نوشته اید : ما می گویم یک ایران فدرال با آزادی های دموکراتیک و برابری ملت ها.
این حرف شما متین اما خود شما در چند پست قبلی خود بیرق و پرچم کشورتان !!! را منتشر کردید ؟!!!
اینجا : http://yurd3.blogfa.com/post-266.aspx

که به پرچم ترکیه شبیه است
این پرچم شما : http://www.oyla13.de/userdaten/25261345/bilder/Milli_Bayraq1.jpg
این پرچم ترکیه : http://www1.ocn.ne.jp/~infinite/PeacePath_Flags_Data/TurkeyF.gif

آیا هدف شما از فدرالیزم رسیدن به خواسته بعدیتان یعنی تجزیه ایران نیست ؟
اگر اینطوری نبود پس چرا پرچم ترکیه را برای مردم کشوتان ایران علم می کنید .
این
نشان می دهد واژه ها برای شما ابزاری است برای رسیدن به خواسته های
نامشروعتان ، بر فدرالیزم روح ملی حاکم است نه آنکه به ما آزادی بدهید تا
استانی از ترکیه بشویم !
این همان دم خروسی است که از دیدگان مردم باهوش ایران پنهان نمانده و نمی ماند
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 17:24

?????? 29 ??????1388 ????: 21:6

???? ???? ?????? ??? ?? ??? ???? ???? ??????? ???? ?????? ???? ?? ???? ???.

???? ??? ??? ??? ?? ?????? ?? ????? ????? ????? ????? ???? ? ????? ????? ?? ?? ?????? ????? ???!?

??? ??? ????? ??? ???? ??? ?? ???? ?? ????? ???? ?? ???

?? ?? ???? ?? ???? ? ???? ??? ?? ?? ?????? ??? ? ?? ?? ?? ???

?? ?? ?? ?????? ?? ?? ??? ??? ?? ?? ????? ??? ??? ?? ????

?? ???? ? ??? ? ???? ?? ????? ?? ?????? ?? ?? ?? ???? ?????

??? ??? «??????» ? «??????» ?? ??? ?????? ?????? ???
?? ???? ??? ?????????
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 17:24

یکشنبه 29 شهریور1388 ساعت: 21:31

شما از من ماخذ جمله نادر شاه را خواستید من هم بیست ماخذ دادم
از خوانندگان محترم می خواهم خود قضاوت کنند آیا بیست ماخذ از صدها ماخذ من آیا مال پان فارسها است ؟!
یا مطلب این آقا که به فردوسی نسبت می دهد و در شش سایت تجزیه طلب گذاشته شده
قضاوت با مردم...

شما تجزیه طلبان هر گاه با سخن و مطلبی بر خلاف میل خود می رسید بلافاصله آن را انگ می زنید و از آن فرار می کنید .
نادر
شاه ، سهرودی ، ستارخان ، باقرخان ، شهریار و ارد بزرگ پاسخ شما را داده
اند اما شما باز هم با سفسطه می خواهید ایران را فدای دعوایتان با
اصفهانیها و شیرازی ها کنید این دعوا به سود تمامیت ارضی کشورمان نیست .
در
پاره ی از موارد بخصوص تخصیص اعتبارات عمرانی و بانکی حق با شماست همانطور
که خراسان های شمالی و جنوبی و یا سیستان و بلوچستان و ایلام هرمزگان و
بوشهر حق دارند آنها می پرسند چرا دور شهر اصفهان هزار کارخانه است و
منطقه ما محروم مانده
آنها می پرسند چرا جاده های اصفهان چند بانده
شده و همه بزرگراه و اتوبان اما استانهای ما هنوز به شبکه ریلی کشور متصل
نیست و هزار تبعیض دیگر
اما این محصول یک سری غفلت در مدیران برنامه
ریزی کشور بوده و مسلما باید اصلاح شود اما این مسائل هیچ وقت نمی تواند
ابزاری برای تجزیه طلبی باشد
باید حق را گرفت و ارد بزرگ در نصایح خود
بارها بر آزادی و حقوق شهروندی تاکید کرده است نظر ارد بزرگ در مورد
انتخابات را بخوانید و ببینید کسی را که باید ستایش کنید چطور به فحش و
نفرین خود لگد مالش کرده اید .
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

?????? 29 ??????1388 ????: 21:38

???? ???? ?????? ?? ??? ?? ???? ??? ????? ??? ?? ?????? ?? ???? ???.

"??? ????? ??? : ?? ?? ???? ?? ????? ????? ?? ????? ??? ????????? ? ?????? ??? ??.
??? ??? ??? ???? ??? ??? ??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ? ???? ??????? !!! ?? ????? ????? ?!!!"

????
???? ?????? ???? ?? ????? ??????? ???? ? ???????? ?? ?????? ????? ?????
????? ?? ???? ?? ????? ? ?? ????? ???? ????? ??? ?? ????. ???? ?????
????? ? ??????.
?? ???? ??? ?????????

اين مطلب آخرين بار توسط MehrAzar در 20.09.09 17:32 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

یکشنبه 29 شهریور1388 ساعت: 21:53

ممنونم که پاسخم را شفاف دادید ! این جمله شماست : نه فقط با شما، کلا تبادل نظر با ایرانی ها مشکل است.

این
یعنی اینکه شما خودتان را ایرانی نمی دانید پس طرف حسابتان فارسها نیست !
طرف حساب شما خود ایران است و فدرآلیزم ابزاریست برای جدایتان از ایران!!!

که نمی شود با ایرانیها تبادل نظر کرد
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 20:10

?????? 29 ??????1388 ????: 22:28

???? ???? ?????? ?? ???? ??? ?? ???? ??????? ????.
??? ?? ???? "?? ??? ?? ???? ??? ????? ??? ?? ?????? ?? ???? ???." ????
????? ???? ?? ??? ??? ??????? ?????? ?? ??? ?? ??????? ????? ???????
?????? ???? ???? ?? ???? ????? ?? ??? 700 ???? ???? ???? 50 ?? ????.
???? ??????? ????? ??????? ?? ????? ? ??????? ??? ????? ?? ???? ???
???? ???? ???? ?? ???? ???? ????? "???? ???? ?????" ?? ??????? ?? ????
?????

?? ??? ?? ??? ????? ?????? ????? ?? ???: "?????? ??? ??
???." ??? ??? ????? ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ?????? ??? ????? ???
????? ???? ??????? ?????? ??? ?? ???.
?? ???? ??? ?????????
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 20:10

دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 0:40

ممنونم از پاسختان
اشتباه روزنامه نگاران و حتی مقامات دولتی هم قابل دفاع نیست .
و ضعف یک روزنامه هم ربطی به سرزمین مادریمان ایران ندارد .
اما اگر منظور شما این است که نادرشاه افشار ، ستارخان ، باقرخان ، استاد شهریار و ارد بزرگ از نادانی و کم فهمی مدافع ایران و فردوسی شده اند این را به قضاوت عموم می گذارم .
بخصوص هم میهنان تورک زبان خود ببینند که شما برای آنکه بلدوزر تجزیه طلبتان به حرکت درآید ابتدا از فراز بزرگان تورک زبان ایران گذشتید .
با این حال مدعی دفاع از خلق تورک ، تاریخ تورک ! و زبان تورکی هستید !
شما سهند و سبلان فرهنگ و تاریخ تورک را نابود می کنید تا بتوانید ایران را ابتدا به اسم فدرالیسم از هم جدا کنید و سپس دست در دست ترکیه و خانواده الهام علیف آن را از هم بپاشید .
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 23:23

چنانچه پیش بینی می شود کرد تجزیه طلبان و پان تورکها در نهایت خود را به آن در زده و فحاشی می کنند ببینید :

دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 2:15
قابل توجه غیر فارسان:
موقعی که فاسها می خواهند ارزش ستارخان و باقرخان را پایین بیاورند میگویند دو نفر بیسواد که .....
اما موقعی که میخواهند از انها سوء استفاده کنند از دهان آمها جملاتی در مدح فردوسی میگویند
آدم عاقل نمیگوید که دو نفر بیسواد تحصیل نکرده در زمانیکه اثری از رادیو تلویزیون نبود چطور شاعری را که به زبان دیگری شعر میگفت را می شناخت تا در مورد او نظر بدهد
آقای پاکدل لطف میکنید جواب ما رو بدید
ما هم بلدیم 10000 تا سایت بزنیم و از دهن کوروشتان 1000 فحش روانه شماها سازیم وقتی هم مدرک خواستید میگوییم مگر 10000 نفر هم دروغ میگویند!!! یا میگوییم اجداد ما از سربازانش بودند و پیش آنها این فحاشی را کرده و اجداد ما دهن به دهن به ما انتقال داده اند!!!
اما شما در اون حد و انداره ای نیستید که برای عشق و علاقه من به یک شخص مرز تعیین کنید بهتر است حدود خودتان را بشناسید و در آخر شعر الا یا ایها التهرانی شریار را هم که در مورد پان فارسهایی مثل شماست را بخوانید تا بیشتر در مورد عشق شخصیتهای تورک نسبت به امثال خودتان آشنا شوید
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 23:24

ادامه توهین ها و سفسطه گری :

دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 2:21
لطف میکنی چند نژاد غیر آریا را نام ببری و بگویی آریاییها الان در کدام سرزمینند و به آن افتخار میکنند فکر میکنم هنوز در عهد هیتلر و نژاد پرستی هستید
آقا مرتضی وفاداری شما ، به ایران بیشتر است یا به آتا تورک و ترکیه ؟
به اصل و ریشه ام به سرزمینی که برای وجود من جنگید نه سرزمینی که برای نابودی من میجنگد
اما در مورد اردتان که در بین دریهای ایران و افغان و تاجیک و همچنین روسیه طرفدار دارد فکر کنم همین مورد آخر روسیه بسیاری مطالب را در مورد اردتان آشکار میکند
حرف زدن آسان است اصل عمل کردن است هر شخصی که دیپلم گرفته باشد سخنان بلندپروازانه تر از اردتان را هم میتواند بگوید اما مگر حرف و کلام خالی تا به حال کسی را بزرگ کرده است

دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 2:25
فتح هند افتخاري نبود ، براي من دستگيري متجاوزين و سرسپردگاني مهم بود که بيست سال کشورم را ويران ساخته و جنايت و غارت را در حد کمال بر مردم سرزمينم روا داشتند . اگر بدنبال افتخار بودم سلاطين اروپا را به بردگي مي گرفتم . که آنهم از جوانمردي و خوي ايراني من بدور بود .
می بینید نادر شاه می گوید خوی ایرانی من و باز نادر می گوید :
شاهنامه فردوسي خردمند ، راهنماي من در طول زندگي بوده است .
ماشالله اینها رو هم نادرشاه به اجداد شما گفته بود دیگر شما به آخر خط رسیده اید زیاد خودتان رو به این در و ان در نزنید که اگر بخواهید از نوک قله هم بالاتر بروید سقوط خواهید کرد
فکر کنم بستان باشد به خاطر اینکه سرور این سایت پیوسته شلوغ بود به زور سایت باز میشد و نتونستم زودتر جوابتان را بدهم
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 23:26

این هم سفسطه سرپرست سایت تجزیه طلب برای فرار از تنگ نای سئوالات و استدلال های منطقی حمید پاکدل:

نویسنده: ترکهای خراسان
دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 2:25
آقای حمید پاکدل، جمهوری اسلامی در عرض دو سال 4 نوع هواپیمای جنگی، 6 نوع بالگرد و چند نوع هواپیمای مسافربری و هواپیمایی بدون سرنشین ساخت، اگر قبول ندارید 100 لینک ردیف کنم؟

آن لینک های شما شباهت زیادی به لینک های اختراعات جمهوری اسلامی دارد.
وب سایت پست الکترونیک
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 23:27

ادامه اهانت های یک پان ترک

دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 2:33
شعور پارسی:
کمیت مهم است کیفیت مهم نیست هزار سایت بی اعتبار مهمتر از نوار صوتی خود شخص است
تا زمانی که ما در خطریم همه اقوام هم میهن ما هستند اما بعد از رهایی از خطر بیگانه اند
حق نداری به زبان خودت بنویسی یا بخوانی حق نداری جواب توهینهای ما را بدهی
........................................................
تا چند روز پیش همه جهان فردوسی را می شناختند اما موقعی که گفتیم چرا سالی را یونسکو به نام فردوسی نمیکند آقایان گفتند هنوز نام فردوسی از طرف ایران به یونسکو داده نشده است شخصی را که همه جهان میشناختند را یونسکو هنوز نشناخته جل الخالق!!!
..........................................................
اگر فردا دیدید پیامبر حدیثی در مورد اینکه ترکی حرف زدن حرام است گفته تعجب نکنید جل الخالق!!!
..........................................................
زمان شاه باستانگرایی و فارس گرایی افراطی بود و تاریخ ایران 2500 ساله شد الان فارس گرایی شیعه افراطی است و تریخ ایران با اسلام آغاز میشود و یهود به عنوان اولین دشمن تاریخ ما معرفی میشود.
آقای پاکدل بازم بحث کنید

دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 2:36
در ضمن نادان هم جد و آباءت است به ستارخان وباقرخان و شهریار و نلدرشاه حق توهین نداری افغانی دری
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 23:29

خوش و بش مدیر سایت تجزیه طلب و آن فحاش !!!

نویسنده: ترکهای خراسان
دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 2:42
آغا مرتضی،اؤزلری دئییرلر: "لاف نه کونوم کاف نه کونوم، پس بگو من بیچاره چیکار کونوم؟" تکجه لاف و کاف باشقا بیر شئی یوخ.
وب سایت پست الکترونیک

دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 2:47
اله دوز دیسیز من بولارننان 4 ایل بیر اوده قالدیم دغلادیم اصلا دوشونمزدیلر
خواندن مشخصات فردي
MehrAzar

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   20.09.09 23:43

پاسخ حمید پاکدل به فحاشی تجزیه طلبان

دوشنبه 30 شهریور1388 ساعت: 3:41
ممنون آقا مرتضی
که از آسمان و ریسمان گرفتی تا از حقیقت بگریزی
تا جد آباء ما را هم آباد کردی
یه روز نوشتی ارد بزرگ از افغانستان فرار کرده !!! امروز نوشتی حمید پاکدل افغانی دری است

پس نتیجه می گیریم هر کسی بگوید شما تجزیه طلبها چرا به ایران و بزرگان آن توهین می کنید افغانی دری است .
چطور به خودت اجازه دادی به کمک یه عده جاهل، بزرگان ایران ستارخان و باقرخان را جاهل و نادان بنامی و آخرش هم بخاطر آنکه گندت را پاک کنی گفتی به آنها توهین نکنید؟!!!
ببین شهریار چه می گوید اگر به ماخذ آن هم گیر داری بگو!!!

شهريار، فردوسي را پيكرة غرور مليت ايراني و خلاق غرور قوميت‌ ما مي‌داند و او را فرمانده جنگهاي فرهنگي ايران زمين معرفي مي‌كند:

توفنده از او حميت و احساسات

داننده راز انفجار كلمات

افتاده به روي نقشه‌هاي جنگي

فرمانده جنگهاي فرهنگي ماست

خلاق غرور قوميت ما

او شاعر ايده آل ما فردوسي است

(ديوان ـ‌ج 2 ـ‌1116)

مخاطبین این مطالب ، خود می بینند که در تمامی مراحل من چقدر از بزرگان ایران به بزرگی یاد کردم
و شما چطور از آنها به عنوان ابزار بهره گرفتید...
خوب من با شخص آقا مرتضی که هنوز هیچی نشده به آباء و اجداد ما توهین می کند و لابد فردا با ناموس و شخص خودمان !!! دیگر حرفی ندارم .ادب حکم می کرد همین مقدار با شما سخن بگویم .
و از مدیر سایت خوراسان تورکلری هم ممنونم که تا جای که توانست به سئوالاتم پاسخ گفت .

اما من برایم سئوالات زیر بی پاسخ ماند و دیگر هم از شما انتظار جواب ندارم !

1- چرا فردوسی و ایران را لعن و نفرین می کنید با این که بزرگان ایران نظیر نادرشاه افشار ، ستارخان ، باقرخان ، استاد شهریار و ارد بزرگ او را ستایش می کنند ؟!

2- نظریه قاره کهن ارد بزرگ که به دوستی ملل منطقه ختم می شود چرا مورد غضب شما هست ؟

3- چرا همه چیز را از زاویه پان تورکیسم می بینید و چرا سعی می کنید از لهجه برای خود کشور بسازید چیزی که در هندوستان هفتاد دو ملت حل شده و شما همچنان سعی می کنید بجای درخواست حقوق شهروندی خود بر طبل جدایی طلبی می کوبید.

4- چرا توجه نمی کنید ایرانیان با یکدیگر معاشرت و دوستی و ازدواجهای وسیع داشته و دارند همین تهران از هر قومی آدمی دارد حالا از لحاظ شما باید به کدام قوم برسد ؟

برای شما به عنوان یک هموطن ایرانیم آرزوی روزهای هر چه بهتر می کنم .
خواندن مشخصات فردي
محتوى إعلاني

پستعنوان: رد: تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟   

تجزیه طلبان پان تورک در کدام اتمسفر سیر می کنند !؟
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1